Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Maz przedrzenia syna

ta_kayac

Polecane posty

Gość Maz przedrzenia syna

Doradzcie cos, bo juz nie wiem jak mam sobie z tym poradzic. Moj maz wiecznie przedrzenia naszego 5 letniego syna. Robi mu na zlosc a jak maly sie rozplacze to mowi mu, ze beczy jak dziewczynka. Robiac mu jedzenie drazni go ze sam je zje, nie pozwala mu sie bawic nigdzie indziej niz w swoim pokoju zabawkami,bo straszy go ze wyrzuci wszystkie do smieci. Jego podejscie do syna poprostu jest kiepskie, nie wykazuje checi spedzania z nim czasu a jak juz do tego dojdzie to tak go drazni i ciagle slysze klotnie i wrzaski. Czepia sie go o kazdy szczegol.  Mam poprostu dosyc. Rozmawialam z nim wiele razy, ze robi mu krzywde go tak traktujac,ale on nie widzi nic w tym zlego. Twierdzi,ze to ja go za bardzo niancze i wyrosnie na mami synka. Od jakiegos czasu mamy psa i zauwazylam,ze psa lepiej traktuje niz wlasnego syna :( Jest mi naprawde przykro,bo syn jest wspanialym chlopcem, ogolnie grzecznym i uczuciowym dzieckiem. Czy jest ktos kto mial podobny problem i moze doradzic, bo rozmowa juz nie pomaga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×