Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gość

Szwagierka jest zazdrosna o tesciową

Polecane posty

Gość Gość

Już mi ręce opadają, boje są, się normalnie pojechać do teściowej, bo szwagierka robi wieczne cyrki. Do naszego dziecka stosunek ma fatalny, ale ok, nie każdy lubi dzieci. Mieszka z matką ma 29 lat, jest sama. Ciągle robi awantury, teściowa wiecznie udaje, że tego nie widzi. Ostatnio teściowa przyjechała do nas, zaraz telefony że ma wracać, sama nie chciała przyjechać. O wszystko się czepia, szału dostaje jak babcia coś mówi do Małego a już jak coś kupi to Armagedon. Mój mąż ma już tego dość i powiedział matce, że w takiej sytuacji nie będziemy tam jeździć. Sytuacja jest nieznośna. Mnie czepia się od zawsze i o wszystko, ale to olewam bo to poziom dna. Nie da się z nią porozmawiać normalnie. Ostatnio teściowa bolały nerki, zabroniła mówić matce nam o chorobie, wyglądała się ciotka. Zapisałam teściowa do bardzo dobrego polecanego lekarza, to do mnie dzwoniła, że mam się od.... Od jej matki, no ręce opadają. Co zrobić z takim czubem? Zarwac kontakt jest trudno, bo mieszkają razem. Męczy mnie ta, wariatka. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

wy jeb jej gonga na pi zde

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×