Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gosc

Mam pomysł jak zakończyc strajk nauczycieli

Polecane posty

Gość Gość
5 minut temu, Gość Takdlastrajku napisał:

Elektrownia nie chce zapłaty powołaniem a w sklepie nie kupi się produktów za misje i zaangażowanie. 

Nauczyciele nie otrzymują pieniędzy za pracę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lsl
2 godziny temu, Gość Gość napisał:

Nauczyciele nie otrzymują pieniędzy za pracę?

Co to jest 2200 zł netto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
17 godzin temu, Gość gość napisał:

Mnie  dziwi jedno ..niby nauczyciele uwazaja  sie za inteligencje (hehe ) a jak stado baranów poszli za gościem (Broniarz ) który zrobił z  nich osłów . 

Przecież to jest wszystko ustawione politycznie  a wy robicie z siebie pośmiewisko .

Postawili na szczytny cel a nie konotacje polityczne i prowadzenie gościa. Lepiej tak niż jak łamistrajki zaakceptować zmowę polityczną PiS z radnym Proksą rzekomo reprezentującym związkową S ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
17 godzin temu, Gość takataka napisał:

hahaha chór i teatrzyk wielka mi misja bo pojadą do wojewódzkiego miasta na konkursik i dyplom dostaną. Już wolę żeby moje dzieci siedziały w domu z tabletem niż narazały się na pośmiewisko. Wiesz co robiliśmy w szkole z naszą paczką z tymi od chórków i innymi artystami? wyśmiewalismy ich i gnębiliśmy!! Gdyby moje dziecko chciało być w szkolnym chórze to chyba załamałabym się jako matka że nie poradziłam sobie z wychowaniem, byłabym zażenowana skłonnościami mojego dziecka na szczęście dobrze się sprawiłam. Szkoła to ma być szkoła a nie jakieś kółka zainteresowań dla ofiar losu. 

Domyślamy się co mogliście robić z tymi od chórków ;) dlatego potwierdzasz, że ewolucyjnie niektórzy daleko z drzewa nie zeszli i własny salon kosmetyczny to max co osiągnęli w życiu :)

A pani naczycielce realizującej wysoką ofertę kulturalną dla uczniów Gratuluje misji. Jak widać pedagogom z misją wszędzie się rzuca kłody pod nogi choćby i na anonimowym forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 godzinę temu, Gość Lsl napisał:

Co to jest 2200 zł netto

Jałmużna za ciężką i wycieńczającą pracę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 godzinę temu, Gość Lsl napisał:

Co to jest 2200 zł netto

Złotówki to polska waluta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
7 minut temu, Gość Gość napisał:

Złotówki to polska waluta.

1 godzinę temu, Gość Lsl napisał:

 

Czyli trochę ponad 500 euro pfff wstyd na całą UE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
4 minuty temu, Gość gość napisał:

Czyli trochę ponad 500 euro pfff wstyd na całą UE

W innych krajach UE nauczyciele nie pracują po 18h tygodniowo, nie ma tam segregowania dzieci na lepsze i gorsze wg tego co robią rodzice ucznia, nie ma tam brania czekoladek, jest dużo pracy, nikt nie odbębnia programu wg podręcznika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
7 minut temu, Gość Gość napisał:

W innych krajach UE nauczyciele nie pracują po 18h tygodniowo, nie ma tam segregowania dzieci na lepsze i gorsze wg tego co robią rodzice ucznia, nie ma tam brania czekoladek, jest dużo pracy, nikt nie odbębnia programu wg podręcznika

No ale tego już grono pedagogiczne (?) nie widzi, tzn. wygodniej jest nie widzieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 godzinę temu, Gość Lsl napisał:

 

W Polsce również nie pracuje się 18h jak chciałaby to widzieć PiSowska propaganda, czekoladki to narzucony prezent przez rodziców, jeśli jest anarchia w zakresie przekazywania wiedzy nie według wytycznych z ministerstwa to tym bardziej należy się bać o przyszłe pokolenia. Komentarza o segregowaniu według klucza klasowego nawet już nie skomentuje, bo to żałosne urojenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 godzinę temu, Gość Lsl napisał:

 

Według mnie nauczyciele powinni pracować pełne 40h tygodniowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc obserwator

Nauczyciele dali sie naiwnie wciągnąć do walki z Pisem. Za Platformy siedzieli cicho, bo ich wódz Broniarz siedział pod pantoflem PO. Teraz jest elementem totalnej opozycji, a nauczyciele poczuli sile (ciekawe skąd). Takie wlasnie ogłupiałe społeczeństwo mamy. I ci nauczyciele osły, niby kształcą nowe pokolenia? Na takich samych osłów? Ktore lecą ślepo za Broniarzem? Broniarz wykonuje polecenia ludzi, którzy od lat pracują nad wywołaniem Majdanu w Polsce. To nauczyciele beda pozywani osobiście przez rodziców i uczniów, nie Broniarz. Wtedy zapłakane nauczycielki poleca do Broniarza po pomoc, a on trzaśnie im drzwiami przed nosem, jak to zwykle robi PO. Bedzie miał większe problemy, trzeba bedzie sie tłumaczyć przed zleceniodawcami wywrotu, ktory nie wyszedł. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
5 minut temu, Gość gość napisał:

Według mnie nauczyciele powinni pracować pełne 40h tygodniowo.

