Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ciotka gimnazjalistów

Mam nadzieję że nauczyciele nie dostaną nawet złotówki.

Polecane posty

Gość Ciotka gimnazjalistów

Mojego brata dzieci są w tej szkole gdzie nie odbyly się egzaminy. Za krzywdę tych dzieci nauczyciele powinni zostać zwolnieni dyscyplinarnie. Niech zmienia pracę bo takich pedagogów nam nie potrzeba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ggg

Popieram w 100 % !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klaudyna

Popieram, nie zasługują nawet na złamany grosz. Tyle osób po studiach ze specjalizacją nauczycielską nie ma pracy w zawodzie, bo zatrudniani są sami krewni i znajomi królika, a jak już dorwą ten stołek to nie popuszczą do emerytury, że na ich miejsce wyrekrutują nowych, z prawdziwym zapałem w tydzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Kuratorium ma setki chętnych na zastępstwo na egzaminy. Nauczycieli jest zbyt wielu dlatego mają etaty 6/20 itp. Zwolnić to tatalajstwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

A teraz chcą wykoleic maturzystów 😱

To zachlanne małe dziady! W pl nauczyciel ma najmniejsze pensum w Europie! Dostają często podwyżki- za po dostali 40% w pierwszej kadencji, w drugiej nie dostali nic ale pis już im dał podwyżki, w tym roku dostali 5% od września następne 15% oni krzyczą że mają 98% średniej krajowej a chcą mieć 110%. Ludzie obudzcie się Ci obludnicy mają w głowie tylko pieniądze, dzieci mają gdzieś.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

zmiencie plyte bo juz nudni jestescie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

pierdu pierdu 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Nauczyciele zjadają własne ogony. Nie ma ludzi niezastąpionych, a szacunek wielu ludzi właśnie tracą.  Współczuję podwójnego stresu dzieciakom,  które dla nauczycieli są tylko bydłem (z licznych wypowiedzi nauczycieli na forum nie mają oni za grosz szacunku dla swoich uczniów)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klukluklu

Skoro to dzieci twojego brata, to pewnie tez takie chamszczaki. Dobrze im tak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciotka gimnazjalistów
1 minutę temu, Gość gość napisał:

zmiencie plyte bo juz nudni jestescie

Nudni? Tu chodzi o nasze dzieci i ich przyszłość. Ponoć nauczyciele robią to dla dzieci. Są ślepi z chęci zysku. Czy oni myślą ze jak mają 4/18 etatu to też dostaną 1000? Krzyczą że krowa więcej wartą od nich. A przecież krowa Plus to obiecanka kaczki dla prostych wsiokow. To tak jak wójt przed wyborami się chwali że drogę mieszkańcom zrobił. A droga powiatowa... To mądry człowiek wie że to powiat finansowal a wsiok powie o jaki dobry wójt. I tak samo z krowa plus, kasę da Unia Ale prosty niewyksztalcony chłop powie jaki dobry jarek. I tu widać poziom nauczycieli.

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Oczywiście, że dostaną, bo przecież rząd już się zgodził na 15% podwyżki. Tyle, że oni się nie godzą, bo chcą więcej.

Jestem rodzicem, a z wykształcenia nauczycielem, nie pracuję w zawodzie. Rozumiem obie strony, myślę że podwyżki są potrzebne, ale te smsy o maturzystach, niewystawieniu ocen w terminie i tym samym niedopuszczeniu ich do matur przeraziły mnie.

Pewnie nie wszyscy słyszeli, ale podobno krążą między nauczycielami smsy, że do któregoś tam kwietnia mają być wystawione oceny, bo maturzyści kończą szkołę. Jeśli strajk będzie trwał, ocen w terminie nie będzie, a tym samym dzieciaki nie będą dopuszczone do matury. Tutaj zastępstwa w postaci nauczycieli emerytów czy tych z uprawnieniami, lecz niepracujących w szkole załatwić się nie da. I co w takiej sytuacji?

