Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Aleksandra875

Czy mój ojciec może nas wyrzucić z domu.

Polecane posty

Gość Aleksandra875

Jakieś 2 lata temu porzucił mnie i córkę mój mąż dla innej kobiety. Mieszkaliśmy razem z córką u moich rodziców ponieważ mąż nie dawał mi ani grosza to też doprowadzało do wiecznych kłótni. Mąż znalazł teraz kobiete która go utrzymuje dzieckiem  się nie interesuje nie płaci alimentów. Jakieś 3 miesiące temu stracilam pracę. Mój ojciec jesr zły i chce nas wyrzucić z córką na bruk. Może? Obie jesteśmy zameldowany w tym mieszkaniu. Mimo że daje mu co miesiąc 500 zł. Trochę pieniędzy udało mi się zaoszczędzić z poprzedniej pracy dostaje na córkę 500 plus alimenty z funduszu oraz rodzinne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

A co ma do rzeczy zameldowanie do prawa do lokalu? NIC. Jeśli nie masz umowy najmu czy aktu własności mieszkania, to nie masz do tego mieszkania żadnych praw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Zły jest, bo straciłaś pracę? Czy czegoś nie zrozumiałam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luki

To ma do rzeczy, że rodzony ojciec powinien córke przygarnąć, zapewnić opiekę i chronić przed byłym mężem a nie wyrzucać. Co cie porobiło na tym, świecie z facetami, młodzi świrują ale starzy??? Powinni być gentelmenami!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luki
43 minuty temu, Gość gość napisał:

A co ma do rzeczy zameldowanie do prawa do lokalu? NIC. Jeśli nie masz umowy najmu czy aktu własności mieszkania, to nie masz do tego mieszkania żadnych praw.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Isia

Autorko dołóż trochę do tego 500 zł które płacisz ojcu i wynajmij coś swojego. Wiem ze jesteś w bardzo trudnej sytuacji ale poradzisz sobie kochana, zobaczysz. Najgorzej ten pierwszy krok zrobic 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gugu

3 miesiące nie możesz znaleźć pracy? To jakiej  ty pracy szukasz? Z czego żyjesz? a alimentów, na koszt rodziców?  Dlatego ojciec jest zły bo nic nie robisz? Cały dzień leżysz na kanapie i czekasz nie wiadomo na co? Wcale mu się nie dziwię.:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Mąż cię porzucił tuż po porodzie? Bo skoro dwa lata już minęły,to dziecko pewnie jest w wieku przedszkolnym. Serio chciałabyś mieszkać z ojcem który nie życzy sobie waszej obecności? Idź do pracy, masz alimenty i 500+, dziecko do przedszkola, poradzisz sobie samodzielnie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bxyba

Może i nawet powinien. Do pracy ,a nie szukać wymówek,bo dzieciak ci skończy 20lat,a tu dalej będziesz mówić, że pracy nie umiesz znaleźć. Wyprowadzić się na swoje i ogarnąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×