Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Niezapominajka1987

Damy i wieśniaczki

Polecane posty

Ogląda ktoś? Muszę przyznać, że fascynują mnie programy, w ktôrych ludzie robią z siebie kogoś innego. Ciekawi mnie to, gdzie jest granica żenady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Trololo

Kto takie głupoty ogląda? Skąd oni biorą te uczestniczki? 

Widziałam jeden odcinek jak damą była jedna z sióstr Godlewskich. Serio? Takie lambadziary to są współczesne damy? To ja nie chcę nawet myśleć o byciu damą. 

A wieśniaczki? Patologia totalna. Kobita niepracująca, z 5 dzieci i niepracującym chłopem- płacząca na wizji jaka jest biedna, koniecznie brzydka i szczerbata, śliniąca się na każdą złotówkę, jaką dostaje w programie na wydatki. 

Żenada totalna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blabla

polskiej wersji nie ogladajcie- wystepuja tam same krviszony jako „damy”, cos okropnego. mam nadzieje, ze za granica tego niw puszczaja, bo wstyd pokazywac takie polskie spoleczenstwo. weersja rosyjska i ukrainska jest bardzo przyjemna, pokazuja prawdziwe damy, a i wiesniaczki trzymaja jakis poziom. bohaterski sa naturalne i na poziomie, wczoraj widzialam bardzo cieply odcinek przesympatycznej mlodziutkiej damy - Rosjanki mieszkajacej w Austrii vs. „wiesniaczka” animatorka sztuki tez swietna dobrze wychowana dziewczyna.

takze polskie krviszony won :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Trololo
1 godzinę temu, Gość blabla napisał:

polskiej wersji nie ogladajcie- wystepuja tam same krviszony jako „damy”, cos okropnego. mam nadzieje, ze za granica tego niw puszczaja, bo wstyd pokazywac takie polskie spoleczenstwo. weersja rosyjska i ukrainska jest bardzo przyjemna, pokazuja prawdziwe damy, a i wiesniaczki trzymaja jakis poziom. bohaterski sa naturalne i na poziomie, wczoraj widzialam bardzo cieply odcinek przesympatycznej mlodziutkiej damy - Rosjanki mieszkajacej w Austrii vs. „wiesniaczka” animatorka sztuki tez swietna dobrze wychowana dziewczyna.

takze polskie krviszony won :p

Damy i wieśniaczki- wersje rosyjska i ukraińska- o ile damy to również pustaki jak w tej naszej, to wieśniaczki rzeczywiście trzymają poziom. Ładne, wykształcone a nie bezzębny, kwiat patologii liczący manne z mopsu jak u nas. Ukraińskimi wieśniaczkami byłam naprawde pozytywnie zaskoczona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Czesto kobiety ze wsi mają lepiej poukladane w glowie i sa fajniejszr niz te miastowe, pseudo damu ktore na ogol zajmuja sie sponsoringiem. Ten program to dno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Teghjkkb

Wiecie tak czytam i macie racje. W wersji rosyjskiej i ukraińskiej są po prostu dziewczyny ze wsi.  U nas nie znajdziesz np nauczycielki ze wsi. W wersji ukraińskiej była.  U nas program nie ma pokazać różnicy w stylu życia miasta i wsi, a totalną przepaść materialną. Pokazana jest na serio patologia. Dla mnie dama powinna być osobą inteligentną i wykształconą oraz przede wszystkim kulturalną. A co dostajemy: siostrę Godlewską. 

Raz była wiesniaczka, która dostała 1000 zł na zakupy dla dziecka to wydała je w lumpie.  No serio chyba normalna kobieta poszłaby chociażby do 5 10 15, Jeśli już jej była kupić 4 rzeczy w droższym butiku dziecięcym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Teghjkkb

*jeśli już nie chciała kupić 4 rzeczy 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Big B

To wieśniaczki i wieśniary

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×