Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gość

Nie mamy zamiaru pchać się w to bagno.

Polecane posty

Gość gosc
1 godzinę temu, Kaluui napisał:

Co ty pieprzysz za głupoty? Naucz się czytać, biedakiem to jesteś ty ale umysłowym. Serio przeczytaj wszystko od początku, wyraźnie było napisane, ze nas stać na wszystko. Po drugie nie szukamy żadnego poparcia.

 

to po co tu piszesz?

jesteś trollem albo przegrywem...  ale raczej obstawiam przegrywa który zyje w swojej piwnicy a jedyne co ma z życia to zakładanie takich tematów

a twoje słowa o rzekomym bogactwie można wrzucić do działu fantastyki... net ma to do siebie że mozna być dosłownie każdym..od milionera do króla

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brak słów
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

Też mi to przyszło do głowy. Mało tu takich ładowanych w uja kobiet było? On nie chce dzieci buuu, a za chwilę on się wyprowadza, bo mu się dziecko będzie rodziło. 

Dokładnie

Gość mówi że nie chce dziecka i nawet założył temat o "bagnie" w którym się i Ty udzielasz i wysyła cię na sterylizację..

Boże dziewczyno jakim ślepym trzeba być żeby nie widzieć że taka osoba nie myśli poważnie,,,

jeszcze ten tekst "ona powiedziała mi że poroniła specjalnie a zawartość dawno jest w kiblu"

eee... nie mam słów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Googlowe dzidziusiątko

Tak sobie podwiązał jajowody żebyś się nie zdziwiła jak jakąś koleżankę z googla zapłodni a Tobie powie sajonara. Nic tak nie łączy z kobietą jak dziecko. Było już tu wiele tematów takich co to niby facet dziecka nie chciał a posuwał koleżankę z pracy aż do zapłodnienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
13 minut temu, Gość Gość napisał:

Owszem, tylko w Polsce nielegalna i nie jest super bezpieczna dla zdrowia  samej kobiety. No, ale jesteśmy w unii, granice otwarte, można w innym kraju. Facet na wasektomię, legalne i odwracalne, ale przeważnie oni tego nie chcą. 

A co jest niebezpiecznego np. laparoskopowym przecięciu jajowodów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kraaa

Jesli autora przerasta posiadnie dzieci, to nie musi ich miec. Miliony ludzi dzieci maja, wsrod nich tez  wybitni, z sukcesami - ale jest tez częśc ludzi , która sobie z tym  nie potrafi dac rady. On widac jest w tej czesci, wiec niech odpusci, ale nie dorabia do tego idelogii, bo smieszne - posiadanie dzieci to ani szczególny wyczyn, ani kataklizm - normalne zycie. A z zyciem jeden sobie radzi źle, inny znakomicie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
3 minuty temu, Gość Googlowe dzidziusiątko napisał:

Tak sobie podwiązał jajowody żebyś się nie zdziwiła jak jakąś koleżankę z googla zapłodni a Tobie powie sajonara. Nic tak nie łączy z kobietą jak dziecko. Było już tu wiele tematów takich co to niby facet dziecka nie chciał a posuwał koleżankę z pracy aż do zapłodnienia.

No facet raczej nie moze podwiązać sobie jajowodów. Chyba, że twój.

Kurcze, aż przykro, że takie tępe dzidy powielają swoje geny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onanna

jaja miało być sory

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość truskawka 4543

Autor cham gbur i prostak.Wypad stąd po kiego grzyba siedzisz w dziale macierzynstwo gówniarzu.Idąc twoim tokiem rozumowania szkoda ze Twoi rodzice nie spuścili cie w kiblu. 

No bo jak mogli się rozmnożyć normalnie jak zwierzęta jakieś. 

Nara szczylu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość UŚWIADOMIĘ CIĘ

Podwiązanie jajowodów a zajście w ciążę

Nawet jeśli kobieta zdecyduje się na podwiązanie jajowodów, w dalszym ciągu może zajść w ciążę, jednak tylko metodą in-vitro.

Poza tym może się darzyć, że zabieg się uda (dzieję się tak w 1 na 200 przypadków), czego konsekwencją może być ciąża.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
8 minut temu, Gość UŚWIADOMIĘ CIĘ napisał:

Podwiązanie jajowodów a zajście w ciążę

Nawet jeśli kobieta zdecyduje się na podwiązanie jajowodów, w dalszym ciągu może zajść w ciążę, jednak tylko metodą in-vitro.

Poza tym może się darzyć, że zabieg się uda (dzieję się tak w 1 na 200 przypadków), czego konsekwencją może być ciąża.

