Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość szukampościelii

Pościel dobrej jakości?

Polecane posty

Gość szukampościelii

Hej.

Przeprowadzamy się do nowego mieszkania i chciałabym wyrzucić starą pościel i kupić kilka nowych kompletów. Sęk w tym, że chciałabym cos dobrego jakościowo co posłuży nam przynajmniej dwa-trzy lata. W przeszłości kilkakrotnie kupowałam na Allegro i jakość nie była zadowalająca. Po praniu kolory blakły i wyglądały jak stara 10-latnia pościel. W dwóch kompletach z Allegro po dwóch użytkowaniach pospuły się zamki w poszwach kołder. Ikea odpada bo oni mają pościel pod wymiary swoich kołder i poduszek a my mamy standardowe wymiary. Chodzi mi o pościel bawełnianą satynową.

 

Z góry dziękuję za pomoc i pozdawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Boże baby... Czy wy serio jestescie takie nieporadne, że nie potraficie nic w necie znaleźć, tylko liczycie, że ktoś zrobi to za was ? Tak trudno wpisać w google "satynowa pościel" i wybrać coś co Ci się podoba ? Przecież tego jest mnóstwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Magniberg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
8 minut temu, Gość gosc napisał:

Boże baby... Czy wy serio jestescie takie nieporadne, że nie potraficie nic w necie znaleźć, tylko liczycie, że ktoś zrobi to za was ? Tak trudno wpisać w google "satynowa pościel" i wybrać coś co Ci się podoba ? Przecież tego jest mnóstwo.

Przecież jej nie chodzi o to co się podoba tylko co jest dobre jakościowo i pyta o doświadczenia innych kobiet z pościelami poszczególnych firm. Przeczytaj dokładnie zanim zaczniesz bić pianę bo robisz z siebie ...ę/tkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

lidl, nic się z tą pościelą nie dzieje nawet po więcej niż 3 latach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
52 minuty temu, Gość gość napisał:

Przecież jej nie chodzi o to co się podoba tylko co jest dobre jakościowo i pyta o doświadczenia innych kobiet z pościelami poszczególnych firm. Przeczytaj dokładnie zanim zaczniesz bić pianę bo robisz z siebie ...ę/tkę.

Heh, myślisz, że jak napiszesz z anonima to nikt nie zauważy, że to znowu ty, autorko :) ? To ty zrobiłaś z siebie ...kę, każdy ... potrafi przeczytać skład i stwierdzić czy coś jest dobre jakościowo. A na tym forum można uzyskać jedynie porady takie jak to, że pościel z Lidla jest dobrej jakości :D Haahhahahaha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Autorko ja mam  z FF z Tesco i druga mam z jysk i tez jest ok . Jedna i druga mam juz ponad 5 lat . 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 godzinę temu, Gość gosc napisał:

Boże baby... Czy wy serio jestescie takie nieporadne, że nie potraficie nic w necie znaleźć, tylko liczycie, że ktoś zrobi to za was ? Tak trudno wpisać w google "satynowa pościel" i wybrać coś co Ci się podoba ? Przecież tego jest mnóstwo.

Lepiej Ci jak w necie wyrzygasz trochę jadu i frustracji? W realu też jesteś taka zgorzkniała?

Tylko współczuć.

 

xx

Ja używam pościeli z Home & You. Jakościowo jest fenomenalna.

Jedyny minus to cena ale na promocjach można wyłapać nawet do 50% taniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Misia

Cześć. Ja mogę polecić pościel firmy Elway. Kupiłam koleżance dwa lata temu pod choinkę. Bardzo dobrej jakości, nie farbuje. Do tej pory jej służy, niesprana a prała już kilkanaście razy. Sama też sobie kupiłam i nie zawiodłam się. Kupiłam sobie szara w seledynowe koła. Po drugiej stronie kratka. Wzory niby do siebie nie pasują ale dla mnie wyglądają pięknie. Mają bogate wzornictwo. Mam jeszcze dwa komplety z firmy Mengtianzi ale użytkuje krócej więc nie zagwarantuje na 100 procent. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aaa

Ja też polecam z hom&you. Mam też kilka kompletów z firmy Andropol kupionych na allegro i też są super. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Hahahahahah, padam :) Home&you, tesco czy lidl to jest śmiech na sali a nie dobra jakość. Na komplet dobrej jakościowo pościeli trzeba wydać przynajmniej 500 złotych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
5 godzin temu, Gość gość napisał:

Lepiej Ci jak w necie wyrzygasz trochę jadu i frustracji? W realu też jesteś taka zgorzkniała?

