Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Czy??

CZY TO IMIĘ JEST POPULARNE

Polecane posty

Gość Czy??

Czy imię Noemi jest popularne? Ja nie znam żadnej Noemi, tylko słyszałam o kilku. A Wy co myślicie? Można je uznać za "oryginalne"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Raczej nie jest popularne, ale jest ładne 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Jest znane i uzywane, ale nie popularne.  W ubieglym roku 111 nadan na liscie otoczone jest imionami Otyli i Konstancji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Imię fajne, ale musi pasować też do nazwiska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Moja córka to Naomi, miała być Noemi, ale co niektórzy od razu znaleźli skrót i mówili Emi, więc zmieniłam na Naomi bo znam Emile na którą mówią Emi. Autorko nie słuchaj tych bzdur o tym że imię musi pasować do nazwiska, bo to bzdura totalna,  po pierwsze czy coś pasuje czy nie to sprawa indywidualnego gustu, a po drugie rozumiem że wszystkie mamy córek z imieniem pasujacym do nazwiska już znalazły mężów dla swoich córek o idealnie pasującym nazwisku. Moim zdaniem nie da się powiązać nazwiska z imieniem, bo to 2 różne sprawy. Swoją drogą większość nazwisk jest mega dziwnych i jak się tak zastanowic większość obciachowych, jak nie mamy prawa wyboru nazwiska to chociaż wybierzmy imię jakie nam się najbardziej podoba. I oczywiście zaraz zobaczymy kilka wywodów o tym że do nazwiska Kowalska według części ludzi pasuje tylko Małgorzata czy też Magdalena, to po pierwsze mnie śmieszy  po drugie mało ludzi ma tak  na nazwisko, mój sąsiad ma na nazwisko Kupka, inny Smętek, i jest też Stępień,  i co? Jakie imiona by musieli nosić??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×