O widzę, że koleżanka poczytała co nieco. Brawo. W końcu. Moze nauczysz się też odróżniać jaja, od jajowodów i nasieniowodów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość och ah

więc może być tak ze zajdziesz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość och ah napisał:

więc może być tak ze zajdziesz ;)

Marne szanse.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 minuty temu, Gość och ah napisał:

więc może być tak ze zajdziesz ;)

Istnieje jeszcze coś takiego jak aborcja. To taka antykoncepcja post factum. Bardzo skuteczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
2 godziny temu, Gość miłość to nie pluszowy miś napisał:

Miłość partnera to nie to samo co miłość dziecka, żaden partner na świecie nie będzie kochać tak mocno jak małe bezbronne naiwnie ufające dziecko dla którego jesteś całym światem i którego nie zostawia się jak partnera...

Ty serio myślisz ze dziecko cię kocha? Jesteś mu najbliższa osoba i nic poza tym. To rodzic kocha dziecko bezwarunkowo a nie dziecko rodzica. Miłość rodzica do dziecka to idealny przykład ślepej miłości 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
2 godziny temu, Gość Gość napisał:

Jeśli chcesz wiedzieć, to pracujemy w branży bezpośrednio powiązanej współpracą w Google. Ty tam nigdy się nie dostaniesz, więc sobie daruj z nietrafnymi mądrościami.

A wiesz, ze jest spora grupa osób które nie muszą tyrać na 4 etaty, także mają komfort pracy zdalnej, mają różne źródła dochodu, zgromadzony majątek i stać ich na dostatnie życie? Ba stać ich na zapewnienie dostatniego życia ich dzieciom? Jak już kiedyś dojdziesz to takiego poziomu, ze będziesz wolny finansowo, zwiedzisz kawał świata i spełnisz marzenia i zachcianki to... może przypomnisz sobie jakim sfrustrowanym dupkiem kiedyś byłeś, ze aż musiałeś wylewać swoje durne żale na forum dla kobiet 😁 obyś wtedy nie szukał jakiejś młodej żonki by dała ci dziecko, bo często widuje tatusiów po 50, co ledwo nadążają za dwulatkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmm

Ty serio myślisz ze dziecko cię kocha? Jesteś mu najbliższa osoba i nic poza tym. To rodzic kocha dziecko bezwarunkowo a nie dziecko rodzica. Miłość rodzica do dziecka to idealny przykład ślepej miłości 

x

Od zawsze kochalam swoich rodzicow. I nie sadzę, ze ja jedna,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
3 godziny temu, Gość Gość napisał:

Wiecie co jest dla mnie i mojej kobiety najważniejsze? By coś osiągnąć w życiu, by się dorobić do stanu, gdzie możemy praktycznie na byle co wydawać kasę, by już nie była ważnym czynnikiem. Bo już mamy siebie i tylko nam tyle trzeba.

Oj widze ze u ciebie nie tylko bieda w domu ale i bieda umysłowa 😁 ciekawe ile masz lat, ze takie brednie wypisujesz? Albo jakiś szczeniak albo nieudacznik po 40 co żadnego majątku jeszcze się nie dorobił. Co robiłeś przez ostatnie lata, ze nadal jesteś na etapie dorabiania? I ile ty zarabiasz, ze utożsamiasz posiadanie dzieci z popadnięciem w ubóstwo? Dobrze, ze nie chcesz mieć dzieci, i tak nie zdołasz im zapewnić dobrego poziomu życia ani wykształcenia. A przede wszystkim taki ułomny facet nie powinien rozsiewać swojego nasienia po świecie, za dużo mamy w PL Karyn i Sebiksow. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
29 minut temu, Gość Gosc napisał:

Ty serio myślisz ze dziecko cię kocha? Jesteś mu najbliższa osoba i nic poza tym. To rodzic kocha dziecko bezwarunkowo a nie dziecko rodzica. Miłość rodzica do dziecka to idealny przykład ślepej miłości 

Ona tego nie odróżnia. Jest zakochana w dziecku i myśli, ze dziecko jest zakochane w niej. A dziecko tak naprawdę widzi w niej opiekuna i dostarczyciela jedzenia. Kogoś bez kogo nie przezyje. A potem dziecko idzie w świat i ma swoją rodzinę. Swoje dziecko, które kocha bezwarunkowo, swojego partnera z którym żyje, a do rodzica dzwoni od czasu do czasu i go odwiedz. Ale bynajmniej nie jest to już najważniejsza osoba w jego życiu. Także miłość bezwarunkową dziecka można sobie włożyc między bajki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
20 minut temu, Gość Gosc napisał:

A wiesz, ze jest spora grupa osób które nie muszą tyrać na 4 etaty, także mają komfort pracy zdalnej, mają różne źródła dochodu, zgromadzony majątek i stać ich na dostatnie życie? Ba stać ich na zapewnienie dostatniego życia ich dzieciom? Jak już kiedyś dojdziesz to takiego poziomu, ze będziesz wolny finansowo, zwiedzisz kawał świata i spełnisz marzenia i zachcianki to... może przypomnisz sobie jakim sfrustrowanym dupkiem kiedyś byłeś, ze aż musiałeś wylewać swoje durne żale na forum dla kobiet 😁 obyś wtedy nie szukał jakiejś młodej żonki by dała ci dziecko, bo często widuje tatusiów po 50, co ledwo nadążają za dwulatkiem.

