Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ewa Z.

Przedszkole w tarnowie

Polecane posty

Gość Ewa Z.

Witam Mamusie, pisze ponieważ niebawem przeprowadzam się do Tarnowa i szukam przedszkola dla mojego malucha. W sieci pełno ciekawych opcji, a ja wciąż nie mogę się zdecydować. Słyszałam o nowej placówce Fair Play na Klimeckiego, która rusza w czerwcu - jak myślicie warto stawiać na nowości? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Julka Stefańska

Też zastanawiam się nad tą placówką, zwłaszcza że mieszkamy blisko Klimeckiego. Od znajomej słyszałam że przedszkola Fair Play są naprawdę świetne, dużo zajęć sportowych, język angielski, świetna kadra - zobaczymy co będzie w Tarnowie, ale prezentacja niezła (zaglądałam na profil na FB)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Janina
Dnia 3.04.2019 o 12:39, Gość Julka Stefańska napisał:

Też zastanawiam się nad tą placówką, zwłaszcza że mieszkamy blisko Klimeckiego. Od znajomej słyszałam że przedszkola Fair Play są naprawdę świetne, dużo zajęć sportowych, język angielski, świetna kadra - zobaczymy co będzie w Tarnowie, ale prezentacja niezła (zaglądałam na profil na FB)

Ja szukam z córką przedszkola dla wnuczki i również jestem zainteresowana Fair Play w Tarnowie, czy już jesteście zapisani? jakieś wrażenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jolka
Dnia 3.04.2019 o 12:39, Gość Julka Stefańska napisał:

Też zastanawiam się nad tą placówką, zwłaszcza że mieszkamy blisko Klimeckiego. Od znajomej słyszałam że przedszkola Fair Play są naprawdę świetne, dużo zajęć sportowych, język angielski, świetna kadra - zobaczymy co będzie w Tarnowie, ale prezentacja niezła (zaglądałam na profil na FB)

Ja zdecydowałam się na Fair Play po oponiach na temat samej w sobe franczyzy, zobaczymy jak będzie na Klimeckiego, ale zapowiada się naprawdę super. Młody już nie może doczekać się pierwszej wizyty na dniach otwartych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×