Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Szydlo

Nauczyciele, wpisujcie ILE dostajecie na reke

Polecane posty

Gość Antynauczyciel

Jak wam robota nie pasuje to ją zmieńcie. Jesteście darmozjadami z manią wyższości nad wszystkimi.Na zbity pysk bym was wywalila. Lenie śmierdzące paniusie za dychę wielkie mi nauczycielki. U prywaciarza dostasłybyście kopa na dupę z prędkością światła. Nie pozdrawiam 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Owszem, można strajkować, tylko ile czasu? Czy na dłuższą metę nauczycielom to się opłaci? ZNP przygotowywała się do strajku od listopada, chodziło im o to by szkoły stanęły, dosłownie. No a dziś Broniarz fuka do kamer, że egzaminy się odbyły. Czyli co, w nosie ma dzieciaków, w nosie ma rodziców, Polaków, byleby tylko postawić na swoim. Strajk jest po to, by zwrócić uwagę na jakis problem pracowniczy. Zwróciliście uwagę i żądacie zaporowe dla państwa 1000zł do pensji. Do tego od razu. Nie znacie slowa kompromis, nigdy nie targowaliście się, np.na bazarze? Jeżeli nie chcecie ustąpić ani na milimetr, to znaczy , ze macie złą wolę, że idziecie na zwarcie- nie tylko z rządem, ale ze wszystkimi Polakami. Bo wychodzi na to, że nie chodzi wam o pieniądze- w listopadzie nikt nie wiedział o 500+ na pierwsze dziecko czy doplatach do trzody, a strajk już był szykowany. To celowe działanie przed wyborami. Tzw.pójscie w zaparte jest drogą do nikąd, bardzo źle widziane przez spoleczeństwo, które tez wiąże koniec z końcem. Uczy się teraz niż demograficzny z czasów PO, jest mniej dzieci, to i nauczycieli moze być mniej. Za strajk nie ma kasy, ale wasz szef, Broniarz dostaje kasę. Pięknie dajecie się dymać , jak typowi" pożyteczni idioci".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Acha, i mam pytanie do nauczycieli- czemu nie mówią o 13 pensji, którą dostają? Czemu nabrali wody w usta na ten temat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Rzygać sie już od tego strajku i cackania sie z nauczycielami . Do czego  to podobne żeby nauczyciele którzy powinni być przykładem dla innych olali swoje obowiązki .  Najlepiej  niech  siedzą  w domu  do wakacji aleee bez żadnego wynagrodzenia . 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Strajkują, bo chcą mieć wolne do majówki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

2152 na rękę,trzy lata w szkole - liceum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ta belfer

Uwazam,ze wielu nauczycieli nie ma zle,ale wiekszosc faktycznie bieduje.A praca od wrzesnia do czerwca to norma. Tak wiec te mityczne 3mies.wolne czesto nie istnieja.13ka tez czesto nie jest wiec wyplacana,bo zwyczajnie zmienia sie placowke. Dla mnie najwiekszym plusem jest to,ze ta praca jest i to,ze mam kontakt z dzieci a nie doroslymi. Co prawda po pracy w halasie ledwo zyje a te25h to tak naprawde 40 do dyspozycji dyrektora, ale jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pogromca półgłówków
13 godzin temu, Gość Eeeee napisał:

Nauczyciele, zwłaszcza staży zarabiają dużo, wystarczy wejść na sprawozdania finansowe radnych w gminach żeby wiedzieć ile 

Twoi nauczyciel też chyba strajkowali zwłaszcza ci staRZy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Strajk jest a mówią w tvPis o Smoleńsku.

Jak się matki czujecie,gdy zajmujecie się swoimi dziećmi trzeci dzień?

Moje znajome wolą iść do pracy,choć przysługuje im wolne.

Ja jakoś znoszę.to,dzieci są zadowolone ale boję się tych zaległości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2 minuty temu, Gość Gość napisał:

Strajk jest a mówią w tvPis o Smoleńsku.

Jak się matki czujecie,gdy zajmujecie się swoimi dziećmi trzeci dzień?

Moje znajome wolą iść do pracy,choć przysługuje im wolne.

Ja jakoś znoszę.to,dzieci są zadowolone ale boję się tych zaległości.

