Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ada

Czy matki zawsze są takie obleśne

Polecane posty

Gość Ada

- obgryzają swoim dzieciom paznokcie 

-wysysają ustami katar

-mówią na kupę smolka która pachnie 

-rzuja jedzenie np mięso a potem wyjmują z ust i dają dziecku 

-ubrudzone rece zamiast umyć to tez oblizują 

-chodzą gole przy swoich dzieciach lub się z nimi kapią 

moze to jakis instynkt bo zachowują się jak zwierzęta 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ada
Przed chwilą, Gość Gość napisał:

Żują 😉

Masz racje. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bzuuu

Ja spelnial tylko ostatni warunek tylko co w tym oblesnego?

No chyba ze matke wyobrażasz sobie jako opasla świnie ze zwisami to fakt może brzydzic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oooooooo

Nie znam takich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Dziewczyno gdzie ty mieszkasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość W polszy
4 minuty temu, Gość Gość napisał:

Dziewczyno gdzie ty mieszkasz?

W Polsce oczywiście 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kalle

Jedynie ostatni punkt u mnie pasuje. I nie widzę w tym nic zdrożnego. Ale po dwójce dzieci mam rozmiar s i wysportowane ciało wiec nie narażam ich na traumatyczne widoki. Cała reszta dla mnie coś okropnego 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Autorka ma urojenia. Niech już ta szkoła się na powrót zacznie bo dramat. Strajki... i gnoyki mają za dużo czasu 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ula

To nie prowokacja były tu już tematy o obgryzaniu paznokci i wysysaniu kataru 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

spelniam tylko ostatni punkt...widać że nie masz dzieci skoro tak dziwi Cię ze można rozbierać się albo wspólnie wykapac z własnym dzieckiem

 Co do reszty,nie znam żadnej matki która by tak robiła. Temat inspirowany obserwacja w kręgu rodzinnym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Na chwilę

Jestem matką ale każda z tych czynności wywołuje u mnie obrzydzenie. Nigdy też nie kąpałam się z dzieckiem. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Może mama autorki tak robiła i teraz autorka  ma jakaś traumę ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lusia

A ja obgryzam paznokietki dziecka. I nie ma w tym nic dziwnego. Tak samo kupka nie śmierdzi i rzeczywiście jest trochę jak smoła 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sara

No dobre sobie. Pierwsze słyszę że tak robią. Ja jako matka jestem bardziej sexi niż przed. Noszę szpile. Mam boskie ciało. Kobieto co z Tobą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nnsbbd s
4 minuty temu, Gość Sara napisał:

No dobre sobie. Pierwsze słyszę że tak robią. Ja jako matka jestem bardziej sexi niż przed. Noszę szpile. Mam boskie ciało. Kobieto co z Tobą.

Świnia tez może się wbić w szpilę i to wcale nie świadczy o jej seksapilu 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jestem kobieta

Znam wiele matek i żadna wymienionych przez Ciebie rzeczy nie robi. A najmłodszym którzy nie potrafią wydmuchiwac nosa rzeczywiście oczyszcza się nos aspiratorem(różne są modele). 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hey
3 minuty temu, Cykada_ napisał:

Matki to najgorszy typ człowieka

Nie chcę nic mówić, ale Twoja matka Cię urodziła 😉😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Głupi a
42 minuty temu, Gość Jestem kobieta napisał:

Znam wiele matek i żadna wymienionych przez Ciebie rzeczy nie robi. A najmłodszym którzy nie potrafią wydmuchiwac nosa rzeczywiście oczyszcza się nos aspiratorem(różne są modele). 

