Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gość

Nie mamy zamiaru pchać się w to bagno.

Polecane posty

1 minutę temu, Gość gość napisał:

przyznaj się, że masz wiatr w jajkach i niesprawnego pysiorka a nie szukasz podbudowy teoretycznej dla swojej ułomności. bo ja taki wyjątkowy, refleksyjny ja wielki pan nie chce świadomie potomstwa! ta srutu tutu pęczek drutu

Nie pisz nikomu o tym co masz w gaciach, jak nie potrafisz czytać ze zrozumieniem to się nie wypowiadaj a nie piszesz głupoty. Gejem jesteś, że obchodzi cię to co ktoś ma w gaciach? Czy ... która wszystkim zagląda w gacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tylko mając rodzine
3 minuty temu, Gość Gość napisał:

Powiem ci tyle. Bez ludzi myślących mózgiem zamiast kroczem stukałabyś nadal kamieniem o kamień. A jak chcesz narzucić zezwierzęcenie na najwyższy priorytet, nie mamy o czym ze sobą rozmawiać.

Dopóki nie masz dziecka jesteś nikim.

Uważam że ludzie którzy nie mają dzieci nie powinni dostawać emerytur, mieć darmowego lekarza, darmowych szkół, studiów na państwowych uczelniach typu politechnika uni medyczny nie powinni dzwonić na pogotowie ani na straż czy policję- Bo tylko ludzie którzy mają dzieci zapewniają przyszłych podatników którzy będą pracować na to wszystko wyżej. Chłodna kalkulacja. Nie robisz dla świata nic nie masz nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
26 minut temu, Gość Gość napisał:

Jeśli chcesz wiedzieć, to pracujemy w branży bezpośrednio powiązanej współpracą w Google. Ty tam nigdy się nie dostaniesz, więc sobie daruj z nietrafnymi mądrościami.

A po co się tam pchać? Niektórzy się szanują, nie to co Wy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 minutę temu, Kaluui napisał:

Nie pisz nikomu o tym co masz w gaciach, jak nie potrafisz czytać ze zrozumieniem to się nie wypowiadaj a nie piszesz głupoty. Gejem jesteś, że obchodzi cię to co ktoś ma w gaciach? Czy ... która wszystkim zagląda w gacie?

Jeśli już to lesbijką skoro masz podobne skojarzenia z homopozytywnej komuny z Doliny Krzemowej :D po drugie twój chłop to BEZPŁODNIAK i tylko się kamufluje 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
3 minuty temu, Gość gość napisał:

A po co się tam pchać? Niektórzy się szanują, nie to co Wy :)

tia, myśleli, że nam zaimponują rzekomym zwycięstwem życiowym nerdy oderwane od rzeczywistości. :D pewnie w szkole dzieciaki z młodszych roczników zabierali im kanapki gdy szli na kółko informatyczne stąd ta nienawiść

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, Gość Dopóki nie masz rodziny napisał:

 

Znam za to wielu ludzi którzy dzieci nie mają mają firmy, partnerów zmieniają jak rękawiczki , zamykają firmy, a potem staczają się na samo dno, a majątki życia idą w zapomnienie i zostają sami... samiuteńcy

Lalunia, to w bardzo patologicznym kręgu się obracasz, ze laski są tak tępe, że zostawiają swoich facetów, a do tego tępych skoro nie potrafi utrzymać biznesu, ale nie każdy jest taki sam. Chciałabym cie uświadomić, że mało jest inteligentnych ludzi, ale ty do nich nie należysz, tak jak Twoje środowisko.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tykko rodzina
3 minuty temu, Gość Gość napisał:

To musi byc dopiero przykre. Mieć dzieci i zostać samemu... samiuteńkiemu.

Wszystko przed tobą.

No i tu się mylisz mając dzieci ZAWSZE jest ktoś komu możesz coś dać zostawić, to część Ciebie, Twója skóra włosy oczy, gesty... coś pięknego To Ty jesteś bohaterem wszytskiego uczysz, jesteś wyrocznią, dziecko budzi takie silne niewyobrażalne instynkty że jesteś w stanie za nie zabić oddać swoje serce wyrwać je z piersi żeby tylko dziecku nic sie nie stało. To najwyższy poziom w życiu. Żadna praca, pochwała szefa czy otworzenie firmy nie da Ci takich przeżyć, prawdziwych uczuć, wiesz że patrząc w oczy dziecka widzi się bezwarunkową miłość- nigdy jej nie zobaczycz w oczach partnera.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
6 minut temu, Gość gość napisał:

nie, pierwsze to się nazywa wolontariat, drugie jest jedynie pracą 😛 taki społecznik nam się tu objawił

Zakładam, że jesteś trollem, bo nie jestem w stanie uwierzyć, że ktoś jest takim ...em, że nie czyta wszystkich wypowiedzi i sobie wybiera pierwsza lepszą, najbardziej pasującą swoim wymysłom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niepato
Przed chwilą, Kaluui napisał:

Lalunia, to w bardzo patologicznym kręgu się obracasz, ze laski są tak tępe, że zostawiają swoich facetów, a do tego tępych skoro nie potrafi utrzymać biznesu, ale nie każdy jest taki sam. Chciałabym cie uświadomić, że mało jest inteligentnych ludzi, ale ty do nich nie należysz, tak jak Twoje środowisko.

