Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gosc

Do porodu

Polecane posty

Gość Gosc

W którym tygodniu ciazy bylyscie spakowane do porodu? W którym tygodniu urodzilyscie ? Czy było to dla was zaskoczenie czy zaplanowany przyjazd na porodowke ze skierowaniem na ten konkretny dzień? Czy ciąża była prawidłowa czy z problemami? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

w pierwszej ciazy na ostatnia chwile sie pakowałam. Urodziłam w 36tc.Ciaza bez komplikacji,ale ja bylam zmeczona,slaba, z anemia i tylko bym spała. Nie spakowalam sie. Z drugim dzieckiem torba czekala juz od 34 tc, ale miałam rozwarcie i czekalam.URodzilam w terminie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iubire

Spakuj się już teraz, skoro zaprząta Ci to głowę i będziesz miała wewnętrzny spokój w tym temacie.

Szczęśliwego rozwiązania 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem w 34 tc i wczoraj spakowałam torbę bo coś mnie brzuch pobolewa i dla świętego spokoju ja uszykowałam  . Wolalabym żeby maluch nie płatał figli i wytrzymał jeszcze troche bo za 4tyg mam mieć cc. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Ja jestem 39/40 tydzień i mam plan jutro spakować torbę.Z pierwsza corka  pakowałam się na raty tzn wcale nie byłam spakowana leżałam dwa tygodnie w szpitalu i maz mi donosił co potrzebowalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Prostytuta

Urodziłam w 34 tygodniu a spakowana byłam w 36. Dziękuje za uwagę i pozdrawiam środkowym palcem 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×