Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość marzenka

Meble do łazienki

Polecane posty

Gość marzenka

Mam dość dużą łazienkę i szukam mebli łazienkowych. Mam jednak dylemat czy postawić na szafki podwieszane czy może stojące. 

Jakie meble u was się sprawdziły w łazience? 

jakie polecacie, a jakie całkowicie odradzacie? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milenka

Nie polecam stojących mebli do łazienki zdecydowanie postaw na podwieszane. Ja mam w jednej łazience stojące i muszę je bardzo często odsuwać i wycierać wodę za nimi. 

Teraz urządzaliśmy drugą łazienkę i zdecydowała się na meble podwieszane, które zamówiłam online na lazienkaplus.pl i jestem bardzo zadowolona z nich. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxxyyy

Faktycznie meble stojące w łazience to koszmar jak masz możliwość to kupuj tylko i wyłącznie podwieszane. 

Ja niestety popełniłam ten błąd 2 lata temu i teraz muszę się męczyć z odkręcaniem wycieranie itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misiza

Również polecam podwieszane są dużo wygodniejsze w życiu codziennym szczególnie dla tych co nie lubią sprzątać. Lazienka plus ma meble bardzo dobrej jakości z czystym sumieniem mogę polecić. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marzenka

Zamówiłam już w zeszłym tygodniu meble podwieszane tak jak doradzaliście na lazienka plus na dniach mąż będzie montował. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

najlepsze to takie robione pod wymiar i do tego na wysokich nóżkach lub najlepiej podwieszane. Ja zamawiałam u siebie w firme eterno-kuchnie na wymiar www.etenokuchnie.pl i nie zawiodłam się . Zrobili mi fajny projekt i dobrej jakości meble. Jestem zadowolona. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×