 

Niestety ale właściciel dobrze prosperującej firmy nie szuka poparcia w słowach szefa, ani na forum. Nie wyraża się takim tonem. Myślę że na razie jesteście biedakami którzy coś próbują ale nie bardzo wychodzi. Więc wydaje mi się że dobrze że nie ma dziecka. Na dziecko powinni się decydować ludzie których na to stać. A wy jesteście na początku drogi dopiero zakładacie firmę - nie stać was na dziecko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
3 minuty temu, Gość tykko rodzina napisał:

wiesz że patrząc w oczy dziecka widzi się bezwarunkową miłość- nigdy jej nie zobaczycz w oczach partnera.

 

To musisz mieć smutne życie w takim związku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Co ja tu czytam

Łooo mój Ty świecie.

Naprawdę? Branża internet google i inne to tylko krok od sprzedawania się na ulicy. Wiekszość ludzi z szacunku do siebie własnego czasu na pasję czy sport nigdy by się nie upodliła by wstąpić w takie korpo bagno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oooo

Nikt nikogo do posiadania dzieci nie zmusza. Jesli ludzi z twojego otopczania tak bardzo dzici ograniczyły to nie znaczy, ze innych też.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ańna

Czy ty autorze myślisz że dziecko zawsze będzie małe!?W wieku 5-6 lat można już fajnie porozmawiać z dzieckiem.Po co się dorabianie,dla kogo?Komu to zostawicie?Życie nie wydaje wam się nudne i przewidywalne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Gość niepato napisał:

Niestety ale właściciel dobrze prosperującej firmy nie szuka poparcia w słowach szefa, ani na forum. Nie wyraża się takim tonem. Myślę że na razie jesteście biedakami którzy coś próbują ale nie bardzo wychodzi. Więc wydaje mi się że dobrze że nie ma dziecka. Na dziecko powinni się decydować ludzie których na to stać. A wy jesteście na początku drogi dopiero zakładacie firmę - nie stać was na dziecko.

Co ty pieprzysz za głupoty? Naucz się czytać, biedakiem to jesteś ty ale umysłowym. Serio przeczytaj wszystko od początku, wyraźnie było napisane, ze nas stać na wszystko. Po drugie nie szukamy żadnego poparcia.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
3 minuty temu, Gość niepato napisał:

Niestety ale właściciel dobrze prosperującej firmy nie szuka poparcia w słowach szefa, ani na forum. Nie wyraża się takim tonem. Myślę że na razie jesteście biedakami którzy coś próbują ale nie bardzo wychodzi. Więc wydaje mi się że dobrze że nie ma dziecka. Na dziecko powinni się decydować ludzie których na to stać. A wy jesteście na początku drogi dopiero zakładacie firmę - nie stać was na dziecko.

Swoją "miarkę" zostaw dla siebie, bo nie każdemu się marzy bycie inkubatorem i nie wszyscy mają tak gówniane życie jak ty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miłość to nie pluszowy miś
2 minuty temu, Gość Gość napisał:

To musisz mieć smutne życie w takim związku.

Miłość partnera to nie to samo co miłość dziecka, żaden partner na świecie nie będzie kochać tak mocno jak małe bezbronne naiwnie ufające dziecko dla którego jesteś całym światem i którego nie zostawia się jak partnera...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Ja znałam takiego co współpracował z google. Zaczął walić heroinę, wylądował pod mostem i następnie się powiesił. Człowiek staje się po czasie odpadem. No ale przynajmniej ich dzieci nie będą świadkami niechybnego upadku rodziców :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
5 minut temu, Gość Gość napisał:

Zakładam, że jesteś trollem, bo nie jestem w stanie uwierzyć, że ktoś jest takim ...em, że nie czyta wszystkich wypowiedzi i sobie wybiera pierwsza lepszą, najbardziej pasującą swoim wymysłom.

a co cię to obchodzi? mnie to nie interesuje, że jesteście bezpłodni. to wasz problem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, Gość tylko mając rodzine napisał:

Dopóki nie masz dziecka jesteś nikim.

Uważam że ludzie którzy nie mają dzieci nie powinni dostawać emerytur, mieć darmowego lekarza, darmowych szkół, studiów na państwowych uczelniach typu politechnika uni medyczny nie powinni dzwonić na pogotowie ani na straż czy policję- Bo tylko ludzie którzy mają dzieci zapewniają przyszłych podatników którzy będą pracować na to wszystko wyżej. Chłodna kalkulacja. Nie robisz dla świata nic nie masz nic.