To mnie naprawdę przeraziło, na miejscu rodziców maturzystów bym się naprawdę wkurzyła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciotka gimnazjalistów
6 minut temu, Gość Klukluklu napisał:

Skoro to dzieci twojego brata, to pewnie tez takie chamszczaki. Dobrze im tak 🙂

A gdzie ja byłam niekultura? Jesteś nauczycielem? I tak traktujesz innych? Zdecydawanie należy was zwolnić i zostawić tylko tych którzy faktycznie są z powołania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Przerażająca jest pazerność ludzka. Do pewnego czasu byłam za tym żeby nauczyciele mieli podwyżki,  ale dziś mam ich w czterech literach za to co robią i za ich podejście do uczniów.  To co wypisują w głowie się nie mieści.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
11 minut temu, Gość Ciotka gimnazjalistów napisał:

Nudni? Tu chodzi o nasze dzieci i ich przyszłość. Ponoć nauczyciele robią to dla dzieci. Są ślepi z chęci zysku. Czy oni myślą ze jak mają 4/18 etatu to też dostaną 1000? Krzyczą że krowa więcej wartą od nich. A przecież krowa Plus to obiecanka kaczki dla prostych wsiokow. To tak jak wójt przed wyborami się chwali że drogę mieszkańcom zrobił. A droga powiatowa... To mądry człowiek wie że to powiat finansowal a wsiok powie o jaki dobry wójt. I tak samo z krowa plus, kasę da Unia Ale prosty niewyksztalcony chłop powie jaki dobry jarek. I tu widać poziom nauczycieli.

 

 

aha i paplaniem na kafeterii walczysz o te swoje dzieci? pomożesz im tym? prawda jest taka że gdyby was tak to obchodziło to już dawno wystosowalobyscie protest i zaczęli działać na szeroką skalę jako rodzice, a nie siedzieli i pierdzieli po forach jedne i te same teksty. Ministrom to mówcie, nauczycielom to mówcie ale nieeee, bo to by trzeba było ruszyć tłusty zaś, a takie pierdzenie i narzekanie ale nic nie robienie to jest wasza pożywka.  Wszyscy oburzeni i wyszczekani w sieci, w warzywniaku i przy piwie ze szwagrem, a w realu tchórze! żałośni jesteście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
3 minuty temu, Gość gość napisał:

aha i paplaniem na kafeterii walczysz o te swoje dzieci? pomożesz im tym? prawda jest taka że gdyby was tak to obchodziło to już dawno wystosowalobyscie protest i zaczęli działać na szeroką skalę jako rodzice, a nie siedzieli i pierdzieli po forach jedne i te same teksty. Ministrom to mówcie, nauczycielom to mówcie ale nieeee, bo to by trzeba było ruszyć tłusty zaś, a takie pierdzenie i narzekanie ale nic nie robienie to jest wasza pożywka.  Wszyscy oburzeni i wyszczekani w sieci, w warzywniaku i przy piwie ze szwagrem, a w realu tchórze! żałośni jesteście.

Rodzice początkowo wspierali nauczycieli, zorganizowane były marsze-także u mnie w mieście I na nim byłam. Ale to co teraz robią nauczyciele-co z sam twój wpis najlepiej pokazuje jak maluczkimi ludzmi jesteście. Teraz to rodzice zajmują się dziećmi, staraja zapewnić opieke i przerabiaja materiał bo nauczyciele wola siedzieć przy kawce i strajkować. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
3 minuty temu, Gość Gość napisał:

Rodzice początkowo wspierali nauczycieli, zorganizowane były marsze-także u mnie w mieście I na nim byłam. Ale to co teraz robią nauczyciele-co z sam twój wpis najlepiej pokazuje jak maluczkimi ludzmi jesteście. Teraz to rodzice zajmują się dziećmi, staraja zapewnić opieke i przerabiaja materiał bo nauczyciele wola siedzieć przy kawce i strajkować. 

