Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gość

Jestem niestrajkujacym nauczycielem w pracy nie dają mi żyć

Polecane posty

Gość Gość

Nie biorę udziału w strajku, podobnie jak jeszcze 6 osób z mojej pracy. Będę normalnie uczyć bo uważam że 4 tysiące za 15 godzin w tygodniu to dobra pensja. Tymczasem wszyscy inni nauczyciele mnie gnoją bo ich zdradziłam bo nie jestem pazernym nierobem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mamatrojeczki

Podziwiam takich jak ty:*

A strajkujących wywalić z roboty!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Olej nierobów. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Udhd

Brawo. Nie daj się. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Xyz

Jesteś łamistrajkiem. Nie obchodzi cię co się dzieje w edukacji? Nie chcesz poprawić sytuacji w szkolnictwie? Nie, nie jestem nauczycielem, jestem matką, która nie ma wszystkiego w d..ie byle by się na koncie zgadzało. I serio pracujesz tylko przy tablicy? Nic więcej nie robisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

ciekawe gdzie zarabiasz 4 tys za 15h.piekny troll

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
20 minut temu, Gość Xyz napisał:

Jesteś łamistrajkiem. Nie obchodzi cię co się dzieje w edukacji? Nie chcesz poprawić sytuacji w szkolnictwie? Nie, nie jestem nauczycielem, jestem matką, która nie ma wszystkiego w d..ie byle by się na koncie zgadzało. I serio pracujesz tylko przy tablicy? Nic więcej nie robisz?

co poprawi w szkolnictwie podwyżka? to, ze pani x i pan y będą zarabiali więcej, nie zależnie od tego czy wykonują swoją pracę dobrze czy nie bo karta nauczyciela chroni nawet tych beznadziejnych, ale co z tego będą mieli inni? dzieci, rodzice tych dzieci, szkoła, przyszłe pokolenia? u nas szkoła jest taka sama od niepamiętnych lat, zero kreatywności, zero pracy z uczniami, tylko czytanie podręcznika

na zachodzie jest inaczej, wiem, bo mam rodzinę i tam dzieci chętnie chodzą do szkoły, uczestniczą w aktywnościach, spędzają tam czas nie tylko w ławce przed nudnym nauczycielem wygłaszającym regułkę, są w przyjaznej relacji z nauczycielami, szanują ich bo nauczyciele szanują uczniów, u nas mówi się o nich per leniwe bachory, a uczniowie się odwdzięczają

 

ja dopiero jak skończyłam szkołę nabrałam chęci do nauki, do nabywania wiedzy, zorientowałam się, ze można z tego czerpać przyjemność bo szkoła była karą, wszystko na wielkim stresie, wielka presja, nuda, stare sfrustrowane nauczycielki którym się nic nie chciało. Do szkoły chodziłam za sld i po więc to nie pis był temu winien, jak sobie przypomnę kilka moich nauczycielek to żadnej podwyżki bym im nie dała tylko kopa w doope za znęcanie się psychiczne

specjalnie sprawdzałam, dalej uczą i pewnie te cholerne podwyżki dostaną, a za swoje nauczanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

W końcu ktoś napisał prawdę o zarobkach.

4 tysiące za 15 godzin i jeszcze strajkują?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość antytroll
4 godziny temu, Gość Gość napisał:

Nie biorę udziału w strajku, podobnie jak jeszcze 6 osób z mojej pracy. Będę normalnie uczyć bo uważam że 4 tysiące za 15 godzin w tygodniu to dobra pensja. Tymczasem wszyscy inni nauczyciele mnie gnoją bo ich zdradziłam bo nie jestem pazernym nierobem.

4 tysiące za 15 godzin hahahaha ale bzdura. Nie dają ci żyć? Kolejna bzdura dlatego że świetlice będą czynne i jakas część nauczycieli i tak jest potrzebna TROLLICO, bo trzeba zapewnić opiekę uczniom.

Ja nie strajkuję i nikt się nie czepia. Będę w pracy normalnie tylko jeszcze nie wiem jakie zadania mi przydzielą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×