Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gomora

Brak zainteresowania płcią przeciwną u nastolatki

Polecane posty

Gość Gomora

Witam.

Jestem zmartwioną mamą 15-latki. Mamy bardzo dobry kontakt, z córką jesteśmy na etapie bardziej "koleżeńskim", nie wprowadzam do wychowania jakiegoś rygoru. Mamy bardzo dobry kontakt, a córka nie sprawia jako takich problemów. Z mężem się rozwiodłam, ale regularnie widuje się z córką, mają świetne relacje. Córce niczego nie brakuje, powiedziałabym.

Jedynie martwi mnie fakt, że córka nie wykazuje żadnego zainteresowania płcią przeciwną. Pytałam ją wielokrotnie, czy podoba jej się jakiś chłopak, uznałam, że może mi przecież zaufać, jako że, jak wcześniej wspomniałam, mamy dobre relacje. Córka zawsze odpowiadała przecząco. Jest też bardzo ładna - wielokrotnie zauważyłam, że wokół niej przewija się sporo adoratorów, ale córka zawsze ich spławiała.

Pomyślałabym, że zainteresowanie płcią przeciwną może jeszcze się pojawić, córka bowiem dopiero dorasta. Ale przeżyłam dzisiaj ciężki szok, kiedy przeczytałam jej pamiętnik, z którego jasno wynika, że fizycznie i romantycznie pociągają ją dziewczyny. Teraz zaczęło mi się to układać w jedną całość, często mnie pytała, co bym zrobiła, gdyby miała dziewczynę.

Z pamiętnika wiadomo mi, że dziewczyny ją w ten sposób fascynują jakoś od 12. roku życia. Teraz jest zakochana w jednej. Opisywała swoje fantazje erotyczne i obawy, co się stanie, jak rodzice się dowiedzą.

Niepokoi mnie jej brak zainteresowania przeciwną płcią i fascynacja tą samą. Córka jest jedynaczką, a ja chcę mieć kiedyś wnuki. Przejdzie jej ta faza? Co mam zrobić? Porozmawiać z nią?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iga

Dzisiejsza młodzież i pamiętnik muahahaha. Chyba ta prowokacje wymyślał jakis lamus 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anka Gonka Nagonka
3 minuty temu, Gość Iga napisał:

Dzisiejsza młodzież i pamiętnik muahahaha. Chyba ta prowokacje wymyślał jakis lamus 

Dlaczego nie? Moja córka pisze pamiętnik, a ma 14 lat. Tyle że ja nie zaglądam.

Do autorki: nic nie rób. Wywal ze łba heteronormę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iga
4 minuty temu, Gość Anka Gonka Nagonka napisał:

Dlaczego nie? Moja córka pisze pamiętnik, a ma 14 lat. Tyle że ja nie zaglądam.

Do autorki: nic nie rób. Wywal ze łba heteronormę.

Ty durna bzdziagwo, to napisał jakis fapacz i teraz trzepie pod biurkiem w nadziei ze ktoś zacznie opisywać podobne lesbijskie historyjki 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izabella

Nie martw sie, moze sie jeszcze doczekasz wnuczkow. Przeciez lesbijki moga miec dzieci np z dawca spermy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×