Znam jedną,  która pierdzi w stołek na erotycznym dziale dzień w dzień,  teraz więcej,  bo strajkuje. Oto nauczyciele. 😉

10/10

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

A może by tak dać podwyżki TYLKO tym, którzy "wyłamali się" i zasiedli w komisji mimo wszystko, by dzieciaki miały możliwość zdawania egzaminów? Ludzie przecież to jest prawo tych młodych ludzi, nie można ich pozbawiać prawa do edukacji! Ktoś może chce iść do szkoły średniej, lub na studia i ma w d...pie że nauczycielom odpala pod kopułą akurat w kwietniu i maju. 

PS. Może się ze mną nie zgodzicie ale mając wybór czy dać rolnikom dopłaty do tych krów czy dla nauczycieli to ja poparłabym tą kasę dla rolnika. Krowa daje mleko i jest z niej mięso czyli jedzenie. I z pewnością wymaga więcej pracy i trudu (całodziennego) niż przyjście takiej paniusi na kawkę i przesiedzenie max 4 godzin lekcyjnych w ciągu dnia. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bimba
3 minuty temu, Gość gosc napisał:

PS. Może się ze mną nie zgodzicie ale mając wybór czy dać rolnikom dopłaty do tych krów czy dla nauczycieli to ja poparłabym tą kasę dla rolnika. Krowa daje mleko i jest z niej mięso czyli jedzenie. I z pewnością wymaga więcej pracy i trudu (całodziennego) niż przyjście takiej paniusi na kawkę i przesiedzenie max 4 godzin lekcyjnych w ciągu dnia. 

A ja tę kasę to bym wolała dać księdzu!

Po co komu nauka czy mleko?

Zabawnie jest najważniejsze!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciotka gimnazjalistów
4 minuty temu, Gość gosc napisał:

A może by tak dać podwyżki TYLKO tym, którzy "wyłamali się" i zasiedli w komisji mimo wszystko, by dzieciaki miały możliwość zdawania egzaminów? Ludzie przecież to jest prawo tych młodych ludzi, nie można ich pozbawiać prawa do edukacji! Ktoś może chce iść do szkoły średniej, lub na studia i ma w d...pie że nauczycielom odpala pod kopułą akurat w kwietniu i maju. 

PS. Może się ze mną nie zgodzicie ale mając wybór czy dać rolnikom dopłaty do tych krów czy dla nauczycieli to ja poparłabym tą kasę dla rolnika. Krowa daje mleko i jest z niej mięso czyli jedzenie. I z pewnością wymaga więcej pracy i trudu (całodziennego) niż przyjście takiej paniusi na kawkę i przesiedzenie max 4 godzin lekcyjnych w ciągu dnia. 

Skończcie już z tymi krowami. To DOPLATY Z UE. Więc nie ma opcji albo rolnikom albo nauczycielom.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciotka gimnazjalistów
32 minuty temu, Gość Gość napisał:

Oczywiście, że dostaną, bo przecież rząd już się zgodził na 15% podwyżki. Tyle, że oni się nie godzą, bo chcą więcej.

Jestem rodzicem, a z wykształcenia nauczycielem, nie pracuję w zawodzie. Rozumiem obie strony, myślę że podwyżki są potrzebne, ale te smsy o maturzystach, niewystawieniu ocen w terminie i tym samym niedopuszczeniu ich do matur przeraziły mnie.

Pewnie nie wszyscy słyszeli, ale podobno krążą między nauczycielami smsy, że do któregoś tam kwietnia mają być wystawione oceny, bo maturzyści kończą szkołę. Jeśli strajk będzie trwał, ocen w terminie nie będzie, a tym samym dzieciaki nie będą dopuszczone do matury. Tutaj zastępstwa w postaci nauczycieli emerytów czy tych z uprawnieniami, lecz niepracujących w szkole załatwić się nie da. I co w takiej sytuacji?

To mnie naprawdę przeraziło, na miejscu rodziców maturzystów bym się naprawdę wkurzyła.

Tak muszą wystawić oceny do 12 czyli do jutra a rady do 16 kwietnia czyli do wtorku. Oni z premedytacją obrali taki termin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 minuty temu, Gość Ciotka gimnazjalistów napisał:

Tak muszą wystawić oceny do 12 czyli do jutra a rady do 16 kwietnia czyli do wtorku. Oni z premedytacją obrali taki termin.

