Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gość

Dlaczego żeście tyle cukrów i węglowodanów, a potem dziwcie się, że macie paskudne ciała?

Polecane posty

Gość gosc
1 godzinę temu, Gość Gosc napisał:

Nie oszukujmy się.  Na Karę co druga to laska bez nadwagi, ale gdyby tak każda wystawiła tu zdjęcie w bikini...

zdjec w bikini nie wystawiam nigdzie, nie zyje tez po to by ludziom sie podobac, by ciuchy sie na mnie prezentowaly jak z reklamy i by sprostac wymaganiom dzisiejszego swiata.Zyje dla siebie. Waze 50 kg czy i czy w to wierzysz czy nie to nadal mam 50kg.Na ulicy widuje mnostwo szczuplych kobiet. Co z tego,ze nie kazda chodzi na fitnes? musimy? ja sie dobrze czuje w swoim ciele i nie mam kompleksow,ze sie karynie z internetu nie podobam.Moze mnie pocałowac :* Proponuje zacząc cieszyc sie życiem i zaakceptowac siebie,a nie zyc nasladownictwem i gonieniem za idealami z instagrama. Zadna celebrytka,gwiazda ani blogerka nie ma takiego ciala jak CKM, wszystko to photoshop w ktory wierza osoby z kompleksami. I jem tez to co lubie. Jak mi wypsze brzuch to tez nie panikuje,Zejdzie. Zapamietaj: NIE MA LUDZI IDEALNYCH

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ja współczuję młodym mega grubym matkom, bo, pisząc wprost, w większości nie dożyją do dorosłości swoich dzieci. Problemy krążeniowe, nadciśnienie, cukrzyca, która rozwala cały organizm. O cukrzycy akurat wiem dużo, moja teściowa ciężko chorowała na cukrzycę. Po drodze był rozrusznik serca, a jej życie zakonczył udar.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ja współczuję młodym mega grubym matkom, bo, pisząc wprost, w większości nie dożyją do dorosłości swoich dzieci. Problemy krążeniowe, nadciśnienie, cukrzyca, która rozwala cały organizm. O cukrzycy akurat wiem dużo, moja teściowa ciężko chorowała na cukrzycę. Po drodze był rozrusznik serca, a jej życie zakonczył udar.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
34 minuty temu, Gość Gość napisał:

Ja współczuję młodym mega grubym matkom, bo, pisząc wprost, w większości nie dożyją do dorosłości swoich dzieci. Problemy krążeniowe, nadciśnienie, cukrzyca, która rozwala cały organizm. O cukrzycy akurat wiem dużo, moja teściowa ciężko chorowała na cukrzycę. Po drodze był rozrusznik serca, a jej życie zakonczył udar.

A ty jestes pewna ze dozyjesz? Sa wypadki,nałogi,  inne choroby ktore wykoncza. Czasem zdrowo żyjąca osoba szybciej wykonuje niż ta z nadwagą czy alkoholik. Osobiście znam kilka takich przypadkow. Moj znajomy miał 23 lata, szedł na uczelnie i mial zawał. 16 latek zginął pod kołami samochodu. 25 latek jechał na własny ślub i zginął. Kilka raków. Będę  wylew... zadna osoba nie miała nadwagi

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A ja tak mysle ...
1 godzinę temu, Gość Gość napisał:

A ty jestes pewna ze dozyjesz? Sa wypadki,nałogi,  inne choroby ktore wykoncza. Czasem zdrowo żyjąca osoba szybciej wykonuje niż ta z nadwagą czy alkoholik. Osobiście znam kilka takich przypadkow. Moj znajomy miał 23 lata, szedł na uczelnie i mial zawał. 16 latek zginął pod kołami samochodu. 25 latek jechał na własny ślub i zginął. Kilka raków. Będę  wylew... zadna osoba nie miała nadwagi

 

Od przeznaczenia nie uciekniesz. Ale tak samemu napraszac sie o choroby .... bo trzeba sie napychac ... czy to jest tego warte ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×