Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Juliaaaaa

Co mi jest? Oszalałam

Polecane posty

Gość Juliaaaaa

Hej, jestem w ciąży, już zaawansowanej na l4. Nie mam ochoty ani siły na nic. W domu syf,prawie nic nie jest gotowe, rano nie mogę wstać, w dzień nie ogarniam bałaganu, ciągle się zadreczam i wymyślam problemy, nakręcam się jak głupia że ktoś coś powiedział a co innego myśli albo się skrzywil itd. Najgorszy jest brak energii, co robić żeby to zmienić? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość Karolina

Który tydzień?Ja jestem w 30 tygodniu, energii prawie zero. Do tego 2 dzieci, jedno do szkoły, drugie ze mną w domu, jest ciężko, odliczam tylko tygodnie do końca. Chyba nic nie zrobisz z tym. Pijesz witaminy?U mnie podejrzewali anemię, ale wyniki mam dobre. Która ciąża u Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Juliaaaaaaa

Też 30ty tydzien:) pierwsza ciąża, wyniki do tej pory ok, tylko w moczu ciągle coś lekko od normy. Rozmawiałam właśnie z mężem i spróbuje się zmobilizować. Uważa że muszę wpaść w rytm mieć jakieś obowiązki, listę zakupów dla dziecka zrobić, bo tak mi lecą te dni, a później będę płakała że tyle miałam czasu i zmarnowalam 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Niedoczynność tarczycy masz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Juliaaaaa

Tak. Ciążowa niedoczynność tarczycy, biorę leki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Ja takiego mula mialam pod koniec ciazy. Odprowadzalam dziecko starsze do przedszkola i biegiem spac. To mija. Nawet wyprawki mi się nie chcialo kupowac. Wszystko załatwialam na ostatnia chwile. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość Karolina
47 minut temu, Gość Juliaaaaaaa napisał:

Też 30ty tydzien:) pierwsza ciąża, wyniki do tej pory ok, tylko w moczu ciągle coś lekko od normy. Rozmawiałam właśnie z mężem i spróbuje się zmobilizować. Uważa że muszę wpaść w rytm mieć jakieś obowiązki, listę zakupów dla dziecka zrobić, bo tak mi lecą te dni, a później będę płakała że tyle miałam czasu i zmarnowalam 

Ja też mam problemy z tarczycą, więc może to być przyczyną naszego braku energii. Ja nawet jak nie mam energii to muszę ją wynaleźć bo dzieci same się nie nakarmią i nie popilnują. Ty póki co korzystaj, odpoczywaj, oglądaj filmy, powoli kompletuj wszystko. 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×