Ale przecież nikt im nie da po 1000 zł podwyżki. To nie jest możliwe. Powinni dostać podwyżkę, oczywiście, ale jakąś realną kwotę, a nie sumę z kosmosu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
13 minut temu, Gość Gość napisał:

Ale przecież nikt im nie da po 1000 zł podwyżki. To nie jest możliwe. Powinni dostać podwyżkę, oczywiście, ale jakąś realną kwotę, a nie sumę z kosmosu.

Oni o tym wiedzą ale to zagrywka polityczna. Tylko mam nadzieję że ludzie nie są aż tak glupi i to dostrzega. Cały ten protest to kampania wyborcza Schetyny. Jestem antykaczkowa ale to jak opozycja próbuje wygrać wybory. Mam nadzieję że pojawi się jakaś nowa siła polityczna bo ani na PiS ani na po głosować nie będę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tyhb
1 godzinę temu, Gość Klaudyna napisał:

Popieram, nie zasługują nawet na złamany grosz. Tyle osób po studiach ze specjalizacją nauczycielską nie ma pracy w zawodzie, bo zatrudniani są sami krewni i znajomi królika, a jak już dorwą ten stołek to nie popuszczą do emerytury, że na ich miejsce wyrekrutują nowych, z prawdziwym zapałem w tydzień.

Pojedz do Wroclawia, ja dostalam. prace w szkole bez znajomości.  Popracowalam 2 lata i sie zwolnilam.  Nigdy wiecej.  zarabialam 1690zl jako nauczyciel kontraktowy. Byly tam wolne vakaty.  Nikt nie chciał tam pracować. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

To nie pracuj. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość isabella45
38 minut temu, Gość gosc napisał:

A może by tak dać podwyżki TYLKO tym, którzy "wyłamali się" i zasiedli w komisji mimo wszystko, by dzieciaki miały możliwość zdawania egzaminów? Ludzie przecież to jest prawo tych młodych ludzi, nie można ich pozbawiać prawa do edukacji! Ktoś może chce iść do szkoły średniej, lub na studia i ma w d...pie że nauczycielom odpala pod kopułą akurat w kwietniu i maju. 

PS. Może się ze mną nie zgodzicie ale mając wybór czy dać rolnikom dopłaty do tych krów czy dla nauczycieli to ja poparłabym tą kasę dla rolnika. Krowa daje mleko i jest z niej mięso czyli jedzenie. I z pewnością wymaga więcej pracy i trudu (całodziennego) niż przyjście takiej paniusi na kawkę i przesiedzenie max 4 godzin lekcyjnych w ciągu dnia. 

Myslisz, ze wyedukowanie twojego gowniaka to siedzenie przy kawce? Ja. nie rozumiem dlaczego tak tych nauczycieli nienawidzicie, przeciez oni ucza wasze dzieci.  Cos ci w zyciu musialo pojsc nie tak, ze zazdroscisz nauczycielowi jego beznadziejnej wyplaty. Ja bym w zyciu nie pracowala za takie pieniądze. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klaudyna
6 minut temu, Gość tyhb napisał:

Pojedz do Wroclawia, ja dostalam. prace w szkole bez znajomości.  Popracowalam 2 lata i sie zwolnilam.  Nigdy wiecej.  zarabialam 1690zl jako nauczyciel kontraktowy. Byly tam wolne vakaty.  Nikt nie chciał tam pracować. 

