Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gosc

Jak składać cv by trafiło do odpowiedniej osoby

Polecane posty

Gość Gosc

Od kilku lat pracuje w jednym miejscu (sklep spożywczy-sieciowka) i chcę się przenieść gdzieś indziej, ale w tej samej branży. Niektóre firmy dodają ogłoszenia na swoich stronach, inne na portalach a jeszcze inne w ogóle ich nie dodają. Jak skutecznie składać cv by dotarło do kierownika czy innej osoby decyzyjnej? Czy chodzić osobiście do tych miejsc i zostawiać czy prosić o rozmowę z kierownikiem lub jego zastępca? Boję się, że jak przekaże dokumenty pracownikowi to mogą wylądować w koszu tym bardziej jeśli dana firma nie prowadzi rekrutacji w danym momencie. Może są tutaj osoby obeznane w temacie? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szakal

A dlaczego nie próbujesz wysyłać CV przez internet? To całkiem dobre rozwiązanie. Jedynym minusem "branży" spożywczej jest niestety to, że nie do końca możesz się czymś pochwalić w takim dokumencie. Jedynie jakieś kursy związane ze sprzedażą są na plus, ewentualnie staż pracy. Myślę, że w przypadku każdej sieciówki można próbować znaleźć pracę, nawet jeśli w danym momencie nie jest prowadzona rekrutacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Dzieki za odpowiedź. Będę próbować wysyłać też droga internetową cv. Pytam bo zasiedzialam się w jednym miejscu i nie wiem jak to teraz wygląda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×