Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Obserwacja

polki może i są ładne lecz jest to uroda taka przaśna ciężko o urodę arystokratki królewny

Polecane posty

Gość Twoje słońce książę
41 minut temu, Gość Twoje słońce książe:) napisał:

Wyglądam jak Szeherezada..chcesz mnie:)?czarne kręcone włosy..ciemna oprawa oczu..ciemniejsza karnacja ..z kragłym tyłkiem i biustem..mogę zatańczyć dla Ciebie taniec brzucha albo opowiadać bajki, w końcu wygadana jestem.Zainteresowany:)?

Muszę jeszcze wspomnieć,  że posiadam lekki wąsik pod nosem, taki prawie niewidoczny. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
3 godziny temu, Gość Księżycowy Książę napisał:

100% racji. Niemcy potrafią o siebie zadbać w odróżnieniu od Polaków. Ale przystojni też nie są. Spójrz na takich Turków czy Tunezyjczyków. To jest "chodliwy towar" 🙂 

Weź idz w ch...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 123
3 godziny temu, Gość Księżycowy Książę napisał:

100% racji. Niemcy potrafią o siebie zadbać w odróżnieniu od Polaków. Ale przystojni też nie są. Spójrz na takich Turków czy Tunezyjczyków. To jest "chodliwy towar" 🙂 

księżycowy książę brzmi pedalsko

cieszę się, że mulat znajdzie sobie mulatkę

mnie mulaci nie kręcą, przynajmniej będziesz szczęśliwy - szukaj podobnej do siebie

uśrednione podobieństwo genetyczne jest kluczem doboru partnera (feromony) - między innymi oczywiście, bo poza wyglądem  i płodnością :D :P jest jeszcze osobowość, status społeczny  i takie tam np. wspólne wartości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Twoje słońce książę
51 minut temu, Gość Twoje słońce książę napisał:

Muszę jeszcze wspomnieć,  że posiadam lekki wąsik pod nosem, taki prawie niewidoczny. 

czemu podszywasz sie pode mnie????????????rozczaruje Ciebie..nie każda brunetka ma wąsik pod nosem,a ja akurat nie mam i nie miałam..upss...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 43 cm
30 minut temu, Gość 123 napisał:

księżycowy książę brzmi pedalsko

cieszę się, że mulat znajdzie sobie mulatkę

mnie mulaci nie kręcą, przynajmniej będziesz szczęśliwy - szukaj podobnej do siebie

uśrednione podobieństwo genetyczne jest kluczem doboru partnera (feromony) - między innymi oczywiście, bo poza wyglądem  i płodnością 😄😛 jest jeszcze osobowość, status społeczny  i takie tam np. wspólne wartości

To jest bzdura.  Gdyby to była prawda to niesamowicie by mi się podobała Serena Williams,  którą mimo że doceniam za sukcesy sportowe to jednak fizycznie jest kompletnie aseksualna.  W przeciwieństwie do np Mirandy Kerr itd. To tak nie działa ludzie!  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Qwerty
7 minut temu, Gość Twoje słońce książę napisał:

czemu podszywasz sie pode mnie????????????rozczaruje Ciebie..nie każda brunetka ma wąsik pod nosem,a ja akurat nie mam i nie miałam..upss...

To ty wrzucałaś swoje opalone tłuste cielsko na forum? Nie nazwałbym je krągłym. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Księżycowy Książe
20 godzin temu, Gość 123 napisał:

księżycowy książę brzmi pedalsko

cieszę się, że mulat znajdzie sobie mulatkę

mnie mulaci nie kręcą, przynajmniej będziesz szczęśliwy - szukaj podobnej do siebie

uśrednione podobieństwo genetyczne jest kluczem doboru partnera (feromony) - między innymi oczywiście, bo poza wyglądem  i płodnością 😄😛 jest jeszcze osobowość, status społeczny  i takie tam np. wspólne wartości

A idź w ... polaczku robaczywy. Znajdziesz ty może panią z opieki społecznej jak przyjdzie do twojego baraku niedorobie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×