Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gość

Bardzo krwawilyscie

Polecane posty

Gość Gość

Bardzo krwawilyscie w okresie pologu? Bardzo się tego boję i chciałabym wiedzieć jak to przezylyscie? Ile dni bardzo leciała krew i po jakim czasie byłyście już jak przed ciążą? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Abc

Najgorsze sa pierwsze dni, potem krwawienie jak podczas okresu. Krwawienie moze trwac 6 tyg ale niekoniecznie. A wracanie do formy to juz raczej rzecz indywidualna. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Krwawienie to tak jak okres . Mnie nawet macica  nie bolała,  odrazu nawet wrzuci płaski.  Tylko że ja jestem wręcz chuda w pasie 😉 nikt by nie powiedział że urodziłam   😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ja krwawilam bardzo mocno 2 tygodnie. Miałam cesarke. Miałam też taki problem, że nie chciało się "odnowić" (?) endometrium i krwawilam 12 tygodni! W 7 tygodniu wprowadzili mi minipigulki, ale za dużo nie pomogły niestety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Ja po cc krwawilam b. Malo. Az sie martwiłam ze za krotko. Ale wszystko bylo ok. W srode cc, w piatek do poludnia podpaska sucha. Potem znow troche sie zaczelo ale jak na okres to max. I tak ok 2 tyg. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tak tak

Ja po cc też prawie w ogóle nie krwawilam, nawet w szpitalu gdzie dziewczyny ciągle zmieniały te grube podpaski. Za to kiedy dostałam pierwszy okres od porodu po trzech miesiącach to myślałam, że się wykrwawie, leciało jak z kranu. Na szczęście przy kolejnych okresach wszystko się unormowalo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Abc

Po cc nie krwawi sie tak mocno jak po sn. Mialam jedno i drugie wiec piszę z doswiadczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Przez dwa dni duże krwawienie z mega skrzepami. Używałam specjalnych podpasek do połogu.  Potem zwykle krwawienie jak podczas okresu i po jakimś czasie plamienie tylko. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ja urodziłam 2 razy i mój połóg wygladal kompletnie inaczej  niż zeszły.  Więc możesz spodziewać się wszystkiego możesz się czuć super , albo mieć problem nawet usiąść.  Najważniejsze mieć pokupowane bardzo chłonne podpaski z 3 opakowania , może podkłady jednorazowe  do wietrzenie krocza , zawsze moga też się przydac dla dziecka,  więc się nie zmarnuja . Dużo odpoczynku oraz pomocy od osób bliskich , będzie dobrze z dnia na dzień coraz lepiej 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość velvet

Polecam odwiedzić stronę naturalnaplodnosc, ja tam się wiele nauczyłam i dowiedziałam i podczas porodu byłam spokojna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Goosc

Ja rodzilam dwa razy sn bez nacięcia to za pierwszym razem polog z przerwami trwał równe 6 tygodni, krwawilam jak na okres żadnych wielkich podpasek nie używałam, po 2 tygodniach tylko plamilam aż do 6 tygodnia z przerwami, czyli raz leciało coś raz nie. 

Po 2 porodzie krwawilam tylko tydzień a po 2 tygodniach od porodu już nic i z mężem normalnie się kochalismy. Badala mnie też położna aby sprawdzić czy nie mam zatrzymanego połogu się nic takiego nie było. Od razu mogłam siadać w nst okresie tampony jak przed ciąża. 

Będzie dobrze. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
17 godzin temu, Gość Gość napisał:

Bardzo krwawilyscie w okresie pologu? Bardzo się tego boję i chciałabym wiedzieć jak to przezylyscie? Ile dni bardzo leciała krew i po jakim czasie byłyście już jak przed ciążą? 

Pierwsze dwa dni się leje, ale podobnie jak w przypadku obfitego okresu. Z tym że wydzielina jest obrzydliwsza, śmierdzi specyficznie. Potem się robi taka różowa lub żółtawa. To jest taki smród miesiączki wymieszany z zapachem szpitalnym, nie wiem może to wynikało kroplówek. Cały dom potem śmierdzi szpitalem przez kilka dni. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga

W drugiej ciazy po 4 tyg juz sex. Male krwawienie. Super. Po 3 ciazy 7 tyg, najpierw krwawienie, jak dziecko w nocy zaczynalo ssac to az chlustalo pierwsze 2 tyg. Pozniej plamienie az do 7-8 tyg. Bol macicy silnisjszy przy drugim porodzie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
10 godzin temu, Gość Abc napisał:

Po cc nie krwawi sie tak mocno jak po sn. Mialam jedno i drugie wiec piszę z doswiadczenia.

Nie ma reguły. Ja po cc miałam zatrzymany połóg i mega komplikacje. Po usunięciu skrzepów męczyłam się do 8 tyg po porodzie ze wszystkim a po sn 3 tyg i miałam spokój 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×