Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ala

Dwójka dzieci i mieszkanie 50 m

Polecane posty

Gość Ala

Jestem w ciazy z bliźniakami. Mamy mały domek, niestety póki co tylko dół zrobiony gdzie jest raptem 50m. Póki co nie stać nas na remont góry. Myślicie ze damy rade z dwójka dzieci tak mieszkać jeszcze około 5 lat? Jestem zaskoczona ciaza bliźniacza, bo z jednym dzieciątkiem myśle ze dalibyśmy rade. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosciowka2019

Jeśli tylko będą miały osoby pokój z czasem, tan tak od około roku, to czemu nie. Kiedyś połowa z nas się tak wychowywała i chyba większość jest normalna 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ojej

Zależy wiele od rozkladu pomieszczeń jeżeli z mężem będziecie mieć kat dla siebie dzieci dla siebie to nie problem ☺️. Jak pójdą do zerowki/szkoły już chyba pozostała część domu wykończyćie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ala

No właśnie problem w tym ze dzieciaki będą musiały być w naszej sypialni. Mamy duża kuchnie z salonem gdzie będą mogły się za dnia bawić, sypialnie gdzie niestety będą musiały spać z nami oczywiście będą mieli swoje łóżeczka,  office room i łazienkę. Nie stać mnie na remont góry teraz. Ale myśle ze za te 5 lat jak wyremontujemy górę to dzieci dostaną cała górę dla siebie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Nie dacie rady, jedno z was do mamusi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ojej

To przeniesiecie się do salonu a dzieci w sypialni pokój jak zrobicie górę dzieci na górę a wy będziecie mieć sypialnie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ojej

Albo zależy jak duży macie ten pokój biurowy. To byleby łóżko sypialne stanęło a sypialnie ale dzieci 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ojej

Swoją drogą salon z aneksem, sypialnia, pokój biurowy i łazienka i to wszystko na 50m2to nie największe te pomieszczenia. Mam mieszkanie 55m2.I ono ne jest największe mieszkam ja i dziecko kilkuletnie. A tu tyle pomieszczeń 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

co to znaczy ze góra nie zrobiona? i co to za gów-nodom ze dół ma tylko 50 m?

a jak was nie stać to już w ogóle hit ze sobie kaszojady zrobiliście, dzieci pewnie będą przeszczęśliwe w takim domu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emi 30

Do roku spokojnie wszyscy w jednej sypialni dacie rade, mamy wola spac z dziecmi do tego roku przynajmniej, dzieci mysle ze jesli to blizniaki to beda jakos ze soba zyc (w konvu w brzuchu juz sie znaly;) pozniej pewnie Wy do salonu a dzieci beda miec swoj pokoj. Wszystko da sie zrobic, nie ma co sie teraz zastanaeiac czy dacie rade, jak to bedzie. Jestes w ciazy i tutaj juz nie ma co gdybac jak to bedzie. A za jak sie dzieci urodza to sami sie dotrzecie i bedziesz widziec jak dajecie rade, moze remont bedzie dalo sie przyspieszyc.

Powodzenia przyszla mamo:) bedzie dobrze, male dzieci nie potrzebuja az tak duzo miejsca, macie dom wiec zapewne tez i kawalek podworka czy trawnik gdzie dzieci beda mogly sie latem wybawic i do domu wracac tylko na spanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×