Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kluska

czy on jest normalny??

Polecane posty

Gość Kluska

Moj partner mieszka w domu ze swoja bratem jego żona i dzieckiem oraz swoją matka. I od pewnego czasu zaczynam się zastanawiać czy to może ja mam dziwny domysl czy on jest po prostu nienormalny. Otóż rodzice tego dziecka (dziewczynki) ostatnimi czasy rozbieraja ja i tak lata po domu(?) hmmm... A mój partner kiedy ona tak nago przylatuje to parzy jej między nogi... I tak za każdym razem ona przyleci, a on jej patrzy w miejsca intymne. Ogólnie zachowanie jego jest dziwne... Potrafi dać jej butelkę z piwa i się cieszyć że ona wsadza ja do buzi... Rano bierze ja do łóżka kładzie na sobie i zaczyna skakać kładzie ja oczywiscie wiadomo gdzie na leżąco niby niewinnie się bawi, Ale jak to razem połączyć... ona obsesyjnie się maca w swoich miejscach intymnych, czasami ma tylko założone majtki i kiedy zaczyna wypinac się to mój partner patrzy na jej dup**pe. Nawet jak on coś cyka na tel, a ona przebiegnie nago to potrafi odciągnąć się od tego tel i na nia popatrzeć. Zachowuje się jak pedofil... Ja bym się czuła w takiej sytuacji niekomfortowo, a on bez krempacji patrzy na jej miejsca intymne. Najbardziej zastanawia mnie ten brak skrępowania i obsesyjne patrzenie... Czy z takim kimś mieć dziecko czy on ma zadatki na pedofila?? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

To co piszesz jest obrzydliwe.

Takie obsesyjne patrzenie nie jesf normalne! 

A ile ona ma lat, ze sie tak maca? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ggffhgg

A nie możesz zwrócić uwagi facetowi i matce dziewczynki? Chyba że chcesz mieć ja na sumieniu jak wujek zacznie się do niej dobierać. 

Dla mnie to również obrzydliwe 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hdgdg

A ty rozumiem zamiast brać nogi za pas to czekasz aż dasz mu córeczkę?

 

Nie wiem jak możesz na to patrzeć co on robi temu dziecku, mam nadzieję że to jednak prowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kluska

Mówiłam mu ze dla mnie to nie normalne, ze zachowuje się jakby lubił małe dziewczynki, bo normalna osoba nie rezygnuje z czytania czegoś żeby sobie popatrzeć na jej miejsca intymne, bo zawsze wejdzie a jego wzrok idzie na dół i to widac. Powiedział że to normalne i normalnie patrzy i ze on nie jest pedofilem i oczywiście obrażony że tak powiedziałam. Te dziecko będzie miało 3 lata. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Nie to nie jest normalne. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Arbuza

On jest bogaty dlatego księżniczka siedzi przy nim. Może sama ma dziwaczne fantazje i pyta się o zrozumienie. Czytelniku nie daj się wmanewrować w chore perwersje autorki, która rozwala normalną rodzinę i próbuje znaleźć powód. Autorko idź do pewnych służb wstąpić bo masz zadatki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość co

Chora rodzina, faceta kopnelabym w doope, a sprawę zgłosiła odpowiednim sluzbom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kluska

Która rodzinę rozwalam? Pytam się osób trzecich czy tez uważają tak jak on, ze to zupełnie normalne i jeśli ja uważam, ze to nienormalne to jestem niby zazdrosna-ciekawe o co(?) i dziwna. On jest też taka os l, która niby najezdza ciągle na pedofilow itd, a jakieś głupie jazdy ma. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mn s svv

Autorko uważaj ze zbyt szybkim ocenianiem bo pedofilia to bardzo ciężkie oskarżenie. Nie byłyśmy w tym domu wiec ciężko nam ocenić czy to normalne czy nie. Nie wiadomo czy patrzy się tak zwyczajnie czy już coś sobie myśli. Poobserwuj faceta, bo może tylko nadinterpretowujesz jego zachowanie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kluska

Tylko, ze kiedy mu o tym powiedziałam, ze to takie niezbyt normalnie to widać, ze się pilnuje.. A jakby uważał sam, ze to normalne to raczej by nie kontrolował swojego zachowania (?) nie wiem... Co sobie myśli i czy coś sobie myśli, Ale skoro potrafi go to odciągnąć od robienia czegoś... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Arbuza

Autorko, wejdź na jutub i odszukaj film Cyganie w Słowacji. Jest długi, ale warto obejrzeć aby się przekonać ile malutkich dzieci puszczają cyganie na golasa po ulicy. Następnie spytaj się partnera czy jego to podnieca, to się dowiesz, czy on poprany, czy ty księżniczka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kluska

Na logikę: myślisz, ze ktoś przyznałby się do czegoś co nie jest normalne? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ggffhgg

Porozmawiaj z mama dziewczynki i powiedz w czym problem.

Autorko obrzydzilas mnie, dziecko was i cała rodzinę znienawidzi bo kiedyś zda sobie sprawę że pewne rzeczy ni3 są normalne i sadzenie dziecka nagiego  na siebie .... yhhhh aż mi się rzygać chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elizzzzka

Jesli to prawda co piszesz, to ja bym nawet nie myslala o byciu z nim a co dopiero o posiadaniu dziecka. to chore i obrzydliwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×