Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ania

Błona dziewicza u 15 l

Polecane posty

Gość Ania

Hejka masturbuje się od 3 lat i dziś włożyłam tam sobie cały flamaster około 10 cm. Wszedł cały, czy to oznacza ze nie mam już błony dziewiczej? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ludek🚶‍♂️

tak, teraz możesz spróbować kaszanką, tylko uważaj zdby nie pękła 🙋🏻‍♂️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

A ja cię znam w realu, wiesz? 🙂 łatwo się domyślić, kim jesteś, i powiem ojcu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania

A ja cię znam i powiem twojej matce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wsadzaj w piz d e inne

Raczej tak, 10 cm to dość duża odległość - błony dziewicze zazwyczaj są na długość płaca. Choć jest szansa że jeszcze ja masz. Zmien oprzyrządowanie, flamaster to głupota. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czarownik

Miotla w dupę. A nie flamaster w cipe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania

Nawet dość gruby był ten flamaster No i długi na 10 cm, ale wcześniej masturbowałam się palcem ale nigdy mi nawet krew nie poleciała i nie bolało. Może przebiłam kiedyś tamponem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wsadzaj w piz d e inne

15 lat to odpowiedni moment na pierwszą wizytę u ginekologa. Odzraz się dowiesz czegoś na temat swojego zdrowia 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kuti

A po co Ci ona? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania

No ja bym chciała już nje mieć jej właśnie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malwina

Mój chłopak prawiczek nie wyobrażał sobie by nie mógł mnie rozdziewiczyć. To jest podstawa zdrowego związku. Intymności to ja i moj ukochany chłopak jest przy każdym badaniu cipki i porodach bo planujemy kilkoro dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscioowa

Ja w wieku 15 lat byłam już po pierwszej wizycie i gina- mimo że dziewictwo straciłam 4 lata poźniej. Polecam, zadasz lekarzowi wszystkie głupie pytania, które przyjdą Ci do głowy i On Cię nie wyśmieje 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania

To jak myślicie mam błonę czy nie? Proste pytanie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

goscioowa ale ty pieprzysz zboczony ginekologu  . Jako dziewica na badanie do takiego faceta ZBOKA!  Po to na badanie byś je rozdziewiczał!? Ja byłam pierwszy raz  oczywiście z mesem na każdym badaniu w trzecim miesiącu ciaży by ja potwierdzić u kobiety ginekolog bo sa lepsze w zawodzie mają drogi rodne. Mąż był również podczas porodów! Do ginekologa tylko jak jest konieczność unikamy badań krocza bo dochodzi czesto do groźnych zakażeń pochwy jak brodawczakiem ludzkim który przekaże partnerowi! Rękawiczki chronią tylko ginekologa nie pacjenta!  To osoba bliska powinna prosić o zmianę rekawiczek gdy coś dotyka w gabinecie! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscioowa

up, bylam u kobiety, więc Twoja teoria pada 😄 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
17 minut temu, Gość Gość napisał:

goscioowa ale ty pieprzysz zboczony ginekologu  . Jako dziewica na badanie do takiego faceta ZBOKA!  Po to na badanie byś je rozdziewiczał!? Ja byłam pierwszy raz  oczywiście z mesem na każdym badaniu w trzecim miesiącu ciaży by ja potwierdzić u kobiety ginekolog bo sa lepsze w zawodzie mają drogi rodne. Mąż był również podczas porodów! Do ginekologa tylko jak jest konieczność unikamy badań krocza bo dochodzi czesto do groźnych zakażeń pochwy jak brodawczakiem ludzkim który przekaże partnerowi! Rękawiczki chronią tylko ginekologa nie pacjenta!  To osoba bliska powinna prosić o zmianę rekawiczek gdy coś dotyka w gabinecie! 

Dodam, że jestem femiretardem i cuchnę śledziem z piz/dy, nie zwracajcie uwagi na moje wysrywy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania

Ej kto mi odpowie? Nie interesują mnie wasze dyskusje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smakosz
1 minutę temu, Gość Ania napisał:

Ej

Won do kościoła błagać Boga o wybaczenie ty mała brudna szlaufo

Będę się za ciebie dzisiaj modlił 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×