Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gosc__

Mamy z Polski szybkie pytanie

Polecane posty

Gość gosc__

Dziewczyny, od dlugiego czasu nie mieszkam w PL i srednio sie orientuje w temacie.... Ile powinnam dac w prezencie na wesele kuzyna? Wiem wiem ze kazdy daje ile moze itd, ale chodzi mi o jakies widelki orientacyjnie. Zawsze chodzilismy na jakies wesela tylko z mezem, a teraz pierwszy raz musimy wziac dzieci ze soba- 5 i 2latka. Nocleg bedzie zapewniony w hotelu w ktorym odbywa sie wesele. Wesele jest w czerwcu, w woj. lubelskim. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lak

Dwoje doroslych, dwoje dzieci, zapewniony nocleg- ja bym dala 1000

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Super Żona

500-600zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dodek

Jeżeli państwo młodzi opłacaja nocleg, to ja dałabym 1000 zł

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ja pier... 😯 1000zl w kopercie, sam przyjazd do Pl 400€, ubrac sie, wyszykowac dobre 500€. Razem 1150€. I wszystko po to by spedzic noc z pijanymi Januszami w rytmie disco polo. Dokladam 400€ i mam 2 tygodnie All Inclusive dla 4-osobowej rodziny na Fuerteventura...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc__

tu autorka- dzieki za odp! Naprawde troche mi naswietlilyscie sytuacje 🙂 

Do goscia powyzej- naprawde trzeba ci 500euro zeby sie na wesele wyszykowac? haha ja tyle nie wydalam zeby sie wyszykowac nawet na swoj slub 😉 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 godziny temu, Gość Gość napisał:

Ja pier... 😯 1000zl w kopercie, sam przyjazd do Pl 400€, ubrac sie, wyszykowac dobre 500€. Razem 1150€. I wszystko po to by spedzic noc z pijanymi Januszami w rytmie disco polo. Dokladam 400€ i mam 2 tygodnie All Inclusive dla 4-osobowej rodziny na Fuerteventura...

To jedź na wakacje. 

500 euo na wyszukiwanie się?

Idz w czymś co masz. Fryzjer w pl to 25 euro.

Właśnie zaoszczędzilas 475 euro. Nie ma za co

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2 godziny temu, Gość gosc__ napisał:

tu autorka- dzieki za odp! Naprawde troche mi naswietlilyscie sytuacje 🙂 

Do goscia powyzej- naprawde trzeba ci 500euro zeby sie na wesele wyszykowac? haha ja tyle nie wydalam zeby sie wyszykowac nawet na swoj slub 😉 

Pewnie 500e na całą rodzinę. ...enka, koszula dla faceta, ubrania dla dzieci i się uzbiera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iza

Ja bym dala okolo 500zl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Hmmm miedzy 800 a 1000 zl. Bo pewnie od osoby placi jakies 200-250 zl. Za Twoja/jego 2 latka pewnie nie płaci, za 5 latka moze 50 proc kwoty. To samo z noclegiem, po prostu dadza wam do pokoju lozeczko i dostawke. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Ale to wszystko zalezy do zasobnosci portfela. Gdybym miala duzo za duzo dalabym 2 tys. Gdybym miala mniej byloby wlasnie 500-800

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miriam
5 godzin temu, Gość Gość napisał:

Ja pier... 😯 1000zl w kopercie, sam przyjazd do Pl 400€, ubrac sie, wyszykowac dobre 500€. Razem 1150€. I wszystko po to by spedzic noc z pijanymi Januszami w rytmie disco polo. Dokladam 400€ i mam 2 tygodnie All Inclusive dla 4-osobowej rodziny na Fuerteventura...

Dragon ty nie masz rodziny a twoja niedoszła żona własnie się na ciebie wysrała. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Yammi

Dałabym 150e. 3 lata temu szlam na wesele kuzynki i dałam 100e - byłam sama mąż nie mógł 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lak

Jakbym szla sama, tez dalabym 100€

Autorka idzie z mezem, dwojka dzieci i jeszcze ma oplacony nocleg.

Jesli nie klepie biedy, to wyoadaloby dac 1000zl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×