Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Herbatoholiczka

Problemy z wifi

Polecane posty

Gość Herbatoholiczka

Otóż zauważyłam, że od godzinki nie mam internetu, choć zarówno laptop jak i telefon był połączony z routerem, który od kilku lat działał bez zarzutu. Zresetowanie i wyciągniecie i włożenie kabla nic nie dało, wciąż nie łączy. Używam modelu TL-WR740N, wcześniej nie sprawiał najmniejszych problemów nie licząc krótkich przerwań, na które pomagało wyłączenie i włączenie. Czy możliwe jest, by był to problem z kablem interenetowym, który może być przestarzały lub jego uszkodzeniem? Mieszkam w bloku na samej górze, nie wiem którędy on idzie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na razie wykluczyłabym kabel. Raczej problem u dostawcy, ewentualnie router niedomaga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Herbatoholiczka

Można temu jakoś domowo zapobiec? Mam aktualnie bardzo dużo pracy, która nie jest w stanie czekać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kinia

Najlepiej zresetować router. Albo wyłączyć na chwilę z gniazdka. czasami się tak dzieje ewentualnie brak zasięgu. A jak to nie pomoże to wezwać fachowców.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kinia

Najlepiej zresetować router. Albo wyłączyć na chwilę z gniazdka. czasami się tak dzieje ewentualnie brak zasięgu. A jak to nie pomoże to wezwać fachowców.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×