Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Acha

Przyjeżdża teściowa - mąż od tygodnia pucuje ogród czy to normalne

Polecane posty

Gość Acha

Teściowa odwiedza nas raz na rok i przyjeżdża niedługo razem ze szwagierka. Mój mąż natomiast od tygodnia pucuje ogród, kupił nowe meble ogrodowe, kładzie nowa kostkę brukowa i wstaje o 4 rano żeby ze wszystkim zdążyć do ich przyjazdu. Nie wiem czy to normalne bo czuje się jakby odwiedzała nas sama królowa Elżbieta. Jeden z tego plus ze jak się dowiedział ze przyjeżdzają to wziął się za zapuszczony ogród 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

No to chyba dobrze? Chce mamusi pokazac ze potrafi sie wszystkim zajac. Nie wiem o co ci chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Acha
18 minut temu, Gość Gość napisał:

No to chyba dobrze? Chce mamusi pokazac ze potrafi sie wszystkim zajac. Nie wiem o co ci chodzi.

Chyba mamusia dla niego najważniejsza bo cały rok się nie mogłam doprosić żeby coś zrobił i pewnie gdyby nie jej przyjazd to by ogród był zapuszczony. A tak to we dwie razem z siostrunia będą wścibiac nos w każdy kat 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gizmo
10 minut temu, Gość Acha napisał:

Chyba mamusia dla niego najważniejsza bo cały rok się nie mogłam doprosić żeby coś zrobił i pewnie gdyby nie jej przyjazd to by ogród był zapuszczony. A tak to we dwie razem z siostrunia będą wścibiac nos w każdy kat 

Nie robi zle, robi tez nie dobrze. Wez sie babo zdecyduj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzka
20 minut temu, Gość Acha napisał:

Chyba mamusia dla niego najważniejsza bo cały rok się nie mogłam doprosić żeby coś zrobił i pewnie gdyby nie jej przyjazd to by ogród był zapuszczony. A tak to we dwie razem z siostrunia będą wścibiac nos w każdy kat 

A co kostke mial ci zimą kłasc? Problem z dupy, ciebie nie da sie zadowolić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Serio tu coś mają z głową te co zakładają te tematy o teściowych ja prd tesciowa przyjeżdza tesciowa mnie bije tesciowa mnie zwyzywała iddźcie do dobrego psychiatry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mala_Mi

Hej, rozsmieszyl mnie twój wpis, ale tak pozytywnie 😄 Po prostu wyobraziłam sobie dorosłego gościa, który lata z kosiarką czy sekatorem, maja w myśli wizytację wyższej instancji 🙂

Mój mąz jest trochę podobny, tez mu zależy na opinii mamusi, ale chyba nie do tego stopnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

To co biadolisz? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Acha
23 minuty temu, Gość Mala_Mi napisał:

Hej, rozsmieszyl mnie twój wpis, ale tak pozytywnie 😄 Po prostu wyobraziłam sobie dorosłego gościa, który lata z kosiarką czy sekatorem, maja w myśli wizytację wyższej instancji 🙂

Mój mąz jest trochę podobny, tez mu zależy na opinii mamusi, ale chyba nie do tego stopnia.

I dokładnie tak to wyglada w rzeczywistości jak to sobie wyobraziłas. 

 

A ja oczywiście nie narzekam tylko dziwi mnie takie zachowanie bo gdyby zaczął wcześniej (ale wtedy nie wiedział ze mamusia i siostra przyjeżdzają na inspekcje) to by nie musiał teraz wstawać o 4 rano i przed praca robić w ogrodku a później od 17 po pracy do 22 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lilll

Ja .... Rozwiedź się z nim i będziesz miała po problemie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ???

Czemu ogród byl zapuszczony? Tobie raczki do dupci przyrosły? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Acha
2 minuty temu, Gość ??? napisał:

Czemu ogród byl zapuszczony? Tobie raczki do dupci przyrosły? 

Miałam układać kostkę brukowa? Rozumiem ze ty opanowałaś wszystkie ciężkie roboty budowlane i wykonujesz te czynności gdy twój stary leży na kanapie i pije piwo... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzka
1 minutę temu, Gość Acha napisał:

Miałam układać kostkę brukowa? Rozumiem ze ty opanowałaś wszystkie ciężkie roboty budowlane i wykonujesz te czynności gdy twój stary leży na kanapie i pije piwo... 

A kiedy mial ci ta koste robic? Zima? Wiosna sie zaczela i to najlepsza pora. Babo ale ty jestes okrutna. Do kamieniołomow meza wyslij.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

A ja rozumiem Twojego męża. Ja tak miałam jak moja matka miała przyjechać. Odbijało mi, wszystko szorowałam, wszystkich po katach rozstawialam, a jaka zestresowana chodziłam... Z mojej matki taki typ "Tu źle, tam źle, tu niedokladnie". Nie mam pojęcia co się stało, że mnie olsnilo i zaczęłam się śmiać sama z siebie. Przecież to było chore. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×