Ty jesteś nikim dla świata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lena

Autorze, skoro masz życie jakie wybrałeś i jesteś zadowolony dlaczego piszesz na kafeterii i przekrzykujesz wszystkich wokół? Dlaczego "znizasz się" do poziomu zezwierzeconych ludzi? Czy ktokolwiek z tego forum biega za tobą że masz mieć dziecko? Nie... Pracownik Google z takim podejściem nie siedziałby na kafeterii i nie obrażal ludzi, skoro może w tym czasie pracować, podróżować, rozpieszczac partnerkę. Czyli wg mnie jestes trollem z problemem psychicznym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Gość gość napisał:

Ja znałam takiego co współpracował z google. Zaczął walić heroinę, wylądował pod mostem i następnie się powiesił. Człowiek staje się po czasie odpadem. No ale przynajmniej ich dzieci nie będą świadkami niechybnego upadku rodziców 🙂

Kolejny dzban który czytać nie potrafi, masz ograniczone myślenie, my to nie on, my nie jesteśmy tępi, jak inni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hds

Ja uważam że ten temat to prowokacja albo oni po prostu nie mogą mieć dzieci i tak się tłumaczą. Człowiek tak naprawdę zakłada rodzinę po to żeby mieć dzieci. Małżeństwo bez dziecka jest puste i nudne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2 minuty temu, Kaluui napisał:

Co ty pieprzysz za głupoty? Naucz się czytać, biedakiem to jesteś ty ale umysłowym. Serio przeczytaj wszystko od początku, wyraźnie było napisane, ze nas stać na wszystko. Po drugie nie szukamy żadnego poparcia.

 

To kupcie Getin Bank, Leszek Czarnecki będzie wdzięczny. No co? Ponoć na wszystko Was stać :D

Jesteście biedakami i do tego sfrustrowanymi. Stale podkreślacie domniemanie wieeeelki stan posiadania.

Baju baju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
4 minuty temu, Gość Co ja tu czytam napisał:

Wiekszość ludzi z szacunku do siebie własnego czasu na pasję czy sport nigdy by się nie upodliła by wstąpić w takie korpo bagno

Efekt dunninga-krugera. Ktoś, kto nigdy nie doświadczył jak jest naprawdę najbardziej się wymądrza. Brawo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Gość Lena napisał:

Autorze, skoro masz życie jakie wybrałeś i jesteś zadowolony dlaczego piszesz na kafeterii i przekrzykujesz wszystkich wokół? Dlaczego "znizasz się" do poziomu zezwierzeconych ludzi? Czy ktokolwiek z tego forum biega za tobą że masz mieć dziecko? Nie... Pracownik Google z takim podejściem nie siedziałby na kafeterii i nie obrażal ludzi, skoro może w tym czasie pracować, podróżować, rozpieszczac partnerkę. Czyli wg mnie jestes trollem z problemem psychicznym

My nie jesteśmy pracownikami google ...ko xD, naucz się czytać ze zrozumieniem i pisać "wg"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2 minuty temu, Kaluui napisał:

Kolejny dzban który czytać nie potrafi, masz ograniczone myślenie, my to nie on, my nie jesteśmy tępi, jak inni.

On też nie był. Ale śmieciowe otoczenie w niezbyt inspirującej pracy jaką jest google go zniszczyło. Wiadomo jednak to tak jak z tymi co ulegają wypadkom samochodowym " nam to nie ma prawa się przytrafić bo bla bla bla"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Widzę, że tutaj dużo ścieku się wylało, co narzuca komuś swoje systemy wartości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Gość Hds napisał:

Ja uważam że ten temat to prowokacja albo oni po prostu nie mogą mieć dzieci i tak się tłumaczą. Człowiek tak naprawdę zakłada rodzinę po to żeby mieć dzieci. Małżeństwo bez dziecka jest puste i nudne.

Nie chcemy i nie będziemy chcieć tak ciężko to zrozumieć? xD
My się tłumaczymy? My jesteśmy po prostu szczerzy, a nie jak 90% społeczeństwa jest fałszywe i nie mają własnego zdania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Gość gość napisał:

On też nie był. Ale śmieciowe otoczenie w niezbyt inspirującej pracy jaką jest google go zniszczyło. Wiadomo jednak to tak jak z tymi co ulegają wypadkom samochodowym " nam to nie ma prawa się przytrafić bo bla bla bla"

Ale my nie pracujemy dla GOOGLE!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
3 minuty temu, Kaluui napisał:

My nie jesteśmy pracownikami google ...ko xD, naucz się czytać ze zrozumieniem i pisać "wg"

Aha, To nawet Was nie zatrudnili na umowę o pracę, tak właśnie Was potraktowali. Tylko scedowali opłaty na szaraczków takich jak Wy w imię neekolonialnego mechanizmu a Wy odreagowujecie tydzień pracy na kafe. Nie dziwie się, że frustracja wylewa się uszami.

PS. idę na fitness, dzieci położone, pod nadzorem tatusia. Szkoda mojego drogocennego czasu na nerdów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×