Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Sylwek

Okna energooszczędne - Okolice Warszawy

Polecane posty

Gość Sylwek

Szukam firmy z fajnym wyborem i od razu montażem okien w okolicach Piaseczna 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bogusław40

Moim zdaniem warto zainteresowąc się ofertą https://stolarka-wwa.pl/ Obsługują, że tak napisze Warszawę + 30 km... Ja w każdym razie jestem bardzo zadowolony z tego, ze wybrałem ich oferetę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej, długo szukałem i porównywałem rozwiązania. Pod względem energooszczędności (licząc szczegóły jak plastikowe dystanse między szybami w kolorze ramy okna, wypełnienia, ilość szyb, odległości między szybami z argonem, ilość komór i wynikowa U. W tym drzwi HS, rolety elektryczne. (automatykę sam robię)

Wybrałem producenta Krispol (, na zamówienie wykonali odpływy od spodu okna zamiast szczelin na froncie dolnej ramy.)

Dostawca i montaż: ABR bramyokna rolety. Nowodworska 4, Michałów-Reginów.

polecam z czystym sumieniem.

Ze względu na profesjonalną obsługę zamawiałem u nich też i drzwi wejściowe, później i plisy oraz moskitiery w kolorze ramy okna.

Bramy garażowe też mam Krispola z napędem King.. Book (chyba Nice wykupił firmę).

3 lata już są, zero problemów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klaudia

a ja moge śmiało zarekomendować Eland, nie dawno korzystaliśmy z ich usług, doradzą jak trzeba, sprawna współpraca, dla mnie super i cenowo tez stoją ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dominik
Dnia 17.04.2019 o 00:48, Gość Bogusław40 napisał:

Moim zdaniem warto zainteresowąc się ofertą https://stolarka-wwa.pl/ Obsługują, że tak napisze Warszawę + 30 km... Ja w każdym razie jestem bardzo zadowolony z tego, ze wybrałem ich oferetę

Całkowicie sie zgadzam  z twoją opinią. U mnie Bendoors Stolarka robiła nie tylko okna, ale i drzwi oraz bramę garażową i jestem bardzo zadowolony, Perfekcyjne wykonanie usługi, jak i super podejście do klienta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Konkretny

Skorzystałem z tego Eland w końcu, montaż okien szybko i sprawnie, widać że wiedzą co robią a nie jak usterka  w TVN 🙂 polecam eland-okna.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Konkretny

Skorzystałem z tego Eland w końcu, montaż okien szybko i sprawnie, widać że wiedzą co robią a nie jak usterka  w TVN 🙂 polecam eland-okna pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×