Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Wily

Chory kot - czy ktos miał podobny problem kotem?

Polecane posty

Gość Wily

Witajcie!

Czy ktos z was miał taki problem z kotem,bo zaczynam sie martwić tylko wolę sie zapytać wcześniej za nim pojadę z kotem do weta.

Wczoraj zauważyłem,ze kot jest osowiały i ciągle śpi,ale nawet nie zjadła tego co było w misce,więc dałem jej jeden kawałek karmy zjadła ale tak ogólnie nie chce nic jeść nie wiem jaka jest tego przyczyna,przeszukałem Internet i wykluczyłem problem z nerkami,bo kot nie wymiotuje,nie ma biegunki,normalnie sika itp tylko nie chce jesc i spi. Ktos miał taki problem? A i co jakis czas pije wode...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weterynarz
2 minuty temu, Gość Wily napisał:

Witajcie!

Czy ktos z was miał taki problem z kotem,bo zaczynam sie martwić tylko wolę sie zapytać wcześniej za nim pojadę z kotem do weta.

Wczoraj zauważyłem,ze kot jest osowiały i ciągle śpi,ale nawet nie zjadła tego co było w misce,więc dałem jej jeden kawałek karmy zjadła ale tak ogólnie nie chce nic jeść nie wiem jaka jest tego przyczyna,przeszukałem Internet i wykluczyłem problem z nerkami,bo kot nie wymiotuje,nie ma biegunki,normalnie sika itp tylko nie chce jesc i spi. Ktos miał taki problem? A i co jakis czas pije wode...

Pańska kotka ma miesiączkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kunegunda
4 minuty temu, Gość Wily napisał:

Witajcie!

Czy ktos z was miał taki problem z kotem,bo zaczynam sie martwić tylko wolę sie zapytać wcześniej za nim pojadę z kotem do weta.

Wczoraj zauważyłem,ze kot jest osowiały i ciągle śpi,ale nawet nie zjadła tego co było w misce,więc dałem jej jeden kawałek karmy zjadła ale tak ogólnie nie chce nic jeść nie wiem jaka jest tego przyczyna,przeszukałem Internet i wykluczyłem problem z nerkami,bo kot nie wymiotuje,nie ma biegunki,normalnie sika itp tylko nie chce jesc i spi. Ktos miał taki problem? A i co jakis czas pije wode...

Wielce Szanowny Panie

Kafeteria to jest tylko i wyłącznie kobiece forum.

Z poważaniem

Kunegunda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wily
16 minut temu, Gość Kunegunda napisał:

Wielce Szanowny Panie

Kafeteria to jest tylko i wyłącznie kobiece forum.

Z poważaniem

Kunegunda

Nie wiedziałem gdzie zapytać,przepraszam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
8 minut temu, Gość Wily napisał:

Nie wiedziałem gdzie zapytać,przepraszam.

Proszę zapytać asiutkę99.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Captain Obvious

Zapytaj na forum o kotach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wily
5 minut temu, Gość Captain Obvious napisał:

Zapytaj na forum o kotach.

Wpisuję w google: kociaki to pokazują mi się nagie panie najstarszej profesji świata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ggggewrtwe

Taaa, ja miałem. To już było dorosły kot i zaczynało się od takich samych objawów, nie pamiętam już co jej dokładnie dolegało, ale coś z wodą w płucach. Pierwsza diagnoza była zła i prawdopodobnie z winy weterynarza, który ją kroplówkami faszerował, a dopiero potem zrobił prześwietlenie, koniec końców trzeba było kota uśpić. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×