Skocz do zawarto艣ci
Szukaj w
  • Wi臋cej opcji...
Znajd藕 wyniki, kt贸re zawieraj膮...
Szukaj wynik贸w w...
Higienistka19

Higienistka Stomatologiczna egzamin czerwiec 2019

Polecane posty

Go艣膰 Sylwia /hig

Dziewczyny 艂y偶ki b臋d膮 w jednym rozmiarze, mieszamy mas臋 nak艂adamy na 艂y偶k臋 i na d艂oni pokazujemy egzaminatorowi i koniec 馃檪 B臋dzie Szczotka manualna wi臋c chyba metoda szczotkowania do pokazania. Mam fajny filmik na youtube z metod szczotkowania jakby kto艣 chcia艂.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Sylwia /hig

Dziewczyny 艂y偶ki b臋d膮 w jednym rozmiarze, mieszamy mas臋 nak艂adamy na 艂y偶k臋 i na d艂oni pokazujemy egzaminatorowi i koniec 馃檪 B臋dzie Szczotka manualna wi臋c chyba metoda szczotkowania do pokazania. Mam fajny filmik na youtube z metod szczotkowania jakby kto艣 chcia艂.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Sylwia /hig

Aaa i co wa偶ne obklejamy 艂y偶k臋 przed mieszaniem masy

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Sylwia /hig

Aaa i co wa偶ne obklejamy 艂y偶k臋 przed mieszaniem masy

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Sylwia /hig

Aaa i co wa偶ne obklejamy 艂y偶k臋 przed mieszaniem masy

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

My艣l臋 ze dojdzie do tego pobranie wycisku bo to w naszych kompetencjach,pokazanie to raczej asystentka ...przed obklejeniem warto r贸wnie偶 pokaza膰 ze sprawdzamy czy pasuje rozm 艂y偶ki聽聽

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

Wiecie co w og贸le jak rozmawiam z dziewczynami to si臋 zastanawiamy co z t膮 艂y偶ka? W ortodoncji pobiera si臋 wycisk na 艂y偶kach plastikowych ewent.metalowcyh oerforowanych, to samo pod nak艂adki. Dlatego ja stawiam pod proteze je艣li ma by膰 przylepiec.聽

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
1 minut臋 temu, Kama1005 napisa艂:

Dowiemy sie 21 馃檪 teraz pewnie ci臋偶ko o dok艂adne inf聽

Kama, a Ty kiedy zdajesz?聽

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

Dziewczyny, mamy jaki艣 problem z 3 strona forum po dziwnym komentarzu/wirusie. Je偶eli czytacie ta wiadomo艣膰 to utworze za chwil臋 nowe forum Higienistki czerwiec egzamin 2019

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 kawawaw

Dziewczyny powiecie jak ogarnac te nakladki pod orto?

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Bubu
Dnia 11.06.2019 o 12:48, Go艣膰 Lili napisa艂:

A odmierzasz na miarki t臋 mas臋 czy tak na oko? (Nie pytam o egzamin, bo wiem 偶e tam trzeba na miarki, tylko tak na co dzie艅). Bo ja jak robi臋 na miarki to nie bardzo wychodzi...

W gabinecie na oko, na miarki nigdy聽nie mieszka艂am (albo raz ale te偶 mi nie wysz艂o 馃槢 ). Ale w instrukcji wszystko jest napisane wi臋c trzeba dok艂adnie i spokojnie poczyta膰.

22 godziny temu, Kama1005 napisa艂:

Ja stawiam bardziej na pacjenta orto,Mamy wykona膰 wyciski uwa偶am 偶e b臋d膮 pod aparat聽

I te偶 mi si臋 wydaje 偶e mo偶e by膰 ortodoncja, cho膰by wycisk pod modele anatomiczne, wi臋c mo偶e by膰 nawet tak 偶e trzeba b臋dzie pokaza膰 kt贸re艣 膰wiczenie, cholera wie co mog膮 dac 馃檪

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
16 godzin temu, Go艣膰 Bubu napisa艂:

My艣l臋 ze bardziej modele ortodontyczne ,jak jest szczotka to pewnie metoda,w膮tpi臋 偶e dadz膮 jeszcze 膰wiczenie...chyba za du偶o by bylo聽

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Alex

Dziewczyny du偶o wa偶nych informacji o egzaminie praktycznym na yt na kanale wyrwijzab.tv !! 馃檪馃檪 zobaczcie sobie

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

Bardzo prosi艂abym kogo艣, kto wie, w jaki spos贸b okleja si臋 艂y偶ki o wyja艣nienie jak to zrobi膰 lub zdj臋cie. ja niestety nigdy tego nie widzia艂am 馃槥聽Nie mam poj臋cia jak to wygl膮da 馃槥

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 KAKa

Czesc w mojej szkole tez m贸wi sie ze b臋dzie protetyka ale co dok艂adnie nie wiadomo Dajcie znac 馃檪 Dziekuje i powodzenia

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 KAKa

Ja tez poprosz臋 o info na temat obklejania w szkole robilysmy zuchwe po kraw臋dziach a szczeke jak? i metody szczotkowanai czy sa do pokazania czy opisania bo opisanie widzia艂am 馃檪

