Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Teście nie chcą pomoc przy chrzcinach czuje sie okropnie widzac jak tesciowie mojego rodzenstwa wyprawali chrziciny swoim wnukom i plakac mi sie autentycznie chce

Polecane posty

Gość gość

Mieszkamy z teściami, oraz bratem mojego męża który jest wdowcem z córką i i z siostrą która ma dwójke dzieci . Moja mama poprosiła teściów by zorganizowali chrzci dla mojej córeczki oraz kupili już łóżeczko. Moi rodzice kupią nam wózek. A teść głupi cham powiedział że chrzcin napewno nie będzie organizował, że jesteśmy dorośli i sami sobie możemy urządzić. Poczułam się niezręcznie przy matce. Moj szwagier pokazywał mi jakie jego dzieci dostały prezenty od moich teściów, podobnie szwagierka, synowie szwagierki dostali nawet po rowerku. A mojego teścia nie stać na to by chrzciny swojej wnuczce wyprawić(?)! Po prostu myslalam ze sie rozplacze tam i tak glupio mi przed rodzina najblizsza. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Ty tak na serio?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Prowokacja? 

Kiedy ja chrzciłam córeczkę to nawet przez myśl mi nie przeszło, żeby prosić o pomoc któregokolwiek z rodziców. 

Ogarnij się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maria

Prowokacja na 100% nie wierze, ze ktoś może być tak roszczeniowy i chciwy.

Kupili prezenty jakie chcieli, to co innego niż chrzsciny. Dobrze teść powiedział, nawet jak go stać to nie jest jego obowiązek tylko twój 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Next

Ludzie, co Ty patrzysz żeby każdy Ci coś dał. A to niby z jakiej paki czy artykułu?  Nie stać Cię z mężem, to nie robicie imprezy i już. Pomóc nie jest obowiązkiem, a dobrą wolą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Uśmiałam się.

Mieszkacie z teściami, rodzeństwem Twojego męża i jeszcze tego rodzeństwa dziećmi? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Zesr.ała się bida i płacze. 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Autorko - leniu. Idź do roboty,. zapracuj na własne mieszkanie, potem bierz się za płodzenie dzieci i organizowanie chrzcin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ann

wiecie co ...najgorsze jest to, ze to nie musi być prawo...

mieszkamy w takim kraju, ze mnie już nic nie zdziwi 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Jak my robiliśmy chrzciny naszym dzieciom to zarówno do rodziców jak i teściów poszliśmy wręczyć zaproszenia. Ich rolą jest przyjechać, reszta to nasze zadanie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

To płacz tumanie, płacz do u/anej śmierci. Z tymi tesciami wpadasz tu jak.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość 123

Ja i mąż sami organizowaliśmy chrzest naszego syna. Do głowy by mi nie przyszło żeby kazać zrobić to komuś innemu! To Twoje dziecko i Twój obowiązek. Jak nie macie kasy na przyjęcie to go nie organizujcie. Idźcie do Kościoła i tyle. W chrzcie na prawdę nie chodzi o przyjęcie i prezenty. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

To chrzciny w kościele katolickim cokolwiek kosztują czy imprezka okolicznościowa, z której można sobie zrezygnować? Podobnie jak i specjalna garderoba, gdy dziecko można założyć strój codzienny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 godzinę temu, Gość Ann napisał:

wiecie co ...najgorsze jest to, ze to nie musi być prawo...

mieszkamy w takim kraju, ze mnie już nic nie zdziwi 

 

no nie ma takiego PRAWA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
2 godziny temu, Gość Gość napisał:

Uśmiałam się.

Mieszkacie z teściami, rodzeństwem Twojego męża i jeszcze tego rodzeństwa dziećmi? 😄

Teść dobrze powiedział, a bida mieszka u kogoś i wymaga, wymaga też mamusia autorki co to corci nie przygarnie tylko rządzi się u kogoś. Jaka córka taka matka, teściowie, nie teście powinni pogonić roszczeniowe towarzystwo na 4 wiatry!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
2 godziny temu, Gość gosc napisał:

Autorko - leniu. Idź do roboty,. zapracuj na własne mieszkanie, potem bierz się za płodzenie dzieci i organizowanie chrzcin.

Ona ciągła tu siedzi i biedzi jakie to teście są zle.Nie stać jej na wózek, rowerek, a płodzi dzieci, do pracy i nauki cwok się nie garnie tylko żąda od "tesci" 🙂 Jej "teście" to świeci ludzie, że takie coś trzymają w swoim domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
3 godziny temu, Gość gość napisał:

Mieszkamy z teściami, oraz bratem mojego męża który jest wdowcem z córką i i z siostrą która ma dwójke dzieci . Moja mama poprosiła teściów by zorganizowali chrzci dla mojej córeczki oraz kupili już łóżeczko. Moi rodzice kupią nam wózek. A teść głupi cham powiedział że chrzcin napewno nie będzie organizował, że jesteśmy dorośli i sami sobie możemy urządzić. Poczułam się niezręcznie przy matce. Moj szwagier pokazywał mi jakie jego dzieci dostały prezenty od moich teściów, podobnie szwagierka, synowie szwagierki dostali nawet po rowerku. A mojego teścia nie stać na to by chrzciny swojej wnuczce wyprawić(?)! Po prostu myslalam ze sie rozplacze tam i tak glupio mi przed rodzina najblizsza. 

Kobieto, przynosisz wstyd swojemu dziecku 😞

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Może dziwna jestem, ale śmiać mi sie chce z tych małych wesel z okazji chrztu czy komunii. Przerost formy nad treścią. Broń Boże nie dawajcie jakichs prezentów religijnych, ino kasa! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×