2 godziny temu, Gość Lsl napisał:

 

Oho, kolejna mundra inaczej. Niechże się ziści twe roszczenie i nauczyciele pracują w godzinach 8-16. O 15 macie zebranie, ciekawe jak sobie poradzicie ze swymi januszkami biznesu aby wcześniej Was zwolnił na zebranie skoro teraz ledwie macie siłę negocjacyjną by zapewnić im na czas strajku opiekę. Tak właśnie rozkosznie jest w sektorze prywatnym, o czym skądinąd wiem :D

A, tak. zapomniałam, na kafe same dziedziczki fortun i właścicielki świetnie prosperujących biznesów, więc ich omawiany problem nie dotycz :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bdbbd
50 minut temu, Gość Gość napisał:

Złotówki to polska waluta.

Aleś błyskotliwa-jak woda w klozecie. 

Pisząc ilość, należy podać w czym występuje. 

2200ZŁ to nic żadne super pieniądze za harówkę z dziecmi i ich rodzicami. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc obserwator

Wpiszcie sobie w google Kramek ZNP to zobaczycie o co chodzi, w co wciągnięto wasze dzieci, którym grozi rok w plecy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
19 minut temu, Gość gość napisał:

W Polsce również nie pracuje się 18h 

Skoro tak, to co stoi na przeszkodzie, żeby siedzieć te 8h w szkole? Kiedyś nauczyciele na wytłumaczenie ucznia, że zeszyt z pracą domową zostawił w domu, odpowiadali: "w domu to ja mam słonia na złotym łańcuchu/łódź podwodną" etc.

Pozostaje jeszcze jedna sprawa. Pokazaliście - co poniektórzy - tak nikczemne oblicze ostatnio, że uwierzyłabym, że specjalnie będziecie tak wolno i nie efektywnie pracować, żeby wyszło na to, że pracujecie 30h na dobę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
7 minut temu, Gość Bdbbd napisał:

Aleś błyskotliwa-jak woda w klozecie. 

Pisząc ilość, należy podać w czym występuje. 

Śmieszno-straszna z pani nauczycielka i z takim polotem... 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
3 minuty temu, Gość Gość napisał:

Skoro tak, to co stoi na przeszkodzie, żeby siedzieć te 8h w szkole? Kiedyś nauczyciele na wytłumaczenie ucznia, że zeszyt z pracą domową zostawił w domu, odpowiadali: "w domu to ja mam słonia na złotym łańcuchu/łódź podwodną" etc.

Pozostaje jeszcze jedna sprawa. Pokazaliście - co poniektórzy - tak nikczemne oblicze ostatnio, że uwierzyłabym, że specjalnie będziecie tak wolno i nie efektywnie pracować, żeby wyszło na to, że pracujecie 30h na dobę.

No ja jestem za. Regularne godziny pracy, o 15 macie zebranie i 90% z Was ma pozamiatane :)

PS. nie jestem nauczycielką :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
7 minut temu, Gość Gosc obserwator napisał:

Wpiszcie sobie w google Kramek ZNP to zobaczycie o co chodzi, w co wciągnięto wasze dzieci, którym grozi rok w plecy. 

Straszne. Wychodzi bokiem bezstresowe wychowanie. Pewnie chodzi tu o łamanie godności małego człowieka? :D

Swoją drogą bardziej mnie interesowało kim są rozłamowcy i łamistrajki z Solidarności. Proksa - startujący z ramienia PiS. Rząd ponownie chce wydymać jedną z najbardziej wyzyskiwanych grup zawodowych, niczym niepełnosprawnych zignorować montując naprędce ugody podpisane same ze sobą. Żal komentować.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 minutę temu, Gość gość napisał:

Straszne. Wychodzi bokiem bezstresowe wychowanie. Pewnie chodzi tu o łamanie godności małego człowieka? :D

Swoją drogą bardziej mnie interesowało kim są rozłamowcy i łamistrajki z Solidarności. Proksa - startujący z ramienia PiS. Rząd ponownie chce wydymać jedną z najbardziej wyzyskiwanych grup zawodowych, niczym niepełnosprawnych zignorować montując naprędce ugody podpisane same ze sobą. Żal komentować.

