Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ciekawa

Książki które wami wstrząsnęły...

Polecane posty

Gość Ciekawa

...albo były totalnie nieprzewidywalne i bardzo was zaskoczyły... warte przeczytania.

Ja mam duzo takicha ale najbardziej pamietam swoj ,,szok,, jak czytalam ksiazke ,,POZA CISZĄ,, Jonathana Carrolla.

Potem jeszcze ,,Złodziejkę,, Sary Waters

Ktos? Coś? Jakies ksiazki ktore was przestraszyly, zszokowaly czy sprawily ze zaniemowiliscie na chwile? 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marawstala

Takich książek w sumie troche bylo... Pasja życia, Medaliony... Misery Kinga : ) nnie wszystkie tytuły pamiętam 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marawstala

Wystraszyc mnie nie wystraszyly, ale troche w ciągnęły...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fantasy love

ja Uwielbiam litererurę sapkowskiego no i serria gra o tron mną wstrząsnęła jak mało która, wszystko przeczytane na inkbboku prime hd, bo nie wyobrażam sobie targać tych grubasów w plecaku :D 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość petrovafire

"my, dzieci z dworca zoo" - przerazila mnie do tego stopnia, że miałam po niej koszmary. Przerażal mnie fakt, że byłam tam, gdzie to wszystko się rozgrywalo. Niby teraz prostytucja i narkotyki to "nic takiego", ale mnie wciąż to przeraża. Czasami wracam do tej książki i dalej mam nieprzyjemne ciary czytając ją. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nononono
Dnia 17.04.2019 o 14:02, Gość fantasy love napisał:

ja Uwielbiam litererurę sapkowskiego no i serria gra o tron mną wstrząsnęła jak mało która, wszystko przeczytane na inkbboku prime hd, bo nie wyobrażam sobie targać tych grubasów w plecaku 😄

żenujące indeksowanie tego szajsu, nikt normalny nie kupuje inkbooka, liczy się tylko kindle paperwhite. Mam nadzieję, że każdy kto niechcący trafi przez wyszukiwarkę na ten temat przeczyta, że inkbook to szajs nad szajsy 😘 Polecam Kindle! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Murakami - Norwegian Wood. Nie wiem, czy mną wstrząsnęła, ale na pewno odbiła mocne piętno 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.04.2019 o 20:54, Wiktor_B napisał:

Murakami - Norwegian Wood. Nie wiem, czy mną wstrząsnęła, ale na pewno odbiła mocne piętno 🙂

Cudowna! Kocham Murakamiego. 

Jak byłam nastolatką, to wstrząsnęła mną książka Kinga "Miasteczko Salem". 

Jako dorosła osoba polecam "American psycho" Ellisa, "Opowieść podręcznej" Atwood, "Pogromcę lwów" Lackberg... 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.04.2019 o 10:11, Mrrr napisał:

Cudowna! Kocham Murakamiego. 

Jak byłam nastolatką, to wstrząsnęła mną książka Kinga "Miasteczko Salem". 

Jako dorosła osoba polecam "American psycho" Ellisa, "Opowieść podręcznej" Atwood, "Pogromcę lwów" Lackberg... 

 

Ja też 🙂

Chociaż z jego powieści ta jest chyba moją ulubioną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

"Pułapka życia" - może nie wstrząsnęła, ale zdecydowanie zastanowiłam się nad swoim życiem. A i zakończenie niespotykane. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×