Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Marina96

kursy zawodowe

Polecane posty

Cześć.

Ostatnio szukałam w internecie kursów i natknęłam się na kkz.edu.pl. W internecie zero informacji, szkoła nie ma fb. Czy ktoś może uczył się w tej szkole metodą e-learning i chciałby podzielić się swoją opinią?. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asia

Hej. W tej szkole akurat się nie uczyłam, ale myślę, że w obecnych czasach e-learning jest już wszędzie na wysokim poziomie. Ja sama preferowałam e-learningi od czasów gimnazjum, gdzie po raz pierwszy miałam z nimi styczność. Nawet studia zaoczne podjęłam w postaci „e” i byłam bardzo zadowolona. Tak samo ze szkoleniami w pracy. Te wyjątkowo mocno przypadły mi do gustu, chociażby dzięki ciekawym animacjom, które towarzyszyły większości treści. Lubię taką „mieszankę” miłego z pożytecznym 😊 Polecam e-learningi od Centrum Doskonalenia Meritum!  www.centrum-doskonalenia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
Dnia 15.07.2019 o 09:38, Gość Asia napisał:

Hej. W tej szkole akurat się nie uczyłam, ale myślę, że w obecnych czasach e-learning jest już wszędzie na wysokim poziomie. Ja sama preferowałam e-learningi od czasów gimnazjum, gdzie po raz pierwszy miałam z nimi styczność. Nawet studia zaoczne podjęłam w postaci „e” i byłam bardzo zadowolona. Tak samo ze szkoleniami w pracy. Te wyjątkowo mocno przypadły mi do gustu, chociażby dzięki ciekawym animacjom, które towarzyszyły większości treści. Lubię taką „mieszankę” miłego z pożytecznym 😊 Polecam e-learningi od Centrum Doskonalenia Meritum!  www.centrum-doskonalenia.pl

Też z nich korzystałam i polecam 😄  Mogę je nazwać takim połączeniem najważniejszych etapów nauki ( nie ważne czy internetowej, czy standardowej). Mamy tu i wiedzę merytoryczną, super prezentację, dużo przykładów, no i realizacje. Takie szkolenie trudno wybić sobie z głowy – a w tym przecież tkwi cały sęk 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×