Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mama chłopaka

Wasze 12latki ile wzrostu maja?

Polecane posty

Gość mama chłopaka

Hej, tak pytam, bo obserwuję że dzieci w tym wieku naprawdę mają bardzo zróżnicowany wzrost. ja mam syna, skończy 12 lat w maju. Ma 158 cm (szczuplutki jest, waży 38-39 kg).

ja mam 166 a mąż 183 cm.

ale np kolega syna jest od niego młodszy o 5 miesięcy, jesgo tata ma chyba z 190 ale mama taka jak ja, i  ten chlopak jest już mojego wzrostu.

syna koleżanki z klasy to pół na pól, takie jak on lub niższe. jedna wyższa i tu mega zaskoczenie - jej mama niższa niż ja, jej tata  niżsyz niż mój mąz, a diewcyzna prawie taka jak ja już jest - skonczyla 12 w marcu.

nasze pokolenei chyba aż tak nie rosło..?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamila

Syn za miesiąc skończy 12 lat Ma 151 cm. W szkole pielęgniarka mierzyła go miesiąc temu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Dzieci pędzone na hormonach i sterydach w żywności to co się dziwić. Mój syn w najwyższej 3 e klasie ma 158 cm, a my wcale nie za wysocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Niskie macie te dzieci, mój ma 175cm:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
20 minut temu, Gość Gość napisał:

Niskie macie te dzieci, mój ma 175cm:)

i ma 12 lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Syn w marcu skończył 10 lat i ma 156cm. Mąż i ja jesteśmy średniego wzrostu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Dziewczyny w tym wieku są dużo wyższe od chłopaków,potem stopują a chlopaki rosną.Moj ma 156 cm i jest z tych najwyższych.A kurczaki rzadko kiedy jadamy,bo tam są hormony i antybiotyki.Waży 48kg.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosia

Ja w tym wieku miałam 155 cm wzrostu 

teraz mam 25 lat i mam 156 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

I jeszcze dodam,ze dziecko ze wsi o dziecko z miasta mają inną wagę i wzrost.Te ze wsi są duzo wyzsi i grubsi.

Może przez to,że na wsi jest zdrowsze jedzenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Ja zawsze w klasie byłam najniższa i niestety mam ledwo 160cm(30 lat).

No ale byłam niejadkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
11 minut temu, Gość gość napisał:

Dziewczyny w tym wieku są dużo wyższe od chłopaków,potem stopują a chlopaki rosną.Moj ma 156 cm i jest z tych najwyższych.A kurczaki rzadko kiedy jadamy,bo tam są hormony i antybiotyki.Waży 48kg.

 

sporo waży, choc nie wiem, może się mylę, bo patrzę na mojego -39 kg. a wzrost podobny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama chłopaka
43 minuty temu, Gość gosc napisał:

Dzieci pędzone na hormonach i sterydach w żywności to co się dziwić. Mój syn w najwyższej 3 e klasie ma 158 cm, a my wcale nie za wysocy

tu autorka.

my  nie jemy kurczaków itd. Ja od 7 lat nie jem mięsa innego niż piers i uda indycze ale i to raz na 2 tygodnie tylko.

Syn i mąż jedzą indyka raz w tygodniu i chudą wołowinę raz w tygodniu. syn niestety nie lubi żadnych ryb oprócz śledzi.

kotlety schabowe syn jada u babci ale to jest raz na poltora miesiąca.

jemy dużo jajek i sporo twarogu. syn lubi też jeśc np awokado, ciecierzycę , kasze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Foto
13 minut temu, Gość gość napisał:

I jeszcze dodam,ze dziecko ze wsi o dziecko z miasta mają inną wagę i wzrost.Te ze wsi są duzo wyzsi i grubsi.

Może przez to,że na wsi jest zdrowsze jedzenie.

