Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość czego to objawy

3, 4 razy w tyogdniu nad ranem budzę się i mam zdrętwiałą dłoń

Polecane posty

Gość czego to objawy

Zawsze tylko prawa, a jestem osobą leworęczną - ale myszki od komputera używam prawą ręką.

zauważylam to niecały miesiąc temu po raz pierwszy i tak jest zwykle co drugi poranek.

Mam 34 lata, pracuję jak  idzie się domyśleć, umysłowo, dużo klikania myszką.

czy to mogą byc objawy zespołu cieśni nadgarstka? bo nie jest to bolesne, nie boli mnie nic, ani trochę, i nigdy nie w ciagu dnia, zawsze ok 5-5:30 rano (budzik mam 6:15). ale budzi mnie to w sumie - czuje leciutkie mrowienie, i ta zdrętwiała dłoń po niecałej minucie jest już OK.

Albo może to pierwsze objawy początku zapalenia stawów/ moja mama choruje na to, u niej zdiagnozowano jak miała 58 lat, ale do lekarza poszła dopiero jak nie mogla ruszyc dłonią pół godizny od pobudki. ja nie zamierzam czekać tyle !! ale mąż uważa, że to raczej zespół cieśni... albo niedobór wit B/ magnezu.

Miałyście tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A z Bydgoszczy

raczej coś ze stawami ... o tej ciesni nie słyszałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

według mnie skoro wciąż ta sama dłoń. to jednak cieśń. moja sąsiadka miala na to zabieg, bo ją mega bolało - po kilku latach od diagnozy.

Są specjalne inne myszki jak sie ma ten problem, nieco pomagają na ból.  no oczywiście, idź do lekarza prędko, wiadomo m prędzej tym lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Tak, moze byc to ciesnia, choroba alkoholowa lub problemy z kregoslupem

Narazie polecam Aspargam, sama biore, pomaga nawet ale nie zawsze. Mniej kawy. 

Lez, spij, z rekami wzdluz ciala, mysle ze dretwienie pojawia sue czesciej, kiedy mam je wyzej. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Aspargin. 

 

Pomylilam sie wyzej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czego to objawy
Przed chwilą, Gość Gosc napisał:

Aspargin. 

 

Pomylilam sie wyzej

OK, dziękuję, moja znajoma wiem że bierze Aspargin na cośtam... poczytam ulotkę online.

Mniej kawy, mówisz?? piję 4-5 dziennie, to fakt - tzn w dni pracujące, w weekend piję dwie, może trzy czasem...

do lekarza i tak pójdę na pewno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SADM

A może zwyczajnie śpisz na niej i organizm daje znać że odcięłaś dopływ krwi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam podobny problem, od pół roku boli mnie prawa noga a niedawno zaczęła mnie też boleć prawa ręka, jest to dość silny ból. Lekarz powiedział że mam zwyrodnienie kręgosłupa i co dalej? nie ma na to lekarstwa ,muszę z tym żyć, czasami w nocy mnie tak boli że mam ochotę wyć. Teraz też mnie boli .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stawiam że

cieśnia albo kręgosłup

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×