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Zuz

Hej kochane 馃檪 na sam koniec, kiedy ju偶 sprz膮tamy to gumowa misk臋 i szpatu艂k臋 zostawiamy na blacie roboczym? Myjemy to czy po prostu odk艂adamy?聽

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
1 godzin臋 temu, Go艣膰 Zuz napisa艂:

Hej kochane 馃檪 na sam koniec, kiedy ju偶 sprz膮tamy to gumowa misk臋 i szpatu艂k臋 zostawiamy na blacie roboczym? Myjemy to czy po prostu odk艂adamy?聽

Podbijam聽

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Malja
Dnia 11.06.2019 o 12:48, Go艣膰 Lili napisa艂:

A odmierzasz na miarki t臋 mas臋 czy tak na oko? (Nie pytam o egzamin, bo wiem 偶e tam trzeba na miarki, tylko tak na co dzie艅). Bo ja jak robi臋 na miarki to nie bardzo wychodzi...

spos贸b mieszania b臋dzie podany w arkuszu egzaminacyjnym nic na egzaminie nic nie robimy jak w pracy :) tylko tak jak producent zaleca i przepisy sanepidowskie. Po膰wicz te miarki bo przy stresie na egzaminie mo偶e by膰 r贸偶nie :)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Lucy22
21 godzin temu, Go艣膰 Alex napisa艂:

Dziewczyny du偶o wa偶nych informacji o egzaminie praktycznym na yt na kanale wyrwijzab.tv !! 馃檪馃檪 zobaczcie sobie

Super dzi臋ki wielkie !!! bardzooo du偶o wa偶nych info聽 tam jest聽馃槝

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Go艣膰 Dana

Hej Dziewcz臋ta! I jak co艣 u Was wiadomo? My mia艂y艣my dosta膰 jakie艣 info, ale suma sumarum zero informacji, opr贸cz tego co ju偶 wszystkie wiemy... Na co stawiacie? Orto? Protetyka?聽

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Asia123

Dziewczyny, mo偶ecie napisa膰 co krok po kroku robimy? U nas w szkole nie potrafi膮 jak powiedzie膰 nawet jak dobrze rozmiescic narz臋dzia na asystorze :/ m贸wi膮 nam ze z magazynu wszystko co potrzebne przek艂adamy na blat roboczy A p贸藕niej przek艂adamy to na asystor ( p艂yny do dezynfekcji alginat misk臋 i 艂opatk膮 itp) i 偶e mas臋 mieszamy na asystorze. Czy to dobrze?

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

A to w og贸le wa偶ne gdzie co si臋 po艂o偶y? My艣l臋, 偶e najwa偶niejsze to聽wzi膮膰 to, co potrzebne i zdezynfekowa膰 miejsce pracy. My w szkole robi艂y艣my wszystko na 艂awce- z boku le偶a艂y wanienki z p艂ynem a reszt臋 sobie rozk艂ada艂y艣my jak by艂o wygodnie, a聽na 艣rodku model. Chyba, 偶e kto艣 ocenia spos贸b roz艂o偶enia materia艂贸w?聽

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Paula

My艣l臋, 偶e wa偶ne jest roz艂o偶enie. Jest cz臋艣膰 zabiegowa, asystor i blat roboczy. Po pobraniu wszystkich potrzebnych rzeczy k艂adziemy na stole, zg艂aszamy si臋 do umycia i dezynfekcji r膮k, ubieramy si臋 myjemy blat rozk艂adamy wszystko, p贸藕niej zn贸w rozbieramy by ponownie umy膰 r臋ce i dezynfekowa膰, ponownie ubieramy i przechodzimy do zabiegu. Ale z tymi etapami mycia r膮k b臋dzie napisane wszystko w zadaniu. Popatrzcie sobie jak myje si臋 r臋ce, cz臋sto jest to w ocenie

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Paulaaa

My艣l臋, 偶e wa偶ne jest roz艂o偶enie. Jest cz臋艣膰 zabiegowa, asystor i blat roboczy. Po pobraniu wszystkich potrzebnych rzeczy k艂adziemy na stole, zg艂aszamy si臋 do umycia i dezynfekcji r膮k, ubieramy si臋 myjemy blat rozk艂adamy wszystko, p贸藕niej zn贸w rozbieramy by ponownie umy膰 r臋ce i dezynfekowa膰, ponownie ubieramy i przechodzimy do zabiegu. Ale z tymi etapami mycia r膮k b臋dzie napisane wszystko w zadaniu. Popatrzcie sobie jak myje si臋 r臋ce, cz臋sto jest to w ocenie

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

info dla wszystkich, jest ta informacja sprawdzona tropicalgin jest masa alginatowa gdzie najpierw wsypuje sie proszek a pozniej wode.

  • Like 1

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 sandra

hej dziewczyny i jak tam cos wiadomo?

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

B膮d藕 aktywny! Zaloguj si臋 lub utw贸rz konto

Tylko zarejestrowani u偶ytkownicy mog膮 komentowa膰 zawarto艣膰 tej strony

Utw贸rz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj si臋

Posiadasz w艂asne konto? U偶yj go!

Zaloguj si臋

×