Mówię o sytuacji w moim regionie, i wiem co mówię bo znam sprawę od podszewki. Znam również osoby które już po studiach z braku miejsc pracy w szkołach utrzymywują się z samych korepetycji, i na brak uczniów nie narzekają, wręcz przeciwnie, jeszcze muszą odmawiać niektórym. Więc mam apel do wszystkich rządnych kasy nauczycieli - weźcie dupę w troki i do roboty jak wam mało kasy. Niewiele jest zawodów z takimi możliwościami dorabiania sobie do podstawowej pensji jak zawód nauczyciela. Początkowo byłam za podwyżkami dla nich, bo każdy chce godnie żyć i dostawać godne wynagrodzenie za ciężką pracę, ale w tym momencie ich zachowanie i roszczenia są nie do zaakceptowania. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teyysyd
2 minuty temu, Gość Klaudyna napisał:

Mówię o sytuacji w moim regionie, i wiem co mówię bo znam sprawę od podszewki. Znam również osoby które już po studiach z braku miejsc pracy w szkołach utrzymywują się z samych korepetycji, i na brak uczniów nie narzekają, wręcz przeciwnie, jeszcze muszą odmawiać niektórym. Więc mam apel do wszystkich rządnych kasy nauczycieli - weźcie dupę w troki i do roboty jak wam mało kasy. Niewiele jest zawodów z takimi możliwościami dorabiania sobie do podstawowej pensji jak zawód nauczyciela. Początkowo byłam za podwyżkami dla nich, bo każdy chce godnie żyć i dostawać godne wynagrodzenie za ciężką pracę, ale w tym momencie ich zachowanie i roszczenia są nie do zaakceptowania. 

 u ciebie to chyba jednak nauczyciele polegli w temacie edukacji.  Sprawdź ci znaczy slowo 'zadza' a co 'rządzić'. Nie do zaakceptowania to jest twoj poziom umyslowy.  Za chwile nikt tych biednych dzieci nie bedzie chcial uczyc, bo po 5 latach studiow isc i zarabiac 1700zl i miec na lbie takich ...ow jak ty,  to zalosne jest.  Jak ci tak zle to wyjedz z tego swojego Pierdziszewa do swiata i bedziesz zarabiac w branzy,  w której chcesz.  A korepetycje nic nie maja wspólnego z nedznymi zarobkami. Lepiej sobie po pracy usiasc z wlasnym dzieckiem albo ksiazke poczytac niz dorabiac korkami do nedznej wypłaty. To tak jakby ktos ci napisal, ze mozesz ...owo zarabiac bo i tak sobie dorobisz gdzie indziej. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
26 minut temu, Gość tyhb napisał:

Pojedz do Wroclawia, ja dostalam. prace w szkole bez znajomości.  Popracowalam 2 lata i sie zwolnilam.  Nigdy wiecej.  zarabialam 1690zl jako nauczyciel kontraktowy. Byly tam wolne vakaty.  Nikt nie chciał tam pracować. 

Mieszkam w mieście 50 tys mieszkańców pod Warszawą. W moim mieście jest 8 przedszkoli, 1 żłobek, 7 szkół podstawowych, 3 szkoły średnie. I od 2 lat śledzę stronę i wiesz ile w tym czasie było wakatow? 2 słów nie dwa! I to na niewielką część etatu. Nie ma wakatow dla nauczycieli. Wcale tak zle im nie jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hdhjd
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

Mieszkam w mieście 50 tys mieszkańców pod Warszawą. W moim mieście jest 8 przedszkoli, 1 żłobek, 7 szkół podstawowych, 3 szkoły średnie. I od 2 lat śledzę stronę i wiesz ile w tym czasie było wakatow? 2 słów nie dwa! I to na niewielką część etatu. Nie ma wakatow dla nauczycieli. Wcale tak zle im nie jest.

Nie wchodz na zadne strony,  tylko porozsylaj CV do placowek i zobaczysz ile sie odezwie.  Ja we Wrocławiu jak rozeslalam to w ciagu niecalych 2 miesiecy dostalam 4 telefony z propozycją pracy. Nie wszyscy dyrektorzy unieszczaja informacje o wolnym stanowisku na stronie.  I nigdy nie uwierze, ze w Warszawie nie znajdzie sie pracy jako nauczyciel. W Krakowie tez mozna znaleźć, bo moja siostra tam mieszka i miala możliwość pracy w szkole, ale nawet nie byla zainteresowana ze wzgledu na zarobki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×