Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Lejla

Czy moge byc w ciazy ?

Polecane posty

Gość Lejla

Cześć Dziewczyny, jestem ciekawa Waszego zdania... Staramy sie o dziecko. Pilnuje dni plodnych aby stworzyc jak najlepsze warunki do zajscia w ciaze. Od trzech dni mam zawroty glowy, wzdecia i chodze czesciej do toalety. Sa to jedyne zmiany jakie u mnie nastapily. Dzis o 6 dni za wczesnie dostalam okres, nie wiem jeszcze czy jest on taki jak zawsze poniewaz pierwszy dzien mam zawsze bardzo skapy. Zrobilam test wczoraj ale bylo to w 6 dniu po stosunku, wyszedl negatywny. Myslicie ze moje dolegliwosci zwiazane sa mozliwoscia bycia w ciazy czy moze zmiana pogody i wczesniejszy okres byly ich przyczyna (przy zmianach pogodowych miewam silne bole glowy, migreny). Bylam juz w ciazy ale poronilam w 12 tygodniu. Jedyne podobienstwo do ost. razu jest takie ze czesciej odwiedzam toalete i mam wzdecia... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Ciezko powiedziec. 50/50. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olcia323

Wykonaj test ciążowy w późniejszym czasie, jeśli masz wątpliwości. Trudno określić,  może ten"skąpy wcześniejszy okres " to krwawienie implantacyjne, ale sugerowałabym się ostatecznie wynikami testów. Pamiętaj,że możesz wykonać także test z krwi, aby rozwiać wszelkie wątpliwości 🙂 Życzę szybkiego zajścia w ciąże, na pewno się uda, do sprawdzania płodnych dni polecam tester owulacyjny ze śliny Afrodytę 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Przeczytaj tysiac poprzednich watkow na ten temat i bedziesz wiedziala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Toja

Hej Dziewczyny, mam do Was pytanie. Czytałam Was codziennie ale pierwszy raz

odwazulam się napisać ☺️

Uprawialam sex w dni płodne, dzisiaj mam 27dc. Cały czas zastanawiam się czy moge być w ciąży. Jakieś 6-8 dpo miałam kłucie w brzuchu. Ból dziwny, umiarkowany. Zauważyłam ze na biuście mam cala sieć niebieskich żyłek. Robiłam testy Allegro paskowe i zawsze jak robie z pierwszego moczu wychodzi mi biel...  z następnego jest już cień.. na kilku testach przez ostatnie 4 dni wychodzi mi cień cienia ale w normalnym czasie, po jakichś 2min. Możecie zerknąć czy coś widzicie? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Toja

https://zapodaj.net/7d72f4a52c490.jpg.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×