 

Pewnie dzieci zaraz w depresje popadną i będzie trzeba je odstawić do ośrodka dla psychicznie chorych... a nie, wróć... kadrze takich instytucji też już się tak od przywilejów w d...pie przewróciło, że wszyscy odeszli z zawodu. Nie ma co, rynek pracownika ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
6 minut temu, Gość gość napisał:

No ja jestem za. Regularne godziny pracy, o 15 macie zebranie i 90% z Was ma pozamiatane :)

PS. nie jestem nauczycielką :)

ooo nie, tak to nie będzie, godziny pracy 10-18, a nie zaraz, skoro szkoła startuje o 10 a ja musze być u janusza biznesu na 7 lub 8 z zegarkiem w ręku to jak ja zorganizuje opiekę dla Brajanka skoro świetlicy ze względu na fatalne warunki również nie ma kim obsadzić?

Te madki plotą co im na język przyjdzie, a nie widzą jak sie kompromitują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc obserwator

Macie matury? Nie robi/robiło wam różnicy, czy zdaje sie maturę w tym roku, czy w kolejnym? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
7 minut temu, Gość gość napisał:

No ja jestem za. Regularne godziny pracy, o 15 macie zebranie i 90% z Was ma pozamiatane 🙂

Na razie to 90% całkiem nieźle od 1,5 tygodnia radzi sobie z organizacją opieki nad dziećmi w czasie Waszego nieróbstwa. Nie przejmuj się zatem. 1,5 godziny raz na dwa miesiące jest jak bułka z masłem 🙂

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc obserwator

Szkoda uczniów, bo zostali sami. Ludzie emocjonują sie strajkiem, a zapominają o uczniach. Oni prawa do strajku nie maja. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
9 minut temu, Gość gość napisał:

Pewnie dzieci zaraz w depresje popadną i będzie trzeba je odstawić do ośrodka dla psychicznie chorych...

Boże i takie podłe osoby mają być przykładem dla dzieci. Obyś nigdy nie doświadczyła np. 12latka na lekach z głęboką depresją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc obserwator

Zebrania to akurat najmniejszy problem. Wypadają raz w miesiącu. Wystarczy układać grafik, jak górnikom. Godziny sie wyrównają. W kazdym miesiącu przeznaczyć x godzin na zebranie w godzinach popołudniowych. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olek
16 minut temu, Gość gość napisał:

Oho, kolejna mundra inaczej. Niechże się ziści twe roszczenie i nauczyciele pracują w godzinach 8-16. O 15 macie zebranie, ciekawe jak sobie poradzicie ze swymi januszkami biznesu aby wcześniej Was zwolnił na zebranie skoro teraz ledwie macie siłę negocjacyjną by zapewnić im na czas strajku opiekę. Tak właśnie rozkosznie jest w sektorze prywatnym, o czym skądinąd wiem :D

A, tak. zapomniałam, na kafe same dziedziczki fortun i właścicielki świetnie prosperujących biznesów, więc ich omawiany problem nie dotycz :P

A ty co tu robisz? Przecież nie jesteś dziedziczką ani nie masz świetnie prosperującej firmy najwyżej co jakimś strajkującym bez kultury i obycia nauczycielem. Dokładnie nauczyciele powinni pracować tyle samo gogzin co ludzie w innych zawodach. No ale wtedy by mieli za mało czasu na zarabianie lewych pieniędzy na korkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
12 minut temu, Gość gość napisał:

No ja jestem za. Regularne godziny pracy, o 15 macie zebranie i 90% z Was ma pozamiatane 🙂

PS. nie jestem nauczycielką 🙂

Do 15 mogę zadzwonić do nauczyciela i zapytać o wyniki i postępy, w czym problem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ale w sumie nie jestem nikim znanym w mieście, więc nie wiem czy zechce ze mną gadać... ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
12 minut temu, Gość gość napisał:

Straszne. Wychodzi bokiem bezstresowe wychowanie. Pewnie chodzi tu o łamanie godności małego człowieka? :D

Swoją drogą bardziej mnie interesowało kim są rozłamowcy i łamistrajki z Solidarności. Proksa - startujący z ramienia PiS. Rząd ponownie chce wydymać jedną z najbardziej wyzyskiwanych grup zawodowych, niczym niepełnosprawnych zignorować montując naprędce ugody podpisane same ze sobą. Żal komentować.

 

6 minut temu, Gość gość napisał:

 

No ten Proksa to wyjątkowa łachudra nawet jak na PiSowazeliniarza. Własny związek przekonywał, że idzie walczyć o 15% podwyżki a wyszedł z 5% z negocjacji :D Oczywiście odtrąbiono medialny sukces :D Chcą go odwołać nawet struktury związkowe Solidarności z innych regionów, o czymś to świadczy kto ma legitymizacje w sporze z rządem, który ignorując nauczycieli doprowadził do strajku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×