Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gosc

Zając

Polecane posty

Gość gosc

Hej,

robicie prezenty dzieciom na Wielkanoc? jesli tak to co kupujecie? u nas nigdy nie było tej tradycji i tak sie zastanawiam czy cos kupic,bo slodycze maja i nie chce kupowac kolejnej czekolady czy czekoladowego zajaca.I tak za duzo jedza słodkiego.Zastanawiam sie nad jakas zabawka, choć ostatnio sie nachapali,bo jeden dostal hulajnoge, drugi 4 ksiazki i karte do gry,pilke.. mam wrazenie,ze tez za duzo tego dobrego. Robicie tez męzowi prezent? mam na mysli jakies drobiazgi nie z pomoca providenta :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Deficyt

Nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Nie. Tylko na urodziny i pod choinkę, plus drobiazg na Mikołaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Tak robimy. Ale drobiazgi. Syn dostanie Lego, dla córeczki mam taką rękawiczke z postaciami na paluszkach i można się z małżeństwem bawić. Mąż jeszcze nie wiem bo sam się nie określił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gigik

Tak, jestem z Wielkopolski i moi pradziadkowie już praktykowali zwyczaj zajączka. Jednak i wtedy i dziś to były słodycze i jakieś drobiazgi, a nie prezenty jak na gwiazdkę. Cała frajda to bylo szukanie tych ukrytych łakoci w ogrodzie 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Super Żona

Nasza córka dostanie deskę elektryczną. Oczywiście prezent składkowy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ggghhy

Syn dostanie rowerek bo tak czy siak trzeba kupić. Chrzrsnica moja lalkę Barbie, i jeszcze coś dla męża chrzrsnicy ale nie wiem jeszcze co. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ona

My z mężem robimy sobie prezenty, jakieś małe drobiazgi. W tym roku kupimy też prezent dla naszego synka chociaż jemu będzie chyba wszystko jedno, ma dopiero 4 miesiące 🙂 Do Pani z Wielkopolski, kiedy przychodzi do was zajączek? Mój mąż też jest stamtąd i twierdzi, że u nich od zawsze było to w wielki czwartek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

U nas do dzieci przychodzi zajączek w Wielkanoc. W Wielką Sobotę dzieci zostawiają koszyczki wieczorem, np. w korytarzu, a następnego dnia szukają po całym domu. W koszyczku zwykle coś słodkiego i drobna zabawka, np. jajko-psikawka na Lany Poniedziałek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×