Przecież dzieci ze wsi też jedzą to samo co z miasta.Teraz mało kto ma zwierzęta hodowlane.Wprowadziłam się na wieś 13 lat temu.My nie mamy żadnych zwierząt ,jedynie psa.Na naszej ulicy tylko 2 gospodarstwa mają zwierzęta hodowlane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KKK

Mój syn w wakacje skończy 1O lat a ma 155cm i 49 kg wagi jest najwyższy w klasie.ma kilku kolegów podobnego wzrostu i kilku o głowę niższych i szczuplutkich. To nie od nas zależy taki jest i go kocham. Każde dziecko inaczej się rozwija i dojrzewa. Ja też szybko roslam do 6 klasy i miałam wtedy 165 cm i stanęłam. Nie urosłam więcej. Chciałabym żeby syn miał chociaż te 175 cm. Mąż ma 186cm  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hanna0987
4 minuty temu, Gość KKK napisał:

 165 cm i stanęłam. Nie urosłam więcej. Chciałabym żeby syn miał chociaż te 175 cm. Mąż ma 186cm  

skoro ty masz 165 cm a mąż 186 cm to syn raczej dojdzie do 180 cm.

Mój mąż ma 181 cm, a jego mama jest tylko odrobinę wyższa ode mnie /ja mam 162 cm/, a teść ma jakoś  185cm.

nasza córka ma 11 lat i 144 cm.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jajkoja

Najpierw żrecie ... typu mcdonalds, a potem wielkie zdziwienie. Jak widzę matki debi*ki, same spasione jak świnie, i jeszcze tuczą tym swoje dzieci to mi slabo.Zreszta widać po tym kto tam chodzi czym się kończy takie jedzenie.Ja żeby była jasność chodzę tam tylko na kawę i lody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jajkoja

Najpierw żrecie ... typu mcdonalds, a potem wielkie zdziwienie. Jak widzę matki debi*ki, same spasione jak świnie, i jeszcze tuczą tym swoje dzieci to mi slabo.Zreszta widać po tym kto tam chodzi czym się kończy takie jedzenie.Ja żeby była jasność chodzę tam tylko na kawę i lody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 godzinę temu, Gość Jajkoja napisał:

Najpierw żrecie ... typu mcdonalds, a potem wielkie zdziwienie. Jak widzę matki debi*ki, same spasione jak świnie, i jeszcze tuczą tym swoje dzieci to mi slabo.Zreszta widać po tym kto tam chodzi czym się kończy takie jedzenie.Ja żeby była jasność chodzę tam tylko na kawę i lody.

O co ci chodzi?Nieważne co się je,wzrost masz zapisany w genach.

Jesli chodzi o wagę,w kazdej chwili mozna schudnąć 😄 Natomiast wzrostusobie nie dodasz,no chyba ze założysz obcasy 😃

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Moja 12lat ma 172cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Foto
3 godziny temu, Gość gość napisał:

 

Mojej koleżanki córka w sierpniu skończy 12 lat i jest wyższa od swojej mamy,ma 162 cm.A jej mama 158 cm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Foto
39 minut temu, Gość Gość napisał:

Moja 12lat ma 172cm

Niemożliwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
33 minuty temu, Gość Foto napisał:

Niemożliwe.

Możliwe.Dziewczyny przerastają swoje matki w tym wieku!

Moj syn w wieku 13 lat przerósł mnie,ale ja mam 165cm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elise

Mój syn w czerwcu skończy 13 lat. Wzrost 172 cm. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Mój też zawsze był najwyższy w klasie, teraz ma 15 lat, tydzień temu skończył, ma prawie 190, nr buta 46😫 mam nadzieję że już niewiele urośnie bo za chwilę będzie problem żeby go ubrać 😫 ja mam 174, ojciec 181

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Mój w tym wieku miał ponad grubo ponad  170. Teraz ma 185, ma 15 lat. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
46 minut temu, Gość Gość napisał:

Mój też zawsze był najwyższy w klasie, teraz ma 15 lat, tydzień temu skończył, ma prawie 190, nr buta 46😫 mam nadzieję że już niewiele urośnie bo za chwilę będzie problem żeby go ubrać 😫 ja mam 174, ojciec 181

To chyba niemożliwe :-0

jaja sobie robicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iuuuiuu
2 godziny temu, Gość Foto napisał:

Niemożliwe.

Rzadkie, ale możliwe.

Moja koleżanka ma przyjaciół, kobieta 180+  a jej mąż 190+. mają córkę która obecnie ma 13 lat (skończy 14 w sierpniu) a ma już jakoś  175 cm. bo moja koleżanka ma 171 cm i tamta dziewczynka jest od niej wyższa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agmimi

Ja w wieku 12 lat miałam 155cm i 50kg, miesiączke dostałam w wieku 11 lat. Teraz mam 28lat 164cm i 60kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×