Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Karinkaa

Ovulomed Max opinie

Polecane posty

Gość Karinkaa

Hej dziewczyny. Ginekolog przepisał mi ovulomed i jestem ciekawa czy któraś z Was brała wcześniej i może podzielić się opinia. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kinga

Hej mam wrażenie że jesteśmy jedyne ja od dzisiaj zaczęłam brać... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karinkaa

Nie sądziłam, że doczekam się jakiejś odpowiedzi! Od kiedy bierzesz? Bierzesz dodatkowo jakieś inne leki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nowina

Ovulomed Mac jest nowym suplementem także nie wiem dziewczyny czy już jakąś zaszła. Ja biorę go pierwszy cykl. Zobaczymy a jak u Was? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karinkaa

Ja właśnie jestem w połowie drugiego opakowania. Mam bardzo nieregularne miesiączki i problem z owulacją. Ginekolog zalecił mi brać to plus ovarin jedna tabletka dziennie. Póki co konkretów brak...okres dalej co 50 dni.....jedynie co zauważyłam to brak zmęczenia, opuchniętych oczu, lepsze nawilżenie stref intymnych, ochota na sex. Błam ostatnio też u innego lekarza na konsultacje i dokładne badania powiedział, że mi nic nie pomoże ginekolog i lepiej iść do endokrynologa i tam szukać konkretów. Ale też nie pozbawił mnie nadziei, że mogę zajść w ciąże w sposób naturalny. Wiec mam nadzieje że będzie wszystko dobrze.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aleksandra

Hej! Właśnie czekam na odbiór z apteki zamówionego Ovulomed Max. Czy któraś z Was może już powiedzieć coś na temat tego suplementu? Od 2 lat, z licznymi przerwami zdrowotnymi staramy się z Mężem o dziecko i teraz wracamy do działań, dlatego chciałam się zaopatrzyć w medyczne wsparcie 🙂 wiecie też coś może o Beparent Starter Woman? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karinkaa

Dziewczyny! nie wiem, czy któraś jeszcze zagląda na forum ale powiem tylko jedno: Udało się :)

Brałam ovulomed i ovarin jakoś 5 miesięcy. Miałam problemy z miesiączką, pojawiała się co dwa miesiąca albo co kilka miesięcy.

Więc gorąco polecam! :) i przede wszystkim dać na luz. Ja odpuściłam bo głowę miałam zajętą innymi rzeczami i bach...już 11 tygodni za mną :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×