Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Kkkkk

Łakomi na wiedzę

Polecane posty

Gość C.C.C

Swieta spędzają osobno, on u swojej rodziny ona u swojej, a z tego co pamiętam poprzednie spędzali razem 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość C.C.C

Swieta spędzają osobno, on u swojej rodziny ona u swojej, a z tego co pamiętam poprzednie spędzali razem 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hscof

Nie no chyba się rozstali ale śmieszy mnie że.jeszcxe.niedawmo tak intensywnie promowali te.swoje eBooki a potem nagle ciszs

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosccc

eBooki eBookami - mnie śmieszy, że pisała codziennie te ich historie miłosne, podzieliła na "odcinki" jakby to był serial, podniecała się tym na prawo i lewo, a teraz cisza. I wtedy było okej, można bylo gadać o tym, a teraz nic, nawet nie odpowie na pytanie czy są razem, bo nie chce poruszać prywatnych spraw, śmieszne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karix

Klaudia dzisiaj udostępniała na ig na relacji jakieś wspomnienia z 2019, na kilku znalazł się też Piotr. Z reguły nikt nie udostępnia zdjęć z byłym partnerem swiezo po zerwaniu. 

Wielki powrót, czy "przyjaźń po rozstaniu"? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Goooosc
44 minuty temu, Gość Karix napisał:

Klaudia dzisiaj udostępniała na ig na relacji jakieś wspomnienia z 2019, na kilku znalazł się też Piotr. Z reguły nikt nie udostępnia zdjęć z byłym partnerem swiezo po zerwaniu. 

Wielki powrót, czy "przyjaźń po rozstaniu"? 

Komentują też sobie zdjęcia, trochę oschle, ale jednak. Dla mnie to jest raczej zwrócenie na siebie uwagi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A miało być tak pięknie...

Klaudia właśnie napisała w komentarzach na Ig, że nie sa razem z Piotrem. Kolejna dziewczyna której miłość była bardzo publiczna i nagle koniec... Oczywiście wiem że na Ig pogazywali tylko to co chcieli pokazać (i to co się sprzedaje) i cholera wie co się działo gdy wylaczali insta stories, ale zaczyna mnie przerażac, kierunek w którym idą social media.. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A miało być tak pięknie...

Klaudia właśnie napisała w komentarzach na Ig, że nie sa razem z Piotrem. Kolejna dziewczyna której miłość była bardzo publiczna i nagle koniec... Oczywiście wiem że na Ig pogazywali tylko to co chcieli pokazać (i to co się sprzedaje) i cholera wie co się działo gdy wylaczali insta stories, ale zaczyna mnie przerażac, kierunek w którym idą social media.. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Ciekawe co się stało, bo dziwne jest to że do niedawna wyglądali na zakochanych, nie sprawiało to wrażenie "wymuszonych stories", tylko serio te wszystkie opisy wyglądały na pisane od serca, więc skąd takie nagle rozstanie?  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Nie wierzę w umiejętności tej Pani przede wszystkim licencjat nie czyni z niej dietetyka doświadczenia nie ma żadnego to ze się sama odchudza o niczym nie świadczy. Ona ma IO i tak się odżywia??? Nie wierzę. Liczy na to, że mając konto na Youtubie i bandę dzieciaków będzie zarabiać na naiwności ludzi, którzy bujaja w obłokach, że z nią schudna. Odżywki białkowe? ??? Brał mi słów.  Dla osób mających IO polecam książki Dominiki Musialowskiej tam są normalne, zdrowe przepisy dla IO- bez batonów czekoladowych i odżywek białkowych. Możecie sobie ułożyć dietę i nie płacić za nią jak za woły!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Postanowiłam odświeżyć wątek. Ja na Klaudię trafiłam przypadkowo, ale przyznam szczerze mam mieszane uczucia do jej osoby jako dietetyczki. Wszędzie węglowodany - białe pieczywo, makarony, serniczki i inne deserki. Oczywiście z umiarem wszytsko jest okay, ale przy IO i innych schorzeniach o których mówi już niekoniecznie. Jadłospisy uważam, że są stosunkowo ubogie i drogie jak na masową działalność w internecie. Nie wspominając o ograniczonej kaloryczności. Najniższa do wyboru to 1800. Wiadomo diety 1000/1200 nie są zdrowe, ale jednak ludzie są różni. Wystarczy, że ktoś jest niską osobą, która niewiele się rusza i na diecie 1800 będzie tyć zamiast chudnąć! Poza tym brakuje mi jakiegoś zamysłu na biznes. Próbowała tworzyć na YT, ale porzuciła. Ostatnio wielka zmiana - nowa strona, wszystkie diety były usuwane, a teraz tworzy kolejne. Ponadto szczotki na sucho, torby, co jeszcze nas czeka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×