Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Koda

Czy krzyczycie na swoje dzieci?

Polecane posty

Gość Gość
3 minuty temu, Gość Zyta napisał:

spróbowałas z nim tak szczerze porozmawiać? powiedzieć ” synu twoje ociąganie się i lenistwo z rana powoduje awantury, meczy mnie to nie mogę się przez ciebie spóźniać” 

moze właśnie to jest wyjście skoro jest uparty zagraj mu na uczuciach, emocjach niech się zawstydzi tym, ze sprawia ci przykrość trudność 

Tak, bardzo mu przykro i mowi ze sie poprawi, do momentu aż musi sie zbierać i wychodzic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
2 minuty temu, Gość Gość napisał:

Tak, bardzo mu przykro i mowi ze sie poprawi, do momentu aż musi sie zbierać i wychodzic

to wtedy jak wychodzicie zamiast krzyczeć kucasz przy nim żeby mieć oczy na wysokości jego i mówisz, ze musisz być w danym miejscu punktualnie, ze jego lenistwo działa na wasza niekorzysc

wszusyko spokojnie bez nerwow

wplyn mu na psychikę 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Qwe

Mnie się zdarza podnieść głos. Być może według Was jestem sfrustrowana, ale czasami najnormalniej brakuje mi już cierpliwości. I czasami po prostu mnie wkurza własne dziecko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
12 minut temu, Gość Gość napisał:

Nie mogę go zostawić samego w domu. Nie mieszkam w Polsce i na to jest paragraf. Poza tym jakbym raz dopuściła to.juz w ogole by sie nie zbieral, bo pasowało by mu siedzenie samemu

 

2 godziny temu, Gość Koda napisał:

Bo ja na 9 latka tak. Ciągle czegoś zapomina, nie pamięta, kłamie. W piątek nauczycielka podała im informację dotyczącą strajku...A on dopiero dzisiaj łaskawie pokazuje mi notatkę wklejoną w zeszyt. Dodam, że doskonale wiedział, że czekałam na potwierdzenie strajku, bo w sobotę miałam zawieźć syna do dziadków żeby sam nie siedział 9 godzin w domu i żeby się nie kisił w mieszkaniu, jak może skorzystać z pogody i pobyć na świeżym powietrzu, na wsi.

Wszystko mi opadło. Wytrącił mnie z równowagi tym swoim brakiem mózgu.

To co trolliku? Gdzie jeszcze zaczyna sie jutro strajk poza polską....
1/10

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Przed chwilą, Gość gosc napisał:

to wtedy jak wychodzicie zamiast krzyczeć kucasz przy nim żeby mieć oczy na wysokości jego i mówisz, ze musisz być w danym miejscu punktualnie, ze jego lenistwo działa na wasza niekorzysc

wszusyko spokojnie bez nerwow

wplyn mu na psychikę 

Uwierz, to wszystko juz bylo i mniej wiecej co tydzień przerabiamy. Nic na niego nie wpływa. Poza tym odnośnie tych nagród i ich braku. Co z tego,że dam mu karę na gry w weekend, jak w szkole mimo spoznialstwa angażuje się do wszystkiego, jest lektorem w klasie, czesto dostaje nagrody jak nie za wynik tygodniowy, to za projekt, albo zawody. Co mu.matka będzie truć jak jest ok. On jest zacięty, im bardziej cisne tym bardziej on sie upiera przy swoim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
12 minut temu, Gość Gość napisał:

Uwierz, to wszystko juz bylo i mniej wiecej co tydzień przerabiamy. Nic na niego nie wpływa. Poza tym odnośnie tych nagród i ich braku. Co z tego,że dam mu karę na gry w weekend, jak w szkole mimo spoznialstwa angażuje się do wszystkiego, jest lektorem w klasie, czesto dostaje nagrody jak nie za wynik tygodniowy, to za projekt, albo zawody. Co mu.matka będzie truć jak jest ok. On jest zacięty, im bardziej cisne tym bardziej on sie upiera przy swoim

Ten Twój wymyślony syn straszny jest. Do okna życia z nim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

Ten Twój wymyślony syn straszny jest. Do okna życia z nim.

Wymyślony? Za duzo czasu na forum? 😄 no nie, nie wymyślony. Z krwi i kości. W oknie zycia juz sie nie mieści,ma swoje wady ale kocham.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cfg
5 minut temu, Gość Gość napisał:

Wymyślony? Za duzo czasu na forum? 😄 no nie, nie wymyślony. Z krwi i kości. W oknie zycia juz sie nie mieści,ma swoje wady ale kocham.

to stara w końcu w polsce czy nie w polsce? i jak to z tym strajkiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
10 minut temu, Gość cfg napisał:

to stara w końcu w polsce czy nie w polsce? i jak to z tym strajkiem?

Ale nie jestem autorka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×