Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Działają u was szkoły i przedszkola

Polecane posty

Gość gość

Czy od jutro działają u was szkoły i przedszkola ?  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Nie.Nadal strajk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

U nas od jutra  przedszkola  na osiedlu działają  juz normalnie bo wszystkie nauczycielki wracają do pracy . Szkoła chyba od wtorku  bo tez  juz chca wrócić do pracy . 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fannie

U nas (Wrocław) granda. Przedszkole syna zamknięte na głucho od 08.04. Dyrektorka ogranicza się jedynie do apelu o zrozumienie i info o tym, że 100% kadry przystąpiło do strajku. Byle do wakacji, a potem znowu laba... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lilll

Niestety od początku przedszkole syna nie działa. Kończą mi się pomysły pt. Co mam zrobic z dzieckiem? Nie wspomnę już o tym ze urlop, który zaplanowałam na wakacje właśnie leci. Co zrobię z dzieckiem w wakacje? Nie wiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscioowa

Gdańsk, przedszkole państwowe normalnie funkcjonuje. Forma strajku objawia się w braku zajęc dydaktycznych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Warszawa. Dzieci wszystkich znajomych siedzą w domu. Szkoły strajkują. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

U mnie córka 2 tygodnie przesiedziała u dziadków . Jutro jedzie znowu . Współczuje tym rodzicom co nie maja dziadków /rodziny  do pomocy 😞 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
8 minut temu, Gość gość napisał:

U mnie córka 2 tygodnie przesiedziała u dziadków . Jutro jedzie znowu . Współczuje tym rodzicom co nie maja dziadków /rodziny  do pomocy 😞 

No ja ogłosiłam wśród sąsiadów, że proponuję pomoc, bo akurat jestem na wychowawczym. Nawet materiał ze szkoły omawiam. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

U nas nadal strajk, szkoła wiejska w klasach od 5 do 10 osób,  podstawówka,  strajk zaczął się zaraz po tym jak przez ostatnie dwa lata walczyli o to by szkoły nie zamykać, kazali się rodzicom udzielać i robić wszystko by mogli zostać, rodzice w tej szkole dużo muszą sponsorowac, ja w tym roku wydalam juz 1 tys zl na nagrody dla dzieci,na atrakcje na zabawy pozalekcyjne które wymyśla ciagle dyrektor a sponsorowac musza rodzice, została wydana ostateczna decyzja że szkoła  zostaje, a oni zaczęli strajkować, 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Warszawa. przedszkole. Nadal strajkują. Szczerze w...ia mnie ten strajk. W dupie mam ich postulaty, bo z  niewinnych  dzieci zrobili zakładników. I cierpią przedszkolaki i maturzyści.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Kraków - przedszkole działa, szkola moja i znajomych - strajk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szkółka

małopolska szkoła duża szkoła wiejska, dziś dzieci poszły do szkoły, nie wiem czy wszystkie bedą mieć lekcje, na stronie szkoły pisało w ramach częściowo zawieszonego strajku-i nie wiem co to znaczy,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Pomorze, tylko zajęcia opiekuńcze w szkole.  Przedszkola działają.  Nauczyciele przeciągną do majówki i będą mieć prawie miesiąc wolnego, a zaraz wakacje. Super. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×