Skąd wiesz ze nie robia? Myślisz ze przy tobie będą to robić? Kiedyś nakrylam koleżankę jak wacha swoją podpaske zanim ja wyrzuci, a nawet bym jej nie podejrzewała o to 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jestem kobieta
7 minut temu, Gość Głupi a napisał:

Skąd wiesz ze nie robia? Myślisz ze przy tobie będą to robić? Kiedyś nakrylam koleżankę jak wacha swoją podpaske zanim ja wyrzuci, a nawet bym jej nie podejrzewała o to 

A skąd mam wiedzieć ze robią w takim razie? Ludzie mają różne odchyly ale to wśród różnych grup się może wydarzyć nie tylko grupa matek się wyróżnia tutaj więc autorka też generalizuje. Jestem matka i nic z powyższych nie robiłam więc nie wszystkie matki robią takie rzeczy szczególnie mnie zszokowalo obgryznie paznokci dzieciom, przezuwanie jedzenia, czy paradowanie na golasa (serio?) 😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jestem kobieta

Bo ze oblizywanie rąk to absurd uznałam z marszu. Smolka tak zwie się pierwsza kupę dziecka, a wysysanie kataru skojarzyło mi się z aspiratorem. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Na chwilę
2 godziny temu, Gość Lusia napisał:

A ja obgryzam paznokietki dziecka. I nie ma w tym nic dziwnego. Tak samo kupka nie śmierdzi i rzeczywiście jest trochę jak smoła 

Obgryzanie paznokci sobie czy dziecku jest obleśne. A kupa dziecka śmierdzi tak samo jak kupa dorosłego. Jesteś po prostu obrzydliwa. Smoczek i łyżeczkę dziecka też pewnie będziesz oblizywać, fuj. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jjjjj

Ja tylko chodzę nago przy dzieciach. Tzn nawet nie chodzę. Wychodzę spod prysznica idę się ubrać do sypialni i moje kaczki już za mną lezą. To wiadomo że zrzucę ręcznik i założę majtki i stanik. Ale smary czy kupa? Bleeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To ej

Autorko ale wymyśliłaś!Mnie by nawet do głowy takie chore pomysły nie przyszły.Chyba jesteś nienormalna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga
11 godzin temu, Gość Ada napisał:

- obgryzają swoim dzieciom paznokcie 

-wysysają ustami katar

-mówią na kupę smolka która pachnie 

-rzuja jedzenie np mięso a potem wyjmują z ust i dają dziecku 

-ubrudzone rece zamiast umyć to tez oblizują 

-chodzą gole przy swoich dzieciach lub się z nimi kapią 

moze to jakis instynkt bo zachowują się jak zwierzęta 

Pierwsza kupa po narodzinach dziecka nazywa sie smolka, biologia w szkole cie ominela? Jest zielona lub czarna, to od zabarwienia jej wodami plodowymi ktore dziecko polyka bedac w brzuchu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Japa

Xd oblizujcie smoczki i łyżeczki, dawajcie jedzenie z japy a później zaskoczenie skad dziecko ma próchnicę 😂 a może stad, ze za próchnicę odpowiadają bakterie i matka ze swojej japy przeniosła je na dziecko 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
12 godzin temu, Gość Ada napisał:

- obgryzają swoim dzieciom paznokcie 

-wysysają ustami katar

-mówią na kupę smolka która pachnie 

-rzuja jedzenie np mięso a potem wyjmują z ust i dają dziecku 

-ubrudzone rece zamiast umyć to tez oblizują 

-chodzą gole przy swoich dzieciach lub się z nimi kapią 

moze to jakis instynkt bo zachowują się jak zwierzęta 

Z wymienionych rzeczy robiłam dwie, tzn. wysysałam katar i kąpałam się z dziećmi. Ani jedno, ani drugie nie jest obrzydliwe. Ale przecież to wysysanie nie polega na tym, że przykładasz wargi do nosa dziecka :D są do tego specjalne urządzenia, katar zostaje w pojemniczku :) A co jest obrzydliwego w kąpieli z maluchem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośc mimi

Czytałam, że noworodkowi najlepiej obgryzać paznokcie, bo na pewno wtedy nie zrobi mu się krzywdy, więc to nie jest wymysł autorki.

Z innych obrzydliwych rzeczy, które widziałam - matka karmiła dziecko i jak za duzo nabrało jej się na łyżeczkę, to wkładała do ust i zjadała nadmiar. Inna wkładała do ust frytki, ciamkała i gdy zmiękły, dawała je dziecku. Oblizywanie smoczka, który spadł na ziemię, jest nagminne. Zamiast więc napadać na autorkę, to rozejrzyjcie się dokoła siebie, bo to wcale nie jest takie rzadkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×