Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gość

Czy kosmetyczka w jednorożce spodoba się nastolatce? Pytanie do mam takich córek

Polecane posty

Gość Gość

Chce kupić taki prezent, ale nie mam pojęcia czy coś takiego spodoba się nastolatce…pomóżcie mamy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Zależy od nastolatki. Moja siostrzenica (13 lat) by najpierw padła ze śmiechu, a potem domalowała tym jednorożcom trupie czaszki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KKK

Raczej nie. Zależy od charakteru nastolatki czy nosi takie rzeczy i ile ma lat. Nastolatki 13+ czują się już raczej dorosłe. Ja mojej chrzestnicy kupowałam ostatnio cienie do powiek, bo to chciała. Moja 3,5 letnia córka byłaby zachwycona torebka z jednorożcami. Jednak znam tez dziewczynę prawie 13 lat która jeszcze się bawi lalkami barbie także ten tego zależy od człowieka 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Moja siostra ma 16 lat ale taka kosmetyczka by się jej spodobała. Nie bawi się lalkami ale ona lubi takie rzeczy jak np. słuchawki w jednorożece.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Halo

Zależy czy to nastolatka która ma 11-12lat, 13-16 czy 17-19.Pierwszej grupie myślę że przypadloby to do gustu(mam 11siostrzenice jej by się podobało pewnie). Ale to też zależy od gustu danej dziewczynki. Starszym dzieciom  kupiłbym  coś bardziej stonowanego podpytalbym co się podoba 😉 a juz napewno z takim prezentem w ostatniej wymienionej grupie bym się nie wyglupiala, bo to jiz pod studia panienka . Ale to zależy od konkretnego dziecka. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
11 minut temu, Gość Halo napisał:

Zależy czy to nastolatka która ma 11-12lat, 13-16 czy 17-19.Pierwszej grupie myślę że przypadloby to do gustu(mam 11siostrzenice jej by się podobało pewnie). Ale to też zależy od gustu danej dziewczynki. Starszym dzieciom  kupiłbym  coś bardziej stonowanego podpytalbym co się podoba 😉 a juz napewno z takim prezentem w ostatniej wymienionej grupie bym się nie wyglupiala, bo to jiz pod studia panienka . Ale to zależy od konkretnego dziecka. 

Sorry ale ja mam 28 lat i mam etui w jednorozce,, bluze ,szczotke do wlosow , torbe na plażę, portfel, uwielbiam jednorozce 😍😍😍 one są bardzo na topie z zwłaszcza u nastolatek, wszystkie sklepy sieciowkowe dla nastolatek są tym motywem wypełnione po brzegi. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Tak, bo wszystkie nastolatki lubią to samo i zadawanie tego pytania tutaj jest bardzo rozsądne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Mam 26i też kocham jednorożce! Mam i kosmetyczkę i koszulke i notes i kubki! Unicorn rulez! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×