Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jestem ciekawa

ile zarabiacie?

Polecane posty

Gość Gość
17 minut temu, Gość Poranna napisał:

Zarabiam całkiem sporo jak na polskie realia. Nie podam konkretnej kwoty, bo na Kafeterii panuje przekonanie, że tyle zarabiać nie można i każda kwota powyżej minimum to kłamstwo. 

To super, pomimo tego, że jestem życiową kluchą (zamknięta w sobie, z przeciętnym humanistycznym umysłem, jedyny plus to dobra organizacja pracy, to co inni robią przez 8h z potem na plecach ja robię w 5-6h) to podziwiam osoby zarabiajace dużo, czasem to szczescie, czasem predyspozycje spoleczne, odwaga, a czasami wielkie umysły, zdolni ludzie, ale ja gratuluję i trzymam kciuki za dalszy rozwoj 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Poranna
13 minut temu, Gość Gość napisał:

To super, pomimo tego, że jestem życiową kluchą (zamknięta w sobie, z przeciętnym humanistycznym umysłem, jedyny plus to dobra organizacja pracy, to co inni robią przez 8h z potem na plecach ja robię w 5-6h) to podziwiam osoby zarabiajace dużo, czasem to szczescie, czasem predyspozycje spoleczne, odwaga, a czasami wielkie umysły, zdolni ludzie, ale ja gratuluję i trzymam kciuki za dalszy rozwoj 🙂 

Dziekuję, to bardzo miłe. U mnie to raczej kwestia umiejętności społecznych, wielkiej komunikatywności, charakteru plus wykształcenia. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ile
42 minuty temu, Gość qwerty napisał:

W Dundee bylam dwa razy - jakies 6 lat temu, oraz w lutym, w  V&A 🙂

uwielbiam Highlandy. chcialabym kiedys zamieszkac w Aviemore lub Inverness, lub np blisko Arrochar czy Glen Etive...

Ojjj tak to rowniez moje klimaty ❤️ Uwilbiam te rejony 😁 chiaciaz Glen Etive nie odwiedziłam.. Zaraz zobaczę na mapie 😉 ja kocham wyspę sky i mull 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qwerty
7 godzin temu, Gość Ile napisał:

Ojjj tak to rowniez moje klimaty ❤️ Uwilbiam te rejony 😁 chiaciaz Glen Etive nie odwiedziłam.. Zaraz zobaczę na mapie 😉 ja kocham wyspę sky i mull 

Na Skye nie bylam, na Mull tak.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 222

Mam własną działalność. Górny Śląsk. Zarabiam ok. 8000 - 14 000 zł netto. W zależności od miesiąca. 🙂 Jestem zadowolona. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Ja może nie zarabiam jako tako bo nie pracuje ale ogólnie na dzień dzisiejszy jestem zatrudniona a nie przepracowałam ani jednego dnia,  zatrudnilam się jak zaszlam w ciążę poprzednia więc dostawalam 1800 zł netto przez ciążę później macierzyński,  później byłam na urlopie wychowawczym bezpłatnym przez 2 lata i zaszlam w ciążę więc przeszłam spowrotem na chorobowe i do dziś na nim jestem więc mój dochód miesięczny jest taki : 400 zł alimentów na pierwsze dziecko, 500+ na drugie dziecko , 1800 zł netto chorobowego,  co daje 2700 zł miesięcznie bez kiwniecia palcem. Jestem zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość era

2 dzieci zrobiła i pisze 'spowrotem'.....

 

anal fabeta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
10 minut temu, Gość era napisał:

2 dzieci zrobiła i pisze 'spowrotem'.....

 

anal fabeta

Nie 2 a 3 😊😊😊 czytanie ze zrozumieniem się kłania  🤗

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×