Tylko współczuć.

 

xx

Ja używam pościeli z Home & You. Jakościowo jest fenomenalna.

Jedyny minus to cena ale na promocjach można wyłapać nawet do 50% taniej.

Tobie można współczuć jedynie tego, że nawet gówn*iana pościel z sieciówki jest dla Ciebie za droga :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 godzinę temu, Gość gosc napisał:

Tobie można współczuć jedynie tego, że nawet gówn*iana pościel z sieciówki jest dla Ciebie za droga 🙂

Kochana, kupuj sobie pościel za 500zł, jeśli dzięki temu masz się poczuć lepiej. Widać ewidentnie, że czujesz potrzebę, by się dowartościować. Pamiętaj tylko, że klasy i kultury osobistej za te twoje miliony nie kupisz. Jak kiedyś mądrze śpiewała Kasia Nosowska:

"Kto rodzi się prostakiem, prostakiem przemija.

Choćby słoma w butach ze złota była."

xxx

Bez odbioru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
19 godzin temu, Gość Gość napisał:

Kochana, kupuj sobie pościel za 500zł, jeśli dzięki temu masz się poczuć lepiej. Widać ewidentnie, że czujesz potrzebę, by się dowartościować. Pamiętaj tylko, że klasy i kultury osobistej za te twoje miliony nie kupisz. Jak kiedyś mądrze śpiewała Kasia Nosowska:

"Kto rodzi się prostakiem, prostakiem przemija.

Choćby słoma w butach ze złota była."

xxx

Bez odbioru.

Hahahaha aleś głupia :D Wg ciebie żeby wydać kilkaset złotych na pościel trzeba być multimilionerem  :D ? Hahaha, to po co pytasz o pościel dobrej jakości skoro Cię nie stać nawet na poszewkę :D ? Ja nie muszę się dowartościowywać a już na pewno nie dzięki takim pół mózgom które nie potrafią używać googli :D A teraz włącz sobie Nosowską i leć durna autoreczko do Lidla po tą "satynową" pościel :D 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
19 godzin temu, Gość Gość napisał:

Kochana, kupuj sobie pościel za 500zł, jeśli dzięki temu masz się poczuć lepiej. Widać ewidentnie, że czujesz potrzebę, by się dowartościować. Pamiętaj tylko, że klasy i kultury osobistej za te twoje miliony nie kupisz. Jak kiedyś mądrze śpiewała Kasia Nosowska:

"Kto rodzi się prostakiem, prostakiem przemija.

Choćby słoma w butach ze złota była."

xxx

Bez odbioru.

Hahahaha aleś głupia :D Wg ciebie żeby wydać kilkaset złotych na pościel trzeba być multimilionerem  :D ? Hahaha, to po co pytasz o pościel dobrej jakości skoro Cię nie stać nawet na poszewkę :D ? Ja nie muszę się dowartościowywać a już na pewno nie dzięki takim pół mózgom które nie potrafią używać googli :D A teraz włącz sobie Nosowską i leć durna autoreczko do Lidla po tą "satynową" pościel :D 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ala

Elvay to niby bawełna, dobra pościel musi być z bawełny i kosztować co najmniej 170 zł i tyle w temacie. Za 39 zł na allegro to nie jakość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ja też polecam andropol. Mam 2 lata i nic sie nie dzieje. Kolory dalej żywe. Mam tez pościel z lidla ale niestety ciemne kolory blakną. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×