Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Aleksandra

Moglam zajsc w ciaze 6 dnia cyklu?

Polecane posty

Gość Aleksandra

Cześć. Czy przy cyklu 25-28 dniowym moge zajsc w ciaze 6 dnia cyklu przy pełnym wytrysku (krwawienie 7 dni) ? Czy bardziej w 13dniu cyklu bądź 17tym bez wytrysku w srodku (np, na plecy) ? Dodam, że jestemw ciazy i zastanawiam się który to był dzień. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

A raczej który będzi szczęśliwym tatusiem  sie zastanawiasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gjk

6-go dnia cyklu to za wcześnie żeby zajść, ale w 13 i 17 bez pełnego stosunku to nie ma takiej możliwości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aleksandra

Spokojnie, wiem kto jest tatusiem ❤

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aleksandra
4 minuty temu, Gość Gjk napisał:

6-go dnia cyklu to za wcześnie żeby zajść, ale w 13 i 17 bez pełnego stosunku to nie ma takiej 

Właśnie jestem tego świadoma, ale jednak ciaza jest. Lekarz twierdzi że musialo to być 13 dnia cyklu koniec kropka. 😅

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gjk

Jeśli 13 dnia cyklu był stosunek przerywany to musiał "popuścić"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gośćgosc

To, że stosunek był 6dc, nie oznacza że wtedy doszło do zapłodnienia- mogło to nastąpić nawet do 7 dni później- to raz. Dwa- sama jestem dowodem na to, że przy cyklach 28- dniowych owulacja może się pojawić w 8-9dc- kilkukrotnie potwierdzone monitoringiem u ginekologa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Jak na moje oko i tu i tu możliwe,  ale bardziej  skłaniam się do tego, że po prostu twoj facet zawalił stosunek przerywany. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aleksandra
23 minuty temu, Gość Gośćgosc napisał:

To, że stosunek był 6dc, nie oznacza że wtedy doszło do zapłodnienia- mogło to nastąpić nawet do 7 dni później- to raz. Dwa- sama jestem dowodem na to, że przy cyklach 28- dniowych owulacja może się pojawić w 8-9dc- kilkukrotnie potwierdzone monitoringiem u ginekologa.

Nawet jeśli dalej krwawiłam? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gośćgosc

Oczywiście, przecież owulacja mogła się pojawić 2 dni później, plemniki w dobrych warunkach żyją do 7 dni, a przecież nie siedziały i nie czekały na owulacje w pochwie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewa

Ja miałam pełny stosunek w 9 dniu cyklu a potem a w 19 dniu cyklu i zaszłam w ciążę. Na USG w 7 tc. lekarz powiedział że ciąża jest mniejsza niż to wynika z OM.Więc pewnie zaszłam w 19 dc.Córka urodzona w 39 tc.przez planowane cc 3.550 kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aleksandra
7 minut temu, Gość Ewa napisał:

Ja miałam pełny stosunek w 9 dniu cyklu a potem a w 19 dniu cyklu i zaszłam w ciążę. Na USG w 7 tc. lekarz powiedział że ciąża jest mniejsza niż to wynika z OM.Więc pewnie zaszłam w 19 dc.Córka urodzona w 39 tc.przez planowane cc 3.550 kg.

Właśnie moja ciąża wygląda jakby była z 13 dnia cyklu. Ale roznie dzieci rosna.. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aleksandra

A przy swoim 19 dniu cyklu mialas stosunek przerywany?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Makak

Co to za różnica? No chyba, że masz problem z ustaleniem ojcostwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewa
16 minut temu, Gość Aleksandra napisał:

A przy swoim 19 dniu cyklu mialas stosunek przerywany?

Pełny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aleksandra

Żadna różnica, po prostu chce wiedzieć, bo wydaje mi sie to wszystko nierealne 😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gdz
17 minut temu, Gość Aleksandra napisał:

Żadna różnica, po prostu chce wiedzieć, bo wydaje mi sie to wszystko nierealne 😂

Które to będzie twoje dziecko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aleksandra

Moje pierwsze. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sdg

Nie przyszło mi do głowy żeby robić dochodzenie w którym dniu cyklu zaszłam w ciążę. Po co? 

Tylko USG może coś pomoc więc skoro wyszło że to z 13dnia cyklu to tak pewnie było bo na początku właśnie USG jest miarodajne i wiek ciazy dobrze okresla. Dopiero potem bywa różnie więc co tu dalej drążyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ply

To jej pierwsza ciąża i jak każdy normalny chce pewnie wiedzieć wszystko co gdzie i jak.. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Djsjs

Nikt Nie ustali co do dnia momentu zaplodnienia- tyle w tym temacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania

Wydaje mi sie ze 13dc tak jak Twój lekarz mówi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Felicja678

Określanie momentu zapłodnienia wstecz to raczej mało precyzyjna metoda. Na przyszłość warto o tym pomyśleć wcześniej, ja podczas starania sie o dziecko wyznaczałam swoje dni płodne za pomocą urządzenia komputer cyklu myway, u mnie sprawdził się i dziś korzystam z niego jako naturalnej antykoncepcji łącznie z prezerwatywą. Kupiłam go na stronie naturalnaplodnosc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Djsjs
1 godzinę temu, Gość Felicja678 napisał:

Określanie momentu zapłodnienia wstecz to raczej mało precyzyjna metoda. Na przyszłość warto o tym pomyśleć wcześniej, ja podczas starania sie o dziecko wyznaczałam swoje dni płodne za pomocą urządzenia komputer cyklu myway, u mnie sprawdził się i dziś korzystam z niego jako naturalnej antykoncepcji łącznie z prezerwatywą. Kupiłam go na stronie naturalnaplodnosc.

O czym warto pomyśleć? Ten twój komputerek, który tak żenująco  reklamujesz, też nie określi momentu zapłodnienia 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×