Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gość

Czy kojarzycie kanał Dominik Grochowski?

Polecane posty

Gość Gość

j.w.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwia

Ja kojarzę 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Koleś który chciał się wybić na patologicznych rodzinach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwia

Chyba im trochę pomogł, chociaż mysle, ze ludzie z tak zakorzeniona niemocą, nawet jakby im wybudowali pałac i dali samochód z szoferem i tak by nie zmienili swojego życia. Zal tego chłopca, bo zero szans ma na rozwój i normalne zycie.

A sam Dominik, moim zdaniem megaloman ale z wielkim sercem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
2 godziny temu, Gość Sylwia napisał:

Chyba im trochę pomogł, chociaż mysle, ze ludzie z tak zakorzeniona niemocą, nawet jakby im wybudowali pałac i dali samochód z szoferem i tak by nie zmienili swojego życia. Zal tego chłopca, bo zero szans ma na rozwój i normalne zycie.

A sam Dominik, moim zdaniem megaloman ale z wielkim sercem.

Z tym wielkim sercem to się nie zgodzę. Kiedyś w necie upubliczniona była jego "umowa" z jedna z tych rodzin i widać było że spora część pieniędzy przeznaczonych dla tych ludzi zgarniał sam Dominik są swoje usługi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwia
54 minuty temu, Gość gosc napisał:

Z tym wielkim sercem to się nie zgodzę. Kiedyś w necie upubliczniona była jego "umowa" z jedna z tych rodzin i widać było że spora część pieniędzy przeznaczonych dla tych ludzi zgarniał sam Dominik są swoje usługi

O tym nie wiedziałam! Myślałam, ze on to robi z dobrego serca i chęci pomocy.

Jesli jest tak jak mówisz, to zmienia postać rzeczy. Czyli chciał zarobić na krzywdzie ludzkiej. 😞

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

To pewnie nie wiesz też, że wyliczal ile mu się należy od rodziny za jego konsultacje motywacyjne... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwia

Szok! 😞

Nie podejrzewałam, ze za takie afirmacyjne narzedzia (które niekoniecznie dzialaja) mógł brać pieniądze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ann

Szok to te jego filmiki pseudomotywacyjne albo psychodeliczne teledyski...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwia

Mnie zawsze zastanawiała rola jego zony. Taka dziwna relacja - rycerz i jego giermek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
21 godzin temu, Gość Sylwia napisał:

Mnie zawsze zastanawiała rola jego zony. Taka dziwna relacja - rycerz i jego giermek.

W filmie MOHERFUCKER jakaś kobieta kręci pośladami w stringach. To jego żona?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Oglądałam jego profil na facebooku i nie wiem, co o tym myśleć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość super gonzo

szanowny kołcz dominik zgarnął kaske z pomagam.pl ,którą zbierał dla ''ubogiej rodziny'' i grosza nie zobaczyli .ma sprawe w sądzie o to. jasne, nikt nic by nie miał przeciwko gdyby np.uczciwie policzył koszty paliwa itd,ale gość wypłacił sobie całość i cisza.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Susu

Przecież on jest psychiczny. A dupą w teledysku kręciła jego żona,  tylko dzieci żal. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

On chyba gra takiego zwariowanego tylko, w rzeczywistości jest coachem, w UBogiej rodzinie wypowiadał się bardzo sensownie, był zwykłym facetem, a nie jakimś wariatem. A te jego obecne filmiki to tylko część artystyczna jego kanału 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Oglądałam chyba ze dwa odcinki UBogiej rodziny i facet zrobił na mnie pozytywne wrażenie. Człowiek o dobrym sercu, przygotowany na pomoc innym, motywował i pracował z tymi ludźmi, by pomóc im wyjść z trudnej sytuacji, by obudzić ich świadomość, ale nie wiem, jak się to skończyło, bo nie śledziłam jego działalności względem tej rodziny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×