Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość niemecczzka

u Niemcow zarbiam 5 razy tyle co w Polsce w tej samej pracy

Polecane posty

Gość niemecczzka

zycie jest do dwoch razy drozsze ale i tak zarabiam 5 razy wiecej, wczesniej pracowalam 3 lata w Polsce i mi wstyd ze sie tak dala walic w du..... na sucho.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kll

Wszyscy dobrze wiedzą, że polskie pensje są jak w Zambezi. Ale to wystarczy dla białych murzynów, bo wszystko w PL jest takie tanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bimba

Przecież premier Pinokio wyraźnie powiedział że "Polacy mają zapier...... za miskę ryżu" i konsekwentnie to realizuje!

Prosto w twarz wam mówią za co Was mają a wy dalej na nich glosujecie - więc..... powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
19 godzin temu, Gość Kll napisał:

Wszyscy dobrze wiedzą, że polskie pensje są jak w Zambezi. Ale to wystarczy dla białych murzynów, bo wszystko w PL jest takie tanie.

tylko czy jest naprawde tak tanio? żywność jest tańsza choć nie wszystko, a ubrania, elektronika, samochody, mieszkania kosztuje tyle samo, a na start my Polacy mamy 4 razy mniej, przykro mi ale życie w Polsce to DNO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niewiadome

Nie wiem jak to jest pracować w PL ale z tego co mi opowiadają to jest życie w ciągłym stresie, często nie starcza do następnej pensji, pracownika traktują jak śmiecia, większość wegetuje a inni po prostu kradną i kombinują lewizne aby jakoś żyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upadające niemiaszki

co z tego jak zarabiasz 5X tyle jak tam nie ma prawdziwych znajomych tylko same fałszywe szwabskie gęby a teraz jeszcze arabowo i afryka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość USA
22 godziny temu, Gość upadające niemiaszki napisał:

co z tego jak zarabiasz 5X tyle jak tam nie ma prawdziwych znajomych tylko same fałszywe szwabskie gęby a teraz jeszcze arabowo i afryka

Widać ze ten kraj znasz tylko z TVPis

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Myk

Za 500 lat w PL nie będzie tak dobrze jak dzisiaj jest w Niemczech. Niemcy to potęga ekonomiczna, kultura, tradycje i niezmierzone bogactwo. Mieli pecha z tym Hitlerem, ale błąd już naprawiony. Przed nimi dominacja nad całą Europą. Hitler też tego chciał, ale mu się nie udało, bo zadarł z Żydami a to jest błąd niewybaczalny. Dziś jest zupełnie inna sytuacja geopolityczna. Niemcy współpracują z Rosjanami i z Izraelem z korzyścią dla obu stron.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×