Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Rypsyma

Ludobujstwo Ormian "ludzie ludziom zgotowali ten los"

Polecane posty

Cierpienie meka tortury przez to musili przejsc ormianie ped 104 laty . Nie osczedzonao nikogo traktowano tak samo mężcyzn kobiety dzieci biednych i bogatych. Gdy czytam ten fragment wydaje mi się że widze słowa  pani Zofi Małkowskej z powieści "Medaljony" "że Ludzie ludziom zgotowali ten dom".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, StaryLewak napisał:

Tak to już jest z prawicowymi władzami. Zawsze będą chcieli wymordowac mniejszosci etniczne i zagrabić ich majątki.

Nir mówiła bym że to jest prawica bo moze ten ruch rodzić się z prawicy ale skrajnej . A młodoturcy  nic z prawica nie mili związane byli to zwyczjni nacjonalisci

https://pl.wikipedia.org/wiki/M%C5%82odoturcy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
5 minut temu, StaryLewak napisał:

Tak to już jest z prawicowymi władzami. Zawsze będą chcieli wymordowac mniejszosci etniczne i zagrabić ich majątki.

JAK TAM BICU WALIŁEŚ SE UŻ DZISIAJ KONIA?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, StaryLewak napisał:

Obrzydliwe. To nie ludzie to zwierzeta były. Gorzej mi się zrobił jak o tym przeczytałem.

niestety dlatego nalrzy mówic o ludobujstwie i prosic Boga by Turcja zmianiła nazwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrrrr

Litości, włącz słownik, bo oczy bolą od tych koszmarnych ortografów!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, StaryLewak napisał:

Turcja nie powinna mieć wstępu do uni europejskiej do momentu aż nie wyznają swojej winy i nie przeproszą ofiar tych mordów. Niemcy wykazali skruchę za zbrodnię jaką wyrządzili na narodzi żydowski z jakiej racji turcja miałaby nie zrobić tego samego?

Włsnie o to chodzi i mam nadzieje że do puki  nie przyznaja sie i nie wykarza skruchi do puty nie maja wstempu do ue i wygnac ich z nato

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niestety aby to się stało Erdochan musi odejsc ze stanowiska prezydenta Turcii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, StaryLewak napisał:

Bardziej interesuje mnie to co dzieje sie w polsce, ale coś czuję że jakbym był turkiem to też bym nie chciał aby erdogan rządził krajem bo to prawicowy dyktator. 

no tak Erdochan nie powinien żadzic żadnym panstwm .Mimo ze mieszkam w Armenii a nie w Turcii Chwała Bogu to wazne jest to równiesz dla nas by erdochan odszedł ze stanowiska a turcja rządził człowik który wie jqk wykazac skruce wzgledem zbrodni z przed 104 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×