Normalnie trollu. Zajmuję się swoimi dziećmi od ich urodzenia. 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
9 minut temu, Gość Gość napisał:

Strajk jest a mówią w tvPis o Smoleńsku.

Jak się matki czujecie,gdy zajmujecie się swoimi dziećmi trzeci dzień?

Moje znajome wolą iść do pracy,choć przysługuje im wolne.

Ja jakoś znoszę.to,dzieci są zadowolone ale boję się tych zaległości.

To się z nimi poucz.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lok

Wrocław, podstawówka, 1690zl zarabialam jako nauczyciel kontraktowy bez wychowawstwa.  Zakonczylam tam prace w 2017 roku,  a zyciu nie wrócę do szkolnictwa.  Never. Koszmar. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oraz
4 godziny temu, Gość Antynauczyciel napisał:

Jak wam robota nie pasuje to ją zmieńcie. Jesteście darmozjadami z manią wyższości nad wszystkimi.Na zbity pysk bym was wywalila. Lenie śmierdzące paniusie za dychę wielkie mi nauczycielki. U prywaciarza dostasłybyście kopa na dupę z prędkością światła. Nie pozdrawiam 

co za prymityw z ciebie. I taka masz rade dla wszystkich nauczycieli? Jakby wszyscy posluchali to ciekawe kto by uczył twoje dzieci. i te rady o prywaciarzu, moze jeszcze do kamieniolmow wyslij.  co ci w zyciu poszlo nie tak ze jestes tak sfrustrowana? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Rada ( nie moja) była do tych strajkujących, których jest mniej niz polowa. Podwyżki dostają od zeszlego roku, powoli, ale sukcesywnie. I jeszcze mało, i jeszcze nie tak. Strajkujący w Zgierzu chcieli uniemożliwić wolontariuszom pracę przy egzaminach. Zastraszeni wolontariusze wezwali policję. Tak to ma wyglądać uczenie, że dzieciaki nie mogą pozdawać egzaminów? Wstydźcie się, hipokryci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Słyszeliście, że jedna dziewczynka zmarła? Była chora na serce. Dzieci są wystraszone bo nie wszystkie rozumieją co się dzieje. Egzaminy to stres dla dziecka. Uważam, że są niepotrzebne. Ani te gimnazjalne, ani 8 klasistów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
12 minut temu, Gość Gość napisał:

Rada ( nie moja) była do tych strajkujących, których jest mniej niz polowa. Podwyżki dostają od zeszlego roku, powoli, ale sukcesywnie. I jeszcze mało, i jeszcze nie tak. Strajkujący w Zgierzu chcieli uniemożliwić wolontariuszom pracę przy egzaminach. Zastraszeni wolontariusze wezwali policję. Tak to ma wyglądać uczenie, że dzieciaki nie mogą pozdawać egzaminów? Wstydźcie się, hipokryci.

Jeszcze ci się nie znudziło to trollowanie? Dostajesz dniówkę taką jak te łamistrajki czy wyższą? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nella
11 godzin temu, Gość Gość napisał:

Strajk jest a mówią w tvPis o Smoleńsku.

Jak się matki czujecie,gdy zajmujecie się swoimi dziećmi trzeci dzień?

Moje znajome wolą iść do pracy,choć przysługuje im wolne.

Ja jakoś znoszę.to,dzieci są zadowolone ale boję się tych zaległości.

Przysługuje wolne???? Nie kazdy w pracy pije kawe i plotkuje. Dzień, dwa, trzy nieplanowanego wolnego ujdzie w mojej pracy. Niestety na więcej nie mogę sobie pozwolić. Zwłaszcza jeżeli 9/10 osób w pracy jest w podobnej sytuacji do mnie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kot panikarz
9 godzin temu, Gość Gość napisał:

Słyszeliście, że jedna dziewczynka zmarła? Była chora na serce. Dzieci są wystraszone bo nie wszystkie rozumieją co się dzieje. Egzaminy to stres dla dziecka. Uważam, że są niepotrzebne. Ani te gimnazjalne, ani 8 klasistów.

Tak, a jeden chłopiec tak się zestresował strajkiem, że wczoraj dostał raka, a dzisiaj umar! Tak było! Nie zmyślam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×