Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość autorrkkaaa

Moja rodzina ma przede mna tajemnice

Polecane posty

Gość autorrkkaaa

A ze ktos jech chory a ze ktos inny buduje dom.Dowiaduje sie w sumie od obcych osob czyli osob ktore ja i moja rodzina zna.Czemu tak sie dzieje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
10 godzin temu, Gość autorrkkaaa napisał:

A ze ktos jech chory a ze ktos inny buduje dom.Dowiaduje sie w sumie od obcych osob czyli osob ktore ja i moja rodzina zna.Czemu tak sie dzieje?

Zapytaj członków rodziny i .... siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
11 godzin temu, Gość autorrkkaaa napisał:

A ze ktos jech chory a ze ktos inny buduje dom.Dowiaduje sie w sumie od obcych osob czyli osob ktore ja i moja rodzina zna.Czemu tak sie dzieje?

Widocznie nie macie na tyle bliskich relacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

A czemu ich nie pytasz tylko obcych na kafe ? My mamy wiedzieć ?

Coraz bardziej irytująca tępota tu siedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc1

A to ktoś jak aucie widzi to ma się chwalić? „Ej kupuje auto”, „kuzynka jest chora” itd

moja mama ja pytała szwagierki to nigdy nic nie wiedziały, zawsze wzruszały ramionami ze nic nie wiedzą ale były właśnie pierwsze które widziały wszystko o wszystkich z rodziny bliższej dalszej i nawet o ludziach z innych miasteczek. Po 30 latach się to zmieniło ale babci z dziadkiem już nie ma wiec na ploteczki nie przychodzą codziennie wiec jak spotkają się czasem z moimi rodzicami to wtedy juz mówią co wiedza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Na chwilę

Moja rodzina, od kilku lat, nie wie o mnie praktycznie nic. Ucięłam kontakt, bo próbowali z butami wchodzić w moje życie, wymyślali niestworzone historie na mój temat. Może autorka też jest z tych co za bardzo interesują się cudzym życiem? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

może kiedyś ktoś powiedział Ci o czymś w zaufaniu i się rozniosło? nie ufają Ci?a może Twój mąż jej peplą i nie chcą, żeby on rozgadał, więc nie mówią i Tobie na wszelki wypadek? sama najlepiej powinnaś wiedzieć, jaki mogą mieć powód.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×