Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mamunia

Corka 20 mcy niechce sama chodzic

Polecane posty

Gość Mamunia

Corka jest wczesniakiem z 32 tyg ciazy. Waga 1710g. We  skonczone 20 mcy. Chodzi meblach, z pchaczem.raz gdy ja puscilam przeszla samodzielnie kilka krokow. Od tamtej pory niechce sie puscic sama. Nigdy sama sie nie puscila by chodzic. Pozno zaczela sama siadac bo w wieku 14 mcy, raczlowac zaczela w wieku 16 mcy. Martwie sie ze cos z nia nie tak. Jest zdrowa zadntch problemow z nia nie bylo pomimo wczwsniactwa. Niewiem co robic bo juz mnie to martwi ze niechce chodzic sama bez podpierania sie. Prosze o rade

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lalola

Skonsultuj neurologa dziecięcego. Na fizjoterapie chodzicie? Twoja córka ma ok 2 miesiące więcej czasu, bo jest wczesniakiem. 

Mój syn z ciąży przenoszonej, wywoływanego porodu też bardzo wolno się rozwijał. Usg przezciemiaczkowe ok. Chodzimy do neurologa, miał obniżone napięcie mięśniowe. Zaczął siadać w wieku 13 miesięcy, jednocześnie pelzac. Raczkowac 16 miesięcy, chodzić za rękę 21 miesięcy, chodzić sam 23 miesiące. Teraz wszystko jest w porządku. Wyrownalo sie, ale jak dziecko wychodzi z norm zawsze trzeba być pod kontrolą specjalistów czy nie ma zaburzeń rozwojowych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

No dobra, a byliscie u neurologa albo fizjoterapeuty?  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Może również tez warto zbadać wzrok..może słabo widzi i ciezko jej określić odległości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×