Tatusiowie po 50? To chyba wciąż rzadkość.

A skąd w ogóle wiesz, że to tatusiowie, a nie dziadkowie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
12 minut temu, Gość Gosc napisał:

Oj widze ze u ciebie nie tylko bieda w domu ale i bieda umysłowa 😁 ciekawe ile masz lat, ze takie brednie wypisujesz? Albo jakiś szczeniak albo nieudacznik po 40 co żadnego majątku jeszcze się nie dorobił. Co robiłeś przez ostatnie lata, ze nadal jesteś na etapie dorabiania? I ile ty zarabiasz, ze utożsamiasz posiadanie dzieci z popadnięciem w ubóstwo? Dobrze, ze nie chcesz mieć dzieci, i tak nie zdołasz im zapewnić dobrego poziomu życia ani wykształcenia. A przede wszystkim taki ułomny facet nie powinien rozsiewać swojego nasienia po świecie, za dużo mamy w PL Karyn i Sebiksow. 

Bo to przeważnie Karyny i Sebiksy mnożą się na potęgę. Inteligentni ludzie są bardziej powściągliwi w kwestii rozrodu, bardzo często w ogóle się go nie podejmując. Raczej nie ma szans na bezdzietnych z wyboru Karyny i Sebiksa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

A ja się zastanawiam o co chodzi z tą nienawiścią do rodzicielstwa i dzieci, ostatnio wysyp takich tematów na forum (chociaż wiem, że sporo z nich to prowokacje i fejki )  ludzie od milionów lat decydują się na potomstwo, gdyby nie to, to już dawno ludzkość by wymarła, taka to już natura, że człowiek dorosły od razu się nie rodzi.... każdy przechodzi przez etap dziecka, stet- niestety, a swoją drogą nie znam rodzica, który by stwierdził "jestem nieszczęśliwy bo mam dziecko" poza tym, w wypowiedzi autora jest baaaardzo dużo jakiegoś żalu, wychodzą tez problemy osobiste, może faktycznie wynika to z relacji między nim a rodzicami;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zero dzieci

Autorze ale kogo tak właściwie to obchodzi? dlaczego nam tu opowiadasz o sobie, swoim podejściu i się tłumaczysz ze swoich planów i poglądów i opowiadasz o tym swoim życiu i tej swojej kobiecie? Jeżeli ktoś lubi swoje życie to zwyczajnie nim żyje, a nie robi wykładów w sieci na temat tego dlaczego wybrał tak, a nie inaczej.

Oburzasz sie kiedy ktoś Cię podsumuje stereotypami, a sam robisz to samo. Piszesz o jakimś bagnie, że dzieci to zaraz bieda, że tylko Sebixy mają dzieci. Tak? taki szczęśliwy jesteś w tym życiu? To po co tutaj nas do tego usilnie przekonujesz? Czy ktoś ci każe mieć te dzieciaki? Dorabiaj się chłopie nawet do osiemdziesiątki tylko nie wmawiaj ludziom, że jedynie twój styl życia jest dobry i słuszny. Mówisz, że nie każdy musi chcieć miev8 dziecko no ok, a czy ktoś tu mówi, że każdy musi? Przylazłeś zrobiłeś problem z niczego i szczekasz. Idź do tej swojej baby chłopie, bo żałosny jesteś. Ja nie chcę dzieci ale się nikomu nie tłumaczę ani do swojej racji nie przekonuję, bo w przeciwieństwie do Ciebie nie uważam, że mam monopolu na życie i że tylko mój sposób na życie jest słuszny. BAGNO to ty masz we łbie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 minuty temu, Gość zero dzieci napisał:

Autorze ale kogo tak właściwie to obchodzi? dlaczego nam tu opowiadasz o sobie, swoim podejściu i się tłumaczysz ze swoich planów i poglądów i opowiadasz o tym swoim życiu i tej swojej kobiecie? Jeżeli ktoś lubi swoje życie to zwyczajnie nim żyje, a nie robi wykładów w sieci na temat tego dlaczego wybrał tak, a nie inaczej.

Oburzasz sie kiedy ktoś Cię podsumuje stereotypami, a sam robisz to samo. Piszesz o jakimś bagnie, że dzieci to zaraz bieda, że tylko Sebixy mają dzieci. Tak? taki szczęśliwy jesteś w tym życiu? To po co tutaj nas do tego usilnie przekonujesz? Czy ktoś ci każe mieć te dzieciaki? Dorabiaj się chłopie nawet do osiemdziesiątki tylko nie wmawiaj ludziom, że jedynie twój styl życia jest dobry i słuszny. Mówisz, że nie każdy musi chcieć miev8 dziecko no ok, a czy ktoś tu mówi, że każdy musi? Przylazłeś zrobiłeś problem z niczego i szczekasz. Idź do tej swojej baby chłopie, bo żałosny jesteś. Ja nie chcę dzieci ale się nikomu nie tłumaczę ani do swojej racji nie przekonuję, bo w przeciwieństwie do Ciebie nie uważam, że mam monopolu na życie i że tylko mój sposób na życie jest słuszny. BAGNO to ty masz we łbie. 

No niektóre panie twierdzą, że jak ktoś nie ma dziecka to jest nikim. Także ten...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gooooo
5 minut temu, Gość zero dzieci napisał:

Autorze ale kogo tak właściwie to obchodzi? dlaczego nam tu opowiadasz o sobie, swoim podejściu i się tłumaczysz ze swoich planów i poglądów i opowiadasz o tym swoim życiu i tej swojej kobiecie? Jeżeli ktoś lubi swoje życie to zwyczajnie nim żyje, a nie robi wykładów w sieci na temat tego dlaczego wybrał tak, a nie inaczej.

Oburzasz sie kiedy ktoś Cię podsumuje stereotypami, a sam robisz to samo. Piszesz o jakimś bagnie, że dzieci to zaraz bieda, że tylko Sebixy mają dzieci. Tak? taki szczęśliwy jesteś w tym życiu? To po co tutaj nas do tego usilnie przekonujesz? Czy ktoś ci każe mieć te dzieciaki? Dorabiaj się chłopie nawet do osiemdziesiątki tylko nie wmawiaj ludziom, że jedynie twój styl życia jest dobry i słuszny. Mówisz, że nie każdy musi chcieć miev8 dziecko no ok, a czy ktoś tu mówi, że każdy musi? Przylazłeś zrobiłeś problem z niczego i szczekasz. Idź do tej swojej baby chłopie, bo żałosny jesteś. Ja nie chcę dzieci ale się nikomu nie tłumaczę ani do swojej racji nie przekonuję, bo w przeciwieństwie do Ciebie nie uważam, że mam monopolu na życie i że tylko mój sposób na życie jest słuszny. BAGNO to ty masz we łbie. 

Autor to wzorowy typ człowieka niedojrzałego emocjonalnie, po prostu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Przed chwilą, Gość gooooo napisał:

Autor to wzorowy typ człowieka niedojrzałego emocjonalnie, po prostu

Podobnie jak zakochne do granic rozsądku w swoich dzieciach mamuśki :-D Ten sam typ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mamuśka
9 minut temu, Gość Gość napisał:

Podobnie jak zakochne do granic rozsądku w swoich dzieciach mamuśki :-D Ten sam typ.

Dokładnie tak jak mówisz, żadna skrajność nie jest dobra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zero dzieci
30 minut temu, Gość Gość napisał:

No niektóre panie twierdzą, że jak ktoś nie ma dziecka to jest nikim. Także ten...

Ja jeszcze nigdy czegoś takiego nie usłyszałam. Kolejna legenda i sztuczny problem stworzony przez debi/li pokroju autora. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zero dzieci
30 minut temu, Gość Gość napisał:

No niektóre panie twierdzą, że jak ktoś nie ma dziecka to jest nikim. Także ten...

Ja jeszcze nigdy czegoś takiego nie usłyszałam. Kolejna legenda i sztuczny problem stworzony przez debi/li pokroju autora. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rodzina jest najwaz

Nikt tego otwarcie nie przyzna ale każdy w duchu uważa że małżeństwo które dziecka nie ma jest wybrakowane, a osoba bez dziecka jest nikim. Taka prawda. Posiadanie dziecka stało się wyznacznikiem statusu - jak posiadanie dobrego samochodu, ktoś kto ma dzieci jest uważany za zaradnego i ma automatycznie wyższy status społeczny. Tak jak z jazdą wypasioną furą , za gości uważani są także Ci którzy ledwo wiążą koniec z końcem a jeżdżą czerwonym ferrari. To samo z posiadaniem dzieci. Nawet na prezydenta nie wybierają osoby bez dzieci. Rodzina (pełna z dziećmi) to taki level up. W życiu. Szacunek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spoleczny ban

ludzie bez dzieci uwazani sa za egoistów w społeczeństwie, niespokojne dusze, nikt nie traktuje takich ludzi poważnie. Małżeństwo bez dzieci w społeczeństwie nadal jest uważane jak para ktoś kto nie ma dzieci też tak szybko nie awansuje